Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zahrál bych si kampaň za skopčáky. Hrdina by byl sice němčour, ale byl by odpůrce nacismu a byl by ke vstupu do armády donucen. Sváděl by vnitřní boj, kdy ho okolnosti nutí zabíjet, ale zároveň se mu ze sebe samotnýho dělá špatně. Končilo by to nějak srdceryvně, třeba po tom, co by viděl hrůzy koncentráku a byl zajat při jeho osvobozování, ukradně zbraň strážnému a po dojemném monologu si prožene kulku hlavou.
    Hráč by celou hru kosil nepřátele mačkáním LTM, ale ten poslední stisk LTM by znamenal výstřel do vlastní makovice... jedno oko by nezůstalo suchý
    • Este by som pridal kampan na vychodnom fronte, optimisticky vylet do Ruska, nasledna studena sprcha a zajatie v gulagu...
      • No část kampaně ve stylu filmu Bílé peklo by nebylo vůbec špatné, o tom si ale v dnešní době můžeme nechat jen zdát.
    • Stačilo by hrát třeba za Itala, ti nebyli moc spokojení s tím že museli bojovat po boku němců. Nebo jakejkoliv jinej spojenec němců. Ale to je na dnešní dobu asi moc ostré. Dali tam rači Den D, jen se divím že sem neviděl jediného negra v traileru.
      • No protože by přece museli toho chudáka černocha nechat na Omaha beach zabít a to se multikulti jedincům už taky nelíbí... takže s největší pravděpodobností ti bude nějaký černoch dělat kapitána *7*
        • Jack1947
          Černej kapitán Price lol tak to nee radši *2*
      • Jack1947
        Dávali by větší smysl než v 1světové... https://en.wikipedia.org/wiki/Nigerian_Army
        • To ano, ale jsme v roce 2017 dnes se cpou negři všude ať se někdo náhodou neurazí.... I tak se divím
          • Jack1947
            Já vím... je zto nějaká moda Equal race či co ( když ne Gender bender :D)
  • Cože? Vylodění v normandii? Tak takhle originální a drsnou kampaň sem nečekal!!! Už sem se lekl že by někoho napadlo udělat střílečku za Osu, popřípadě za obě strany. Holt CoD je CoD .. 3h herní doba, 4x DLC z jiných bojišť...
  • Jednoduchej člověk vidí: Jéé super! Konečně den D! Konečně si zastřílím pár nácku! Zlí náckové!!
    Náročnější(vzdělanější) člověk vidí: Ah, 5 let války přeskočeno....škoda
    • A ty nerad střílíš nácky?Jo vy mladí drsňáci,co všechno znáte.Ty nacisti nebyli vlastně vůbec zlí.Taky jsem někde četl,že němci bojovali proti iluminátským židům,kteří tady tomu vládli a proti bolševiků.A vzali to zkratkou přes Francii viď?Čech po druhé světové válce němce nesnášel a věř mi,že i ty by jsi je nenáviděl.Takže ano,už se těším,až budu zabíjet nácky.
      • jamar28
        No jo, ale člověk na druhou stranu nemá moc příležitostí postřílet nějaké bolševiky. *9*
    • Mart9
      A ty z toho vidíš co? *15*
    • Ty jsi opilý a zfetovaný už takhle ráno?
      • Co se ti nezdá?
        • Nesmysly co píšeš
          • Co sem napsal špatně podle tebe?
            • Asi větry Máchale ...To že někdo vyráběl ve Škodovce pro Německo je asi tak morální jako pracovat pro Škodovku dneska .Prostě i v době války se člověk musel nějak živit a bylo mu asi víš kde když makal v německém protektorátu , nebo musel rovnou do reichu .
              Hlavně si uvědomte že v čtyřicátých létech bylo Německo jednou z největších mocností a nebýt fatálních chyb a chamtivosti nejvyššího velení mohla tu být proněmecká EU dávno . Dějiny píší vítězové a spojencům se náramně hodilo , když se Hitler začal kočkovat na východě . Dost možná by ani k žádnému dní D nedošlo , kdyby nevedl válku na dvou frontách ......
            • Paulcz
              Co to je za kecy, ve válce vždycky nikdo nic neví.. nebo spíše vědět nechce? Wehrmacht sice nebyl označen za zločineckou organizaci, ale válečný zločiny páchal a pak samozřejmě to byla celá hybná síla nacistické agrese, na které to vše stálo. Je úplně jedno jestli to byl táta od rodiny nebo zapálenej nácek. A pak to jde ještě dál do civilních zaměstnání, každý kdo se na té válce podílel nesl svůj díl odpovědnosti. To samé u nás, asi si nikdo za rámeček nedá, že ve Škodovce vyráběl pro Německo.
            • Ptal ses, co jsi napsal špatně, dostal jsi odpověď. Nemaš zač. Hezký den
            • ?? Ty seš snad naprostej blázen! *1* Co to řešíš proboha za ho*na? Já se jen snažil vyjadřít že prostě necelý rok není celá World WAR 2 - Která je v názvu hry a že druhá západní fronta není jedina v tomto obřím konfliktu. A tebe štve můj nick... Stejně jako Turci vraždili armény za WW1, Sověti páíchali válečné zločiny taky, .. každa strana se dopustila zvěrstev! Nicméně řadový vojací wehrmachtu ani nevěděli co se za nima děje a věřím že v těch peklech neměli ani čas něco takového řešit....Thats all...
            • Celkový výsledek: 3/10, velmi slabé, zkus to znova a lepe
            • Ok, tak si uděláme rozbor

              1. Močka - trapný vulgární nick, pravděpodobně troll - špatně
              2. Jednoduchej člověk vidí - kombinace nespisovné češtiny a bezdúvodného neopodstatněného povyšování nad ostatní, ačkoliv dle tvé rétoriky a stylistyky to spíše působí, že do té skupiny sám patříš - každopádně špatně
              3. Jéé super! Konečně den D! - nepovedený pokus o vtip a opět chybná asumpce, že pokud někoho zaujme určitá historická událost nebo typ misí ve hrách, má to spojitost s inteligencí daného hráče. CoD ovšem nikdy nebyla hra cílená na historiky intelektuály. Špatně
              4. Konečně si zastřílím pár nácku! Zlí náckové!! - Jistě, protože to že vyhladili půl Evropy z nich dělá hodné hochy, samozřejmě že to byli hajzlové.
              5. Náročnější(vzdělanější) člověk vidí - opět zcela chybný předpoklad, který sis vycucal z prstu, pokud se navíc sám mezi ty nárocnější/vzdělanější chceš řadit, asi tě čekají dost špatné zprávy.
              6. Ah, 5 let války přeskočeno.- Irelevantní, toto bude mít s realitou společného ještě míň než BF1, na to jaké období zpracují moc nezáleží
              7.Škoda - těžko říct, to poznáme teprve až to vyjde
  • Nejsem fanda CoD, od klasickych super dilu se mi jako ostatnim zbytek serie znechutil. Jsem predevsim priznivec skvele Battlefield serie. Ale to neznamena, ze pred celou CoD znackou a potencialne skvelou hrou zavru dvere! Tohle bude svatek pro vsechny multiplayerove WWII fandy.

    Ja osobne se VELMI tesim.
    • ja tiez, hlavne dufam v klasiku search and destroy apod. Mohli by trochu ubrat tej arkadovosti a rychlosti, dufam ze nebude autoheal. Uz len ten pocit ked vyhras kolo s 10hp.

      Battlefield je ina hra, nemam ho moc rad. Len tak si zastrielat zabavit sa preco nie. Ale ak ma clovek rad vzrusenie a sutazenie je BF nuda pretoze ty ako jednotlivec sa stratis v dave hracov, zatial co v cod 5vs5 snd vies svojou sikovnostou a skillom vyhrat aj 1vs4 ak zostanes sam. To je uplne iny pocit z hry ako pri battlefielde
      • To je fakt, ale i v battlefieldu muzes pokosit diky sve sikovnosti jeste vic lidi uplne sam:)
        • Myslim ze to je jasne o com pisem. proste ako cs go. Ten herny styl je diametralne odlisny od battlefieldu, zboznujem to napatie, tu sutazivost ked prehravas snazis sa dotahovat kolo po kole, polozis bombu, strazis pristupove cesty, nacuvas aby si pocul kroky.
          Alebo ta odstrelia a bombu defusnu sekundu pred detonaciou.

          BF je takemuto hernemu stylu na mile vzdialeny, Respawnfield :D:D
  • karlman.hajsky
    Konečně dělají aspoň to co po nich lidi chtěli roky, tak neremcejte pořád. *16*
    • Ano! Všichní řvali že chcou znovu a opět Den D!!
      • v ktorom cod bol den D ?
        • rohlos
          Call of Duty 1 - St. Mere Eglise 6.cerven 1944.. *3*
        • Call of duty 2
  • BohumilCisar
    Štve mě, jak se autoři válečných her bojí přijít s něčím novým, tak budou pořád dokola "vykrádat" filmy. Den D z pohledu Amíků je vyčerpané téma, toto zase bude jen kopírovat Ryana, přitom kdyby to ukázali z pohledů vojáků na Juno Beach, konkrétně třeba Berniéres-sur-Mer, hned by tam bylo svěží neokoukané prostředí, které by podle mě bylo mnohem působivější než nějaká Omaha beach, která je zajímavá čistě jen tím, že tam bylo zbytečně moc mrtvých...

    Jo a abych nezapomněl, vždycky když vidím šedou kamufláž na německých tancích v Normandii, tak bych zvracel *7*
    • Test
    • Mart9
      Pro začátek dobré. Omaha byla snad jen v MoH ne? Vždyť v COD2 si sice taky byl někde na pláži, ale lezl si někam na skálu, což mě sralo. Já chtěl Omahu už tam.
      • Jack1947
        https://cs.wikipedia.org/wiki/Bitva_o_Pointe_du_Hoc *3*

        Takže tady si to užijeme ve vší parádě...
    • TheGGG
      kdy naposledy vyšla hra kde bylo dobře zpracované d-day? Prastaré fps kvůli nechutné grafice nikoho nezajímají...
      • Az si najdes praci, spekoune
        • TheGGG
          míň špekatej jak ty anonymku... *3*
  • Kdy konečně budeme mít taky válku z pohledu čínanů, japonců případně i nemců. Já chápu že pro amíky je cool zase mít ty části války kde amíci byly možná kriticky důležitou částí..ale amíci se připojili relativně pozdě.
    Docela rád bych viděl zpracovanej začátek války(polsko, francie atd)

    Místo toho dostaneme generickou střílečku z oblastí který jsme už hráli xkrát v předchozích fpskách.

    Ale je to call of duty tak co od toho taky očekávat.

    BTW: Jaká byla kampaň infinite warfare ? maj to teď za docela slušný prachy tak že bych se pobavil u solidní 7 hodinový řežby ve vesmíru..
    • Ocelot
      Zrovna hraju! Pokud máš rád vesmír tak budeš spokojen! Nechápu ten hate okolo...určitě je to lepší než Black Ops nebo Advanced Warfare...
    • TheGGG
      hodně lidí považuje kampaň v IW za jednu z nejlepších a možná nejlepší od dob legendární MW2...
      • BohumilCisar
        Hodně lidí? Nechtěl jsi říct spíš hodně spolužáků ze školky?
        • TheGGG
          bože ty jsi tak strašně hustej... to bylo fakt tvrďácký... jako obvykle CoD IW hatují lidé co to ani nehráli. Zvláštní, že lidé co to hráli si právě kampaň pochvalují a berou to jako jednu z nejlepších kampaní za dlouhou dobu. Do školky na štěstí nechodím, ale tobě by v domově důchodců měli předepsat nějaké další prášky...
  • Kdyby vojáka zasáhl kanón z Ju-87 Štuky, tak by byl ten člověk v momentě na stovky kusů a vojáci kolem taky. Ale to je jen technická připomínka. Celkem se těším
    • rohlos
      No, ten voják by se pak nepočítal na kusy, ale spíš na litry (sra*ek). *4*
      Mimochodem to s tou realistikou není zase tak horký, když člověk vidí, že ty štuky z těch 37mm kanónů pálí jako ze samopalu. Kadence byla max 2-3 naboje za vteřinu a ani tak posádky takhle neplýtvali.
      Ale video vypadá atmosféricky, temně, hodně krve a násilí jsem tam zahlídl, tak se budu těšit na další novinky a filmečky. Jestli to bude, nebo nebude hovadina posoudím, až si to zahraju.
  • ti co tu pcuju, zase WW2 zase Day D.

    Za 1. COD 1,2 su stare 12 rokov a viac. Dnesni 17, 20 rocni to ani nepoznaju mozno to ani nehrali. Takze to bude pre nich novinka, vojnova hra z 2sv vo filmovom spracovani.
    Za 2. COD bolo skvele v online hrani 5vs5 search and destroy apod. , co by sa mohlo vratit.
    Maju vyjst tituly ako Quake champions a Unreal tournament, preto sa drzat herneho stylu AW a IW by bola samovrazda.
    • Jack1947
      Já to vidím jen spíš jako přepis Ardeny byli v United offensive.. ale třeba COD2 mělo i bojování v Itálii a Egyptě.. a tady to nejspíše nebude.
    • S tím prvním musím nesouhlasit. Ale možná je jen kvůli velmi úzkého pohledu. Neznám nějaký světový statistiky. Když bych ale měl doporučit hru z druhé světové války (FPS), tak automaticky CoD 2. Přijde mi že to musí znát každý a divím se, když to někdo nezná.
  • co se vam vsem nelibi? jeste zacnete nadavat na to ze se porad strili levym tlacitkem mysi.. me prijde super ze po delsi dobe se rozhodi udelat ww2 v poradne grafice, tak jak to meli udelat uz davno!
    • tohle je už syndrom pc hráčů. Jsou nespokojeni se vším, ještě nějaké ISO RPG z KS, tam si zaonanují, ikdyž to samozřejmě ani nehrají, jen si na tom mastí ego.
    • Druhá světová jak prase.. Víš jak vůbec začala? Věřím že americké děcka si myslí že vyloděním v normandii v roce 44...
      • *7* nevim co se ti nezda, lepsi animace a grafiku jsem u hry z druhe svetove nevidel a vubec me netankuje ze je to zase z normandie, prave naopak, konecne to muze vypadat jak ryan se vsim vsudy, s poradnym bahnem a kourem...a uz vubec nevim, co to ma spolecneho s tim, jestli vim, kdy ta valka zacala, to je uplne irelevantni ;) mel by si jit spat, mam takovy dojem, ze rano vstavas do skoly ;)
        • Jack1947
          Poslední dobré vylodění bylo tuším COH1.
        • Nezdá se mi prostě to že je to opět a zas Ryan.... *10*
          • nj me by se taky libilo hrat za takoveho sima hayhu a strilet rusaky ve finsku, ale kvuli tomu, ze to nedostanu se mi nechce nadavat na jinak dobre vypadajici hru z jine casti druhe svetove, zbytecne si kazit den :)
    • >me prijde super ze po delsi dobe se rozhodi udelat ww2 v poradne grafice
      Jo, druha svetova.. Jasne. :DDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit