Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    On právě že není důvod ji obarvovat

    "Ve hrách ji vidíme s červenou kšticí, nicméně v knihách jsou její vlasy popisované jako kaštanové barvy, což je pouze načervenalá hnědá."

    což lidi nechápou, maji ji zaškatulkovanou jako redheadku

  • Zaho
    Omlouvám se za chybu, bohužel už ji nemohu opravit.
  • Zaho

    Na čtenáře to asi taky nebude směřované. Je to netflix, bude to pro masu.
    Jinak knihu jsem nečetl a z her jsem dohrál jen třetí díl, který bych hodnotil jako nadprůměr 7/10 stejně jako Skyrim. Technicky dobře zpracované, obtížnost pro děcka, combat průměrný, příběh mě nedostal.

    Na seriál jsem zvědaví, protože mám rád tenhle žánr.

  • iSpirit

    Není to směřované na herní komunitu? To je výhra. Třeba to bude směřované na čtenáře předlohy, to by byla taky výhra. Jsem docela překvapen, že komunita považuje za nějaký vzor universa Witchera 3, což je hra, která se tak moc oddálila od původní vize autora, že se to dá těžko považovat  za stejný podžánr fantasy.

  • residentevilfans

    Nestrácel čas 😬

  • danny_the_hound

    A odkiaľ si prišiel na to, že to bude PG-13?

  • Zaho
    A není to úplně jedno jak vypadá hlavní hrdina netflixovské pg 13 verze zaklínače? Prostě si tu IP koupili a bude to směřované na běžné diváky netflixu a ne na herní komunitu.
    Možná budeme mít štěstí a dopadně to dobře, ale rozhodně bych se netěšil, neočekával a hlavně s tím nestrácel čas dokud nebude výsledek.
  • ...a co ten soucitný supermanovsko-legolasovský pohled? Zaklínač je chladně soustředěný zabiják potvor, Bílý vlk, který je v době odpočinku připravený vojet všechny ženský jeho světa. Ten polský z roku 2002 je trefnější. 

  • solomon.short

    Spis Legomamlas...

    Ale veri ze je to opravdu jen prvni nastrel, a ze to opravi

  • Human_Traffic

    Ty kráso tady je zase nablito.


    1) Je to záběr z kostýmové zkoušky. Takže to ani není finální podoba.

    2) Děj se odehrává nějakých 20 let před Zaklínačem 3, takže klid, ke svým nejslavnějším jizvám teprve přijde. 

    3) Knižní Geralt je popisován jako fešák, který nesnáší vousy, a když mohl, byl oholený. Tak to přestaňte srovnávat s hrou.

  • species

    to je legolas ty vole :D


    edit - sakra nejsem tak originalni jak jsem si myslel :(

  • JakubT

    Jj, jak píšete, taky mám dojem že to je casting na Legolas se vrací/Legolas po 30 letech.

  • danny_the_hound

    Zaujímavé, čo vie urobiť pár presných zásahov vo photoshope 😉

  • Derp_1337

    Obarvení vlasů u hereček je úplně běžná praxe. V tom snad nikdo neuvidí zásadní problém.

  • Derp_1337

    Přesně tak. Spousta "fanoušků" hrála jenom herního Zaklínače 3 a vůbec nehrála předchozí díly a ani nečetla knihy, takže si vůbec neuvědomují, že ze začátku se tam Geraltovi vousy vůbec nehodí, protože to byl ještě mlaďoch.

  • Derp_1337

    Bože, další člověk, co dohrál herního Zaklínače 3 a chtěl by z Geralta hned mít dědulu.

    Seriál má jet podle knih a na začátku by Geralt ještě dost mladý, smiřte se s tím. Však Cavill bude mít s postupujícími sériemi dost času do role "dozrát".

  • Derp_1337

    Po posledním herním Zaklínači by polovina "fandů" chtěla Geralta jako nějakého dědka, ale v prvních knihách byl Geralt ještě mladý...
    Jsem spokojený s současným stavem, pokud seriál bude mít úspěch, tak za těch několik sérií nám Cavill do té role v posledních dílech správně "dozraje" :)

  • Derp_1337

    Nemůžu si pomoct, ale vypadá buď jako brácha od Daenerys Targeryan a nebo Legolase...

  • SalemCZ

    To jsem zvědavej co lidi budou říkat až zjistí že Triss není zrzka :D 

  • Maxianimal

    Takže povídky, ne knihy. Pokud Cahir, tak Křest ohněm.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit