Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • danny_the_hound

    Podľa obsadenia  sa už v podstate dajú odhadovať aj jednotlivé epizódy. Takmer naisto tam bude "Menšie zlo" (Renfri a jej banda, Aridea, Stregobor...) a "Koniec sveta" (Filavandrel, Toruviel, Torque). Podľa všetkého sa stihne aj vypálenie Cintry, keďže obsadili aj Cahira (nilfgarďan, z ktorého mala Ciri ešte dlho traumu).

  • 😱Přésně to jsem si řekla,hned jak jsem ho viděla.Šedivej Vinnetou.To ta prdelka ma bradě.Mě se teda nelíbí.

  • ravux

    Vypada jako starsi teply Legolasuv bracha.

  • danny_the_hound

    Pre zvedavcov rovno hádžem aj linku.

    Najviac ma prekvapuje, že z "anglick´ého" Dandeliona (Marigolda v češtine) je "poľský" Jaskier (je to potvrdené aj z oficiálnych kanálov). Ináč vzhľadovo ho imho obsadili dosť presne 😎


    A tí, čo chceli Mikkelsena, ho tam majú. Akurát nie toho, ktorého chceli a nie tam, kde ho chceli 😀 (Lars je Madsov starší brat a niektorí ho možno budú poznať ako Thrawna zo Star Wars: Rebels)

  • radim.zaty

    To se doladí čočkami a postprodukcí.

  • ringmancz

    A co na to tety?

  • ringmancz

    Je tam napsaný costume/makeup test. Co to asi tak může znamenat?

  • ringmancz

    Cavill je Brit

  • Carnage666

    Mimochodem venku jsou další herci a Triss teda ehmmm Anna Shaffer... 

  • myslím, že v průběhu seriálu mu vous klidně může narůst. ostatně jamie v game of thrones taky začal krásně oholený. věřím, že na natáčení ho ještě doladí a postprodukce taky udělá hodně. zaklínače mám rád, ale zatím se nenechávám strhnout. radši budu příjemně překvapený, než zbytečně zklamaný. 

  • knížky, ale možná snad i před knihami, takže mladě vypadat může.

  • Maxianimal

    V jakém období se to odehrává?

  • Maxianimal

    To je pravda. Ale taky by nenosil vlasy, který vypadaj, jako kdyby vyšel od kadeřníka a hlavně - co ty oči?

  • Lukass

    Co to je za Gaye?

  • SalemCZ

    Chtěl jsem to taky napsat a taky to bude první knížky tak na jizvy je času dost.

  • radim.zaty

    Gagarinův bratr :-)

  • ucho

    co je to za máničku?

  • Magister_Peditum

    Pevně věřím, že si s tím vzhledem ještě vyhrajou, tohle vypadá dost lacině. 

  • mě tam víc vadí ty oči, přeci jen zaklínač má bejt mutant, proměněnec na první pohled vyvrhel společnosti, tohle fakt nevypadá jako někdo koho by z vesnice hnali vidlema, potřebuje to dost detailů a úprav ale ten základ tam je

  • iSpirit
    no, představ si, že ještě nosil čelenku, takže ano, měl by mít vlasy jako Vinnetou a ne samujarský ohon a vousy. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit