Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, trávíte hodně času na netu? Nemáte chuť a pár minut na vyplnění krátkého psychologického dotazníku a máte 18 a více let? Jestli ano, pak budeme moc rádi, když se zúčastníte našeho výzkumu na
    http://ivdmr.fss.muni.cz/dotazniky/index.php?id=263. Děkuju. Jakub Brojáč z Katedry psychologie FSS MUNI
  • Těm dobytkum,co fanděj náckum,bych přál tu dobu zažít.dále nechápu,jak přišli na to,že nacisti pojovali proti islámu.Přitom to byla jedna parta.Zdejší osazenstvo by potřebovalo 150 ran do varlat.
  • CoD už žije jen z negativní reklamy... Zahrál bych si kampaň za nácka nebo za komouše. Zaáchrana světa za USA už je nuda.
    • Já taky!Za komouše už tam bylo...
    • Souhlas. Když už hrát za američana tak by mohli ztrvárnit shození atomovky na Hirošimu nebo Nagasaki. Udělalo by to hezkej CoD wow efekt. Ale na to nemaj. Američani tam musej bejt jak píšeš zachránci světa. Hlavně že se opičej po Battlefieldu 1 s afroamerickou jednotkou.
  • nesnášim nácky ale strašně moc rád bych si za ně zahrál kvalitní kampaň. To, že je v pořádku hrát například GTA za vraždícího magora Trevora ale Call of Duty za nácka ne, je pokrytectví
    • Jde jen o přístup vývojářů. Rockstar se s tím prostě nemaže a nezajímá je, že to uráží pár pošahanců. Zato Activison nebo kdo vůbec dneska dělá CoD je stejná prodejná děva jak Bioware.
      • máš pravdu, bylo by fajn kdyby to třeba Rockstar hecnul a udělal hru z pohledu němců. stejně dělaj mnohem kvalitnější hry než všichni vývojáři CoD dohromady
    • To ze neznasis Nacky mas z dokumentov a filmov ktore ti vyformovali nazor nanich.
      Ale tak Victory is writen by VICTORS.
      • To by Gabčík teda čuměl, za co že to si vlastně prohnal kulku hlavou.
      • Přeci na to, abych začal nesnášet nácky (a bolševiky) nemusím hned chcípnout někde v koncentráku?
      • znám to taky z vyprávění od prarodičů a i kdyby to nebyly dostatečně spolehlivý zdroje, myslíš si, že kdybych měl o náccích 100% nezkreslený informace tak bych neměl důvod je nesnášet?
  • Proč to vypadá zas tak ... hnusně? Podivný sépiový barvy, modely postav jak z roku 2010. Neberte mě špatně. Jasně, že jde hlavně o hratelnost, ale proč si jedna z největší AAA značek s obrovským rozpočtem, kupou vývojářů a ambicema prodat miliony kusů nemůže dovolit lepší grafiku?
    • Ta grafika to je děs i s HTC Vive.Existuje 4K dneska a oni začnou prodávat 3D helmu s 2K grafikou pěkně pozpátku.Místo aby to šlo s dobou.
      Nevím co ty vývojáři dělaj.Asi chrápou na miliardách a brzděj vývoj.Zrovna jsem na stránkách a komunikuju s nima a ty jejich animační videa.To si nemůžou udělat prostě loutku a tou pohybovat jako to dělal Trnka a během 5.minut maj polovinu pohybů?Všecko dělají přes strašně složité programy a vývoj dopředu směrem k zjednodušení prakticky žádný.
    • Neboj nevsimaj si dislike. Vidis dobre. Grafika je tak zvlastne spravena aj ked je pekna.
      Clovek to citi a vidi.
      Hra posobi ako vzdy nevyrazne
    • ja nevim, podla mna je ta grafika skvela. Celkovo sa na tu grafiku tesim, teraz hram COD IW a vyzera to perfektne velmi realisticky. Skus si to pozriet na inom monitore :D
      • To že maj vyblitou barevnou paletu monitorem nebude.
        • Barevný filtr zaručuje vyšší uměleckou hodnotu a redukuje potřebu široké palety barev ........Vždyť i čeští filmaři jsou schopní natáčet pod tmavě modrým filtrem ve Skandinávii.
          Zrovna COD je okrem proslulý ....a to by po nich chtěl člověk jen realističnost.
  • Podle nadpisu to bude Ultimate CoD rehash
  • Nejsem fanda CoD, od klasickych super dilu se mi jako ostatnim zbytek serie znechutil. Jsem predevsim priznivec skvele Battlefield serie. Ale to neznamena, ze pred celou CoD znackou a potencialne skvelou hrou zavru dvere! Tohle bude svatek pro vsechny multiplayerove WWII fandy.

    Ja osobne se VELMI tesim.
    • ja tiez, hlavne dufam v klasiku search and destroy apod. Mohli by trochu ubrat tej arkadovosti a rychlosti, dufam ze nebude autoheal. Uz len ten pocit ked vyhras kolo s 10hp.

      Battlefield je ina hra, nemam ho moc rad. Len tak si zastrielat zabavit sa preco nie. Ale ak ma clovek rad vzrusenie a sutazenie je BF nuda pretoze ty ako jednotlivec sa stratis v dave hracov, zatial co v cod 5vs5 snd vies svojou sikovnostou a skillom vyhrat aj 1vs4 ak zostanes sam. To je uplne iny pocit z hry ako pri battlefielde
      • To je fakt, ale i v battlefieldu muzes pokosit diky sve sikovnosti jeste vic lidi uplne sam:)
        • Myslim ze to je jasne o com pisem. proste ako cs go. Ten herny styl je diametralne odlisny od battlefieldu, zboznujem to napatie, tu sutazivost ked prehravas snazis sa dotahovat kolo po kole, polozis bombu, strazis pristupove cesty, nacuvas aby si pocul kroky.
          Alebo ta odstrelia a bombu defusnu sekundu pred detonaciou.

          BF je takemuto hernemu stylu na mile vzdialeny, Respawnfield :D:D
  • Ja bych uvital MP kde by byly nejake postihy na respawn, protoze je nerealne aby se primo na bojisti "rodili" novi hraci a kazi to zazitek. I kdyz v nekterych pripadech je to na miste a simuluje to posily, napr. pri vylodeni porad prichazeli novi vojaci. Ovsem napr. Nemci meli zasobovaci trasy odriznute. Tahle herni mechanika (respawn) musi byt nastavena citlive, prikladem hry kde je to dovedeno az do absurdna je Battlefield, kde se vojaci spawnuji po nekolika sekundach dokonce na prostoru, ktery se snazite dobyt (treba na schodech).
    • co tak search and destroy ??
    • Myslíš že 12ti letí kiddos vědí o něčem takovém jakože existovalo nějaké zasobovaní a že ještě k tomu bylo odřiznuto? Respawn by trval o něco déle a děcka by brečeli a mlatili do klávesnic.
      • Takhle uvazuje prumernej clovek z marketingu. Ovsem nejhranejsi hry na steamu, jako je PUBG nebo DayZ, ktere jsou docela hardcore ukazuji ze by se deckam mohl libit I hardcore pristup.
    • P.S.
      Jeste bych uvital zakomponovani realnych zvuku do hry. Treba v Battlefieldu se mi stavalo (a proto tu hru nemam rad), ze mne zapichnul zezadu nozem borec myslici si jaky ma skill. Pritom v realu bych ho musel slyset. Opet zvuky ma dobre udelane Playerunknowns Battleground, kde slysite kroky nekoho, kdo se priblizuje.
      • To že v BF neslyším jednoho chlapíka za zády by se i dalo přežít, ale praavidelně se mi tam stává, že mi za zády třeba 5 vteřin jezdí tank, který není slyšet (BF 3 a 4) *1*
        • A taky BF 1 .....Dalekonosné Maximy a podobné perly ... Battlefield jde do kopru soustavně od 2 dílu ....
    • Co se týče Battlefieldu tak je to trochu přehnaný. Když by se dalo spawnovat pouze na zabraných bodech, tak by ta hratelnost byla úplně jiná, možná i lepší. Co se týče CoD, tak starší díly měli skvělý spawn systém, kdy se hráč objevil v místě, kde bylo zrovna nejvíc spoluhráčů. Vznikl sice tak "spawn kill", ale ten systém fungoval. Teď se prostě hráč objeví na náhodným místě na mapě, aspoň mi to tak přijde, a celkem mě to štve. Jsem zvědav jak MP bude vypadat, jestli to bude jako starý dobrý CoD a nebo to celý nějak překopou.
      • Ja nevim treba by se posily mohli spawnovat na pristupove ceste, kde by chodil v pravidelnych intervalech nakladak. Kdyby nepritele tuhle cestu obsadili, tak by tim proste nemohl dostavat posily (a zapas by skoncil zabitim posledniho hrace). Nebo by posily (respawn) mohlo shazovat letadlo a musel by jsi normalne seskocit padakem. Opet by tam mohli byt treba protiletadlove dela, o ktere by se bojovalo, protoze takove delo by mohlo ty letadla sestrelit. Mozna je to blbost, to mne jen ted napadlo.
        • Popravdě zrovna ten nápad s výskokem by bylo něco epického.
          • BF 1942.
            • Medal of Honor: Airborne?
    • Taky bych uvital v MP nejake smysluplne "objectives". Jiste neni realisticke a nedava zadny smysl nahodne zabirani ABC bodu na bojisti, vzdalenych par metru od sebe, mezi kterymi hraci nahodne pobihaji a rodi (spawnuji) se tam. Rekneme ze mate body ABC, z kterych je B uprostred a body A a C jsou zabrany nepritelem. Jaky smysl ma jit na B a ocitnout se v obkliceni, kdyz ty body jsou navic anonymni bezvyznamne jako napr. schody nebo kavarna?
  • Jednoduchej člověk vidí: Jéé super! Konečně den D! Konečně si zastřílím pár nácku! Zlí náckové!!
    Náročnější(vzdělanější) člověk vidí: Ah, 5 let války přeskočeno....škoda
    • A ty nerad střílíš nácky?Jo vy mladí drsňáci,co všechno znáte.Ty nacisti nebyli vlastně vůbec zlí.Taky jsem někde četl,že němci bojovali proti iluminátským židům,kteří tady tomu vládli a proti bolševiků.A vzali to zkratkou přes Francii viď?Čech po druhé světové válce němce nesnášel a věř mi,že i ty by jsi je nenáviděl.Takže ano,už se těším,až budu zabíjet nácky.
      • jamar28
        No jo, ale člověk na druhou stranu nemá moc příležitostí postřílet nějaké bolševiky. *9*
    • Mart9
      A ty z toho vidíš co? *15*
    • Ty jsi opilý a zfetovaný už takhle ráno?
      • Co se ti nezdá?
        • Nesmysly co píšeš
          • Co sem napsal špatně podle tebe?
            • Asi větry Máchale ...To že někdo vyráběl ve Škodovce pro Německo je asi tak morální jako pracovat pro Škodovku dneska .Prostě i v době války se člověk musel nějak živit a bylo mu asi víš kde když makal v německém protektorátu , nebo musel rovnou do reichu .
              Hlavně si uvědomte že v čtyřicátých létech bylo Německo jednou z největších mocností a nebýt fatálních chyb a chamtivosti nejvyššího velení mohla tu být proněmecká EU dávno . Dějiny píší vítězové a spojencům se náramně hodilo , když se Hitler začal kočkovat na východě . Dost možná by ani k žádnému dní D nedošlo , kdyby nevedl válku na dvou frontách ......
            • Paulcz
              Co to je za kecy, ve válce vždycky nikdo nic neví.. nebo spíše vědět nechce? Wehrmacht sice nebyl označen za zločineckou organizaci, ale válečný zločiny páchal a pak samozřejmě to byla celá hybná síla nacistické agrese, na které to vše stálo. Je úplně jedno jestli to byl táta od rodiny nebo zapálenej nácek. A pak to jde ještě dál do civilních zaměstnání, každý kdo se na té válce podílel nesl svůj díl odpovědnosti. To samé u nás, asi si nikdo za rámeček nedá, že ve Škodovce vyráběl pro Německo.
            • Ptal ses, co jsi napsal špatně, dostal jsi odpověď. Nemaš zač. Hezký den
            • ?? Ty seš snad naprostej blázen! *1* Co to řešíš proboha za ho*na? Já se jen snažil vyjadřít že prostě necelý rok není celá World WAR 2 - Která je v názvu hry a že druhá západní fronta není jedina v tomto obřím konfliktu. A tebe štve můj nick... Stejně jako Turci vraždili armény za WW1, Sověti páíchali válečné zločiny taky, .. každa strana se dopustila zvěrstev! Nicméně řadový vojací wehrmachtu ani nevěděli co se za nima děje a věřím že v těch peklech neměli ani čas něco takového řešit....Thats all...
            • Celkový výsledek: 3/10, velmi slabé, zkus to znova a lepe
            • Ok, tak si uděláme rozbor

              1. Močka - trapný vulgární nick, pravděpodobně troll - špatně
              2. Jednoduchej člověk vidí - kombinace nespisovné češtiny a bezdúvodného neopodstatněného povyšování nad ostatní, ačkoliv dle tvé rétoriky a stylistyky to spíše působí, že do té skupiny sám patříš - každopádně špatně
              3. Jéé super! Konečně den D! - nepovedený pokus o vtip a opět chybná asumpce, že pokud někoho zaujme určitá historická událost nebo typ misí ve hrách, má to spojitost s inteligencí daného hráče. CoD ovšem nikdy nebyla hra cílená na historiky intelektuály. Špatně
              4. Konečně si zastřílím pár nácku! Zlí náckové!! - Jistě, protože to že vyhladili půl Evropy z nich dělá hodné hochy, samozřejmě že to byli hajzlové.
              5. Náročnější(vzdělanější) člověk vidí - opět zcela chybný předpoklad, který sis vycucal z prstu, pokud se navíc sám mezi ty nárocnější/vzdělanější chceš řadit, asi tě čekají dost špatné zprávy.
              6. Ah, 5 let války přeskočeno.- Irelevantní, toto bude mít s realitou společného ještě míň než BF1, na to jaké období zpracují moc nezáleží
              7.Škoda - těžko říct, to poznáme teprve až to vyjde
  • Doufal jsem v kampaň za Brity ale zase to bude jen o amíkách a to mě nebaví
    • JamesFaith
      Není náhodou přímo v článku, který komentuješ, uvedeno "...část příběhové kampaně se ujmete role Brita či Francouzky"?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit