Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ravux

    Vypada jako starsi teply Legolasuv bracha.

  • iSpirit
    vypadá knižně a ne herně, což je dobře, Geralt by vousy nenosil.
    • Maxianimal

      To je pravda. Ale taky by nenosil vlasy, který vypadaj, jako kdyby vyšel od kadeřníka a hlavně - co ty oči?

    • SalemCZ

      Chtěl jsem to taky napsat a taky to bude první knížky tak na jizvy je času dost.

      • Maxianimal

        V jakém období se to odehrává?

        • danny_the_hound

          Podľa obsadenia  sa už v podstate dajú odhadovať aj jednotlivé epizódy. Takmer naisto tam bude "Menšie zlo" (Renfri a jej banda, Aridea, Stregobor...) a "Koniec sveta" (Filavandrel, Toruviel, Torque). Podľa všetkého sa stihne aj vypálenie Cintry, keďže obsadili aj Cahira (nilfgarďan, z ktorého mala Ciri ešte dlho traumu).

          • Maxianimal

            Takže povídky, ne knihy. Pokud Cahir, tak Křest ohněm.

        • knížky, ale možná snad i před knihami, takže mladě vypadat může.

  • Derp_1337

    Nemůžu si pomoct, ale vypadá buď jako brácha od Daenerys Targeryan a nebo Legolase...

  • Zaho
    A není to úplně jedno jak vypadá hlavní hrdina netflixovské pg 13 verze zaklínače? Prostě si tu IP koupili a bude to směřované na běžné diváky netflixu a ne na herní komunitu.
    Možná budeme mít štěstí a dopadně to dobře, ale rozhodně bych se netěšil, neočekával a hlavně s tím nestrácel čas dokud nebude výsledek.
    • iSpirit

      Není to směřované na herní komunitu? To je výhra. Třeba to bude směřované na čtenáře předlohy, to by byla taky výhra. Jsem docela překvapen, že komunita považuje za nějaký vzor universa Witchera 3, což je hra, která se tak moc oddálila od původní vize autora, že se to dá těžko považovat  za stejný podžánr fantasy.

      • Aspoň se pak ukazují kvality té hry, když to lidi považují za vzor víc než samotné knihy :-D

        • iSpirit

          to bude spíše tím, že znalost fanoušků universa Zaklínače začíná a končí Zaklínačem 3. Já osobně ho považuji za velice špatnou adaptaci knih. 

      • Zaho

        Na čtenáře to asi taky nebude směřované. Je to netflix, bude to pro masu.
        Jinak knihu jsem nečetl a z her jsem dohrál jen třetí díl, který bych hodnotil jako nadprůměr 7/10 stejně jako Skyrim. Technicky dobře zpracované, obtížnost pro děcka, combat průměrný, příběh mě nedostal.

        Na seriál jsem zvědaví, protože mám rád tenhle žánr.

        • SalemCZ

          Tak jelikož to má být adaptace knížek, tak radši se k tomu nevyjadřuj.

          • Zaho
            A ty předpokládáš, že natáči seriál pro čtenáře?
            • Derp_1337

              Jestli chcou natočit více sérií, tak děj budou spíše zakládat na knížkách.

              • Zaho

                Reakce na příspěvek:

                Jo to asi mají v plánu, ale nakonec natočí seriál pro televizní diváky, ne pro hráče nebo čtenáře.
    • residentevilfans

      Nestrácel čas 😬

      • Zaho
        Omlouvám se za chybu, bohužel už ji nemohu opravit.
    • danny_the_hound

      A odkiaľ si prišiel na to, že to bude PG-13?

  • Human_Traffic

    Ty kráso tady je zase nablito.


    1) Je to záběr z kostýmové zkoušky. Takže to ani není finální podoba.

    2) Děj se odehrává nějakých 20 let před Zaklínačem 3, takže klid, ke svým nejslavnějším jizvám teprve přijde. 

    3) Knižní Geralt je popisován jako fešák, který nesnáší vousy, a když mohl, byl oholený. Tak to přestaňte srovnávat s hrou.

  • f2sulik

    Jedinej člověk co zahraje Geralta je Michał Żebrowski, tohle žádná přitroublá US mrcina prostě nedá😛

    • ringmancz

      Cavill je Brit

    • BoB.2

      Už je mu skoro 50 ale pořád by to šlo.

      • KrPa

        ideal vek bych rekl

        • Derp_1337

          Po posledním herním Zaklínači by polovina "fandů" chtěla Geralta jako nějakého dědka, ale v prvních knihách byl Geralt ještě mladý...
          Jsem spokojený s současným stavem, pokud seriál bude mít úspěch, tak za těch několik sérií nám Cavill do té role v posledních dílech správně "dozraje" :)

  • Magister_Peditum

    Pevně věřím, že si s tím vzhledem ještě vyhrajou, tohle vypadá dost lacině. 

  • Sr_Lobo

    Gary the metrosexual fruitcake...

    Tak snad si s tim makeupem jeste hodne vyhrajou.

  • Cajicek

    Od zacatku rikam ze Mikkelsen by byl lepsi  :-/

  • Mart9

    Jako parodie dobré :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit