Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co že přesně závidím?
  • Já taky tak trochu pracuju, a díky přítelkyni mám i jiné možnosti jak se zabavit. Takže pár hodin hraní týdně mi vyhovuje. A je úplně jedno jestli mě kdokoliv označuje nebo neoznačuje za hráče.

    Vzkaz přítelkyni přetlumočen. Posílá ti pusu na čelo.
  • Me bohate staci Driveclub. Nad NFS jsem uz davno zlomil hul.
  • Horizon 2 je parádní hra a sám mám v tom nahráno přes 150 hodin. Je tam stále co dělat, hlavně v MP :) hrál jsem i tohle nové NFS z EA Access, ale nevím... Horizon 2 mi přijde na zabití času lepší :)
  • ja bych spis rekl, ze zavidis *6*
  • lituji tě...
  • kdo hraje jen par hodin tydne neni hrač
    P.S.
    tvoje pritelkyne je pyča
  • Rychle a zběsile se podobal až Underground, který vyšel 2 roky po prvním filmu.
  • Mám na stole to samé :)
  • Ale hry přece dneska nesmí být moc těžké. To by ses pak musel snažit, a dokonce by tě to pak mohlo i bavit.
  • Cítím problém. NFS by z kvalitativního hlediska měl být tragický propadák. Ale něco zvláštního se stalo s hodnotovým systémem lidí, protože to zdá se většina toleruje.
  • Chim
    Neboj maxi, i ty si jednou zašu... *3*

    ... a nezapomeň mě nahlásit.
  • Moji přítelkyni se líbí, že alespoň hraju hry pro dospělé. Volantem nebo mozkem. Každopádně, to co hraju těch pár hodin týdně je pro ni celkem irelevantní.

    Ale co já vím, můj věk začíná dvojkou, možná to vy děti máte jinak.
  • Chim
    PS nebo Xbox?
  • Hraju v rámci 10tihodinového preview. Pár hodin příjemné zábavy. Ale potenciál je tam maximálně tak na 20 hodin. Pak zůstanou jen skalní. V porovnání se stovkami hodin v Horizon, Forze nebo GT je to hodně špatná investice.
  • AI je neuvěřitelně tupá a klasický multiplayer nepřítomný.
  • To je asi opravdu hloupá otázka. Horizon2 je ve všech aspektech hra na úplně jiné kvalitativní úrovni. NFS není tragický propadák, ale Horizonu nesahá ani po kotníky.
  • naprosta *3*
  • Keyz
    Na games se moc u těchto her nepoužívá celá stupnice. Tedy kolem 7 to má být ta horší hra. To je zajímavém když máš 1-10. Pak manévruješ na prostoru 7+ a to je blbě.
  • takže ani holky nepotřebuješ, máš hotas a ikonku Master race. Spokojenost???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit