Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na začátku toho traileru jak jsou vojáci v tom vyloďovacím člunu je obličej herce Gyllenhaala.
  • Johnny
    tak to bude sraaaačka. MMO? Zombie? WTF?!?!
    • Mimochodom zombie je len akysi pridavny mod ktory s povodnou hrou nema nic spolocne. Bude to pecka, tesim sa hlavne na multiplayer. S cod1 som zacinal. Mohli by ale pridat aj nieco navyse, nielen to preskinovat. Hlavne trosicku ubrat arkadovosti a pridat viac na fyzike, nove pohyby apod
    • WWII confirmed.

      Over two years in the making, Sledgehammer Games delivers a gritty, personal experience in the setting of the largest worldwide conflict in history to a new gaming generation in Call of Duty®: WWII. Play through the story of ordinary men turned soldiers in the 1st Infantry Division as they fight to preserve freedom in the face of tyranny. Call of Duty: WWII delivers fast-paced, boots-on-ground combat through iconic locations in the European Theater

      netusim ako sa da odtialto vycitat MMO prvky a Zombie + na oficialne stranke tiez
      • Morraw
        Přečetl si jen nadpis článku a začal držkovat. Typické pro zdější diskuze.
  • Tak zatim podle obrazku to snad ani nezpiratim.....
  • TheGGG
    smutné, že rozkyslý čecháčkovský mileniál by nejraději hrál za vrahy a okupanty z řad nacistické nebo rudé armády... po neustálém vymývání mozků by mě ani nepřekvapilo, kdyby chtěli ve hře střílet čechy... *7* *7*
    • jamar28
      Protože by to bylo originální a neokoukané. Čechy střílet těžko, chybí tu nějaké významnější válečné události, snad naopak zahrát si třeba za Gabčíka a střílet vlny nácků v kostele.
    • Normálně s tebou ve většině případů nesouhlasim,ale vyjímka potvrzuje pravidlo.Takovýhle kecy mají pouze češi,že chtějí hrát za němce.Kdyby to někdo z nich řekl např. v Polsku,tak by to byl vyvrhel společnosti a to by taky právem byl.
    • To, že za válečný zločiny byly souzeni pouze poražení Němci, neznamená, že Američané jsou "svatí". Srovnávat se to však nedá samozřejmě. Za vrahy a okupanty? Ne, ale za normální lidi, vojáky, co šli do boje protože museli. Příběhy obyčejných lidí z druhé světové války. Určitě by se něco našlo. Např. právě Stalingrad. Jinak existuje pár her, kde se dá hrát za Němce.
      Nevím, ale jak by to vyřešili s prohrou, protože hru, kde by vyhráli Němci, to bych nepřekousl.
      • Mě se líbil systém Red orchestry. Že do bitvy u stalingradu hraješ za němce a následně se to obratí... To je podle mě uplně super, sice nešlo nijak o příběh ale takhle bych chtěl vidět i moderní hru. Dyť američané se vylodili pouze do krvacející říše...
        • Jo, tak by to mohlo fungovat. Že hráč už tu prohru nemusí poznat z německé strany.
    • Proč zabijet čechy? Znáš vůbec jiné bojiště než to západní od roku 44-45? Podle toho co píšeš si jeden z omezenců který má v hlavě zafixovano co němec to zloun. Víš o tom že v Ose bylo víc zemí než jen Německo? A víš o tom že i Němečtí vojáci konkrétně například na východě v roce 42-43 v operaci Blau na jihu sovětského svazu zažívali větší pekla než nějací amíci? (Koukat na poslední let ze stalingradu muselo byt ku*va depresivní..)
      • TheGGG
        a to mám jako kvůli náckům a jejich prašivým kolaborantům brečet? Jistě, normální náci nebyl zlý, jen obyčejný voják, tak jako každý muslim není zlý, jen tiše souhlasí a tak jako každý rusák nebyl brutální komár, ale přesto byli součástí ohavného systému na kterém se podíleli, lítost k ním cítit nebudu. Dobře že se hraje za bojovníky svobody...
        • ... *1* To nemá cenu... Jak myslíš, jednoduchý člověče.
    • Né všechno je černobílé, jak se ti zdá. https://www.youtube.com/watch?v=360jYshhrUE
  • Tady je ale toxická komunita.Všichni tady nadávaj na den D a že chtějí hrát za více národů.U Batlefieldu 1 zase držkovali,jak je to multikulturní.Osobně bych byl rád za více národů.Nicméně kampaň za nácky by mohli vynechat.Nevím,co mají mladí za úchylku hrát za zlo.Asi mají nějaký komplexy a cití se potom drsní.Ale být zlí nebo hloupí není "cool".
    • SJW koment™
    • Hra za Němce by mohla ukázat hnus války mnohem lépe než padesáté zobrazení toho zpackaného vylodění Američanů.
      • Jack1947
        Taky mi ten patriotismus leze delší dobu krkem... fuj. Co se dá dělat Amíci budou chtít být vždy ti nejlepší... nikdy ne zlý. Němci si nezaslouží mít kampan v žádné fps hře.
        • Jo,američani jsou hrozný nacionalisti,ale pořád je to jejich hra.A ty tady nadáváš na amíky,ale v každym druhym příspěvku,použiješ nějakej anglickej výraz.Že by amerikanizace?
      • Jenže to se nemůže... pak by totiž mohli vyplavat na povrch další jiné věci a to by nebylo dobré... :-)
    • Kontext kámo, kontext. Když je na bojištích první světový každej druhej černoch, je to kravina. Stejně jako je kravina prásknout tam jako jednu z hratelnejch postav beduínku v situaci, kdy ve hře chyběla ruská(!) a francouzská(!!) armáda. Je to jednoduchý, diverzita je ve hrách žádoucí. Ale ne, když je to diverzita pro diverzitu. Pak z toho totiž vzniká paskvil.
      • Nj nigga v první světové mu připadá normální, hrát za němce je hrát za zlo, asi typický wolfenstein new order pi**s, co zdemonizoval němce a postavil se do role nadřazené ubohé britské mr**y
        • A co ti ty "zlí" negři provedli,že je tak nesnášíš?Němci zavraždili na 400 000 čechoslováků a to je fakt.Daleko víc,než kterýkoliv jiný národ v naší historii.Nejdřív si něco zjisti,ty tupé zakomplexované hovádko a zeptej se prarodičů,jaká to byla krásná doba.
          • Jack1947
            Už to nefetuj ty Sjwe :D
            • jamar28
              pan Hnědý: Protože angličtinu přece vymysleli Američani, že jo...
            • A ty přestaň používat anglický výrazy,když ti tak vadí američani.To jenom poukazuješ na to,že jsi mladý nezkušený hoch.Tipuju okolo 16ti let.
    • Jack1947
      zase jeden omezenej ignorant co vidí za Německým vojákem automaticky zlo, škoda že si nežil v nacistickém Německu a nebyl vojákem "zla" to by byla nádhera co ?? kdyby sis nemohl zvolit...
      • Historii píší vítězové. A každý v té válce spáchal zlé věci. Němci nebyli jediný kdo vozil lidi do koncetráků.
        A kdo mluví proti kampani za sověty, nebylo by špatný hrát za čechoslovaky u Sokolova nebo na Dukle.
      • Škoda,že ty si nežil v Československu.Už vidím,jak se zastáváš německejch vojáků,kdyby tě s tvojí rodinou odvezli do koncentráku.Oni za to nemůžou,oni jen plní rozkazy.
        • Československu? Snad v ČESKU ne? Navíc se nikdo nebaví o vyhlazovaní a politických věcech, bavíme se o Válce a tu vedli všechny strany a všechny strany měli hnusné ztráty...
        • Jack1947
          Hitler to taky neřešil, pomalu to ani neveděli řadový vojáci co se tam dělo nikoho se nezastvám jen nemám omezenej pohled na věc když zmetek to byl všude... Němci/Japka SSR... jak jsem psal už předtím Kdož jest bez viny, at hodí kamenem jen se mi nelíbí když se Nacisti hází do jednoho pytle protože nás to učily snad ve škole *7*
        • A co fízlové taky ... a bere je někdo za ty zlé ? V každé kktské telenovele na českých de**lních TV stanicích jsou seriály o nich, sice se vymýšlí vtipy ale nikdo je nebere jak ty zlé. Proč by měla být kampaň za nácky špatná ? Hrej si za negry v první světové ale odsuzuješ kamapň za Německo které si tolik historiků dlouho přeje, další sluníčková zbytečná ubohá ***ka co ?
          • Srovnávat policajty s nacistama.....pane bože.Jinak já že jsem sluníčkář?A to jako proč,že bych tu nechtěl okupanty?Ty to máš v tý hlavičce nějak vymletý.To spíš ty by si tu výtal cizí vojska ty multikulturisto.Navíc já mám na rozdíl od tebe práci,takže nejsem zbytečný jako ty,kterej sedí doma u počítače a stará se o něho maminka.
          • Pro pana Mišina.Takovýho človíčka jako seš ty,bych chtěl někde potkat.Píšeš jako největší hrdina a frajer internetu.Nicméně oba dobře víme,že jsi pouze zakomplexovaný tydýt,který by měl bláto na hřišti,jen by na něj někdo zvýšil hlas.
  • Nice, 1/4 text zbytek reklama. To je takovej problem tu grafiku nastavit aspon do stejne barvy, ta bila tam proste vypaluje oci a neda se cist text.
  • ti co tu pcuju, zase WW2 zase Day D.

    Za 1. COD 1,2 su stare 12 rokov a viac. Dnesni 17, 20 rocni to ani nepoznaju mozno to ani nehrali. Takze to bude pre nich novinka, vojnova hra z 2sv vo filmovom spracovani.
    Za 2. COD bolo skvele v online hrani 5vs5 search and destroy apod. , co by sa mohlo vratit.
    Maju vyjst tituly ako Quake champions a Unreal tournament, preto sa drzat herneho stylu AW a IW by bola samovrazda.
    • Jack1947
      Já to vidím jen spíš jako přepis Ardeny byli v United offensive.. ale třeba COD2 mělo i bojování v Itálii a Egyptě.. a tady to nejspíše nebude.
    • S tím prvním musím nesouhlasit. Ale možná je jen kvůli velmi úzkého pohledu. Neznám nějaký světový statistiky. Když bych ale měl doporučit hru z druhé světové války (FPS), tak automaticky CoD 2. Přijde mi že to musí znát každý a divím se, když to někdo nezná.
  • Snad jeden z nejhorších trailerů na CoD. Na tohle jsem čekal několik let, možná i 10 let, vidím to, že to bude průser, který pomalu CoD zakope. 2 roky ve vývoji ? Nevím zda nejde o vtip nebo o překlep, ale pokud tomu opravdu tak je, tak můžeme očekávat velmi krátký SP a možná dost nechutně podprůměrný MP a rozhodně CoD vylodění na Omaha beach nezachrání...

    A když už jim padá v traileru framrate v některých záběrech pod 60fps, mohli to hodit aspon na filmovych 25fps pro lepsi pozitek. Zlatý CoD a CoD2.

    Bude to naprd a každý rozumný člověk usoudí, že šli s tím na trh jen kvůli investorům. Škoda
    • uff, neviem ja mam diametralne odlisny nazor.
      Netusim co je na tom tak zle ako pises ???? Po vizualnej stranke to vyzera dobre, to ako to zostrihali je praca video editora a s kvalitou hry to moc spolocne nema.
  • Magister_Peditum
    Sice se jde s Normandií na jistotu, ale dejme tomu. Snad to dopadne lépe než Battlefield 1.
    • Paulcz
      Možná ta kampaň na jedno zahrání.. problém, že se to bude déle stahovat než hrát.

      A co se týče MP tak tu není nic lepšího než Darkest Hour (RO1) mod.
  • Grafika oproti BF1 dost slabota *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit