Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, trávíte hodně času na netu? Nemáte chuť a pár minut na vyplnění krátkého psychologického dotazníku a máte 18 a více let? Jestli ano, pak budeme moc rádi, když se zúčastníte našeho výzkumu na
    http://ivdmr.fss.muni.cz/dotazniky/index.php?id=263. Děkuju. Jakub Brojáč z Katedry psychologie FSS MUNI
  • Těm dobytkum,co fanděj náckum,bych přál tu dobu zažít.dále nechápu,jak přišli na to,že nacisti pojovali proti islámu.Přitom to byla jedna parta.Zdejší osazenstvo by potřebovalo 150 ran do varlat.
  • To by Gabčík teda čuměl, za co že to si vlastně prohnal kulku hlavou.
  • Přeci na to, abych začal nesnášet nácky (a bolševiky) nemusím hned chcípnout někde v koncentráku?
  • Ta grafika to je děs i s HTC Vive.Existuje 4K dneska a oni začnou prodávat 3D helmu s 2K grafikou pěkně pozpátku.Místo aby to šlo s dobou.
    Nevím co ty vývojáři dělaj.Asi chrápou na miliardách a brzděj vývoj.Zrovna jsem na stránkách a komunikuju s nima a ty jejich animační videa.To si nemůžou udělat prostě loutku a tou pohybovat jako to dělal Trnka a během 5.minut maj polovinu pohybů?Všecko dělají přes strašně složité programy a vývoj dopředu směrem k zjednodušení prakticky žádný.
  • Já taky!Za komouše už tam bylo...
  • Souhlas. Když už hrát za američana tak by mohli ztrvárnit shození atomovky na Hirošimu nebo Nagasaki. Udělalo by to hezkej CoD wow efekt. Ale na to nemaj. Američani tam musej bejt jak píšeš zachránci světa. Hlavně že se opičej po Battlefieldu 1 s afroamerickou jednotkou.
  • máš pravdu, bylo by fajn kdyby to třeba Rockstar hecnul a udělal hru z pohledu němců. stejně dělaj mnohem kvalitnější hry než všichni vývojáři CoD dohromady
  • znám to taky z vyprávění od prarodičů a i kdyby to nebyly dostatečně spolehlivý zdroje, myslíš si, že kdybych měl o náccích 100% nezkreslený informace tak bych neměl důvod je nesnášet?
  • Jde jen o přístup vývojářů. Rockstar se s tím prostě nemaže a nezajímá je, že to uráží pár pošahanců. Zato Activison nebo kdo vůbec dneska dělá CoD je stejná prodejná děva jak Bioware.
  • CoD už žije jen z negativní reklamy... Zahrál bych si kampaň za nácka nebo za komouše. Zaáchrana světa za USA už je nuda.
  • Neboj nevsimaj si dislike. Vidis dobre. Grafika je tak zvlastne spravena aj ked je pekna.
    Clovek to citi a vidi.
    Hra posobi ako vzdy nevyrazne
  • To ze neznasis Nacky mas z dokumentov a filmov ktore ti vyformovali nazor nanich.
    Ale tak Victory is writen by VICTORS.
  • nesnášim nácky ale strašně moc rád bych si za ně zahrál kvalitní kampaň. To, že je v pořádku hrát například GTA za vraždícího magora Trevora ale Call of Duty za nácka ne, je pokrytectví
  • Asi větry Máchale ...To že někdo vyráběl ve Škodovce pro Německo je asi tak morální jako pracovat pro Škodovku dneska .Prostě i v době války se člověk musel nějak živit a bylo mu asi víš kde když makal v německém protektorátu , nebo musel rovnou do reichu .
    Hlavně si uvědomte že v čtyřicátých létech bylo Německo jednou z největších mocností a nebýt fatálních chyb a chamtivosti nejvyššího velení mohla tu být proněmecká EU dávno . Dějiny píší vítězové a spojencům se náramně hodilo , když se Hitler začal kočkovat na východě . Dost možná by ani k žádnému dní D nedošlo , kdyby nevedl válku na dvou frontách ......
  • A taky BF 1 .....Dalekonosné Maximy a podobné perly ... Battlefield jde do kopru soustavně od 2 dílu ....
  • Barevný filtr zaručuje vyšší uměleckou hodnotu a redukuje potřebu široké palety barev ........Vždyť i čeští filmaři jsou schopní natáčet pod tmavě modrým filtrem ve Skandinávii.
    Zrovna COD je okrem proslulý ....a to by po nich chtěl člověk jen realističnost.
  • ... *1* To nemá cenu... Jak myslíš, jednoduchý člověče.
  • Srovnávat policajty s nacistama.....pane bože.Jinak já že jsem sluníčkář?A to jako proč,že bych tu nechtěl okupanty?Ty to máš v tý hlavičce nějak vymletý.To spíš ty by si tu výtal cizí vojska ty multikulturisto.Navíc já mám na rozdíl od tebe práci,takže nejsem zbytečný jako ty,kterej sedí doma u počítače a stará se o něho maminka.
  • To že maj vyblitou barevnou paletu monitorem nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit