Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je asi zbytečný se ptát, jestli na vánoční hraní na XOne pořídit Horizon2 nebo NFS, že ?
  • pche, volant? me nastole sedi HOTAS a vubec me to nesere *3*
    http://www.simflight.com/wp-content/uploads/2014/06/x55_Rhino-10.jpg
  • "..atmosféře pouličních závodů po vzoru série Rychle a zběsile, kterou se tvůrci Need for Speed snaží navodit." Spíš si myslím, že Rychle a zběsile(2001) je od začátku po vzoru NFS(1994), ne? Nebo už to teď otočili?
  • "Po nemastných neslaných Rivals..."

    RECENZE TISCALI na Rivals (BTW mne hodne bavil):
    Protočené arkádové pneumatiky zase začaly vonět originalitou a sympatickou nestydatostí. Rivals přinášejí do série Need for Speed překvapivě mnoho inovací a zábavy.

    S novou generací se vždy dozvíte, co na té přechozí bylo špatně... *5*
  • hlavne to nejsou nudne okruhy a radoby simulace pro umaštene nerdy, kteri si k pc ješte musí porizovat volant. lol. kluka s volantem u stolu by žadna holka nikdy nechtela *1*
  • oni proste zapomneli, jak se delaji kvalitni hry, ale ani jim to nemusi moc vadit, protoze i tak vydelaji vzdycky 10x vic, nez investuji, kvalita hry vubec neurcuje kolik vydelaj, smutny...

    ta hra je v podstate podprumerna, ale i tak 7/10, proc to proste nedostane treba 4/10, coz by i podle textu recenze odpovidalo mnohem vic?
  • Ale u NFS U2, když si narazil tak si narazil a AI na tebe nečekala za rohem aby si je dojel *16*
  • sry nechce se mi čist recenze ma to fps lock? jinak jasna koupe
  • Jak je to s AI a s multiplayerem, jakože závody s kámošem apod???
  • Lukass
    Jo zacinam, ty braky co se nas vali ze vsech stran me uz pekne vytaci. Vybiram si jenom kvalitni hry a ty parim.Prestat hrat rozhodne neplanuju, jenom bych uvital lepsi hry, a ne tuctovu jednoduchou zabavu pro cviceny opice.
    O simulaci sem nenapsal ani slovo, ale paneboze proc si nemuzu radit? Taky by me zajimalo jaky budou na PC moznosti nastaveni volantu, jestli teda vubec ti sasci vi ze nejaky volanty existujou.
    Jako vzor vsech arkad a presto her kde musite brzdit a ovladat vuz davam NFS Porsche jednu z nejlepsich zavodnich her vubec. Slo to tenkrat, proc to nejde ted.
  • ty jsi vskutku dosti otravný človíček.
  • Jo je to fakt strašný, skoč z mosta a bude ti fajn.
  • 3/10.....ale to by uz EA neposlalo promo kopie v predstihu a nevolalo na predvadzacky do Londyna atd ;)
  • Nenáročná a špatná jsou dva různý významy.
  • Vždyť NFS vždycky byly o nenáročný zábavě, tak co děláš překvapenýho, zklamanýho a znechucenýho? Tos čekal Forzu?
  • ještě že starší needy byly vždycky esence simulace :) pamatuju si dobře na NFS jedničku, taky jsem k tomu sedl a jel a nic neřešil :D

    připadá mi, že začínáš bejt herní scénou nějak frustrovanej, asi už ti nepřináší tolik radosti jako dřív, spíš naopak, starosti, takže doporučuju se jako v nefunkčním vztahu rozloučit a jít hledat jinou zábavu, i když to asi bude ze začátku bolet
  • jetkeyz
    Nemůžu si pomoct, ale já se na to těším - pohodový ježdění, tuning. Jako starý Underground v novým kabátku.
  • Lukass
    Tak cim vic info bylo tim bylo jasnejsi ze nas ceka dalsi AAA brak, v tomhle roce uz je to tradice :-)
    Tomuhle se kazde kdo ma rad zavodeni vyhne obloukem, ta hra je delana pro konzolisty kteri vemou ovladac, co maji za rychlost neresi, co maji za auto neresi, jizdni model neresi, ovladani neresi, online zhovadilosti neresi, vsak hru koupila mati s otcem, nebo na nu dala babka, takze cajk.
    Boze kam to speje, uz toho zacinam mit fakt dost!!!
  • Blyska se na horsi casy
  • Pro mě Need for speed skončilo u Most wanted. To se ještě dalo hrát a nebylo to špatné. Carbon ještě ušel. Ale to co ted dělaj za hovadiny ? Bože za co... Hra s tak luxusním potenciálem a oni jí za boha neumí udělat... Však je to pomalu jediná hra s tímhle zaměřením prakticky vůbec jediná a oni to serou jak idioti... Dal bych dohromady Und1,und2 + most wanted ale bez zbytečných bugtty a ferrary a podobných super aut jelikož to není o tuningu dal bych tam starou civic,Nissan a podobné tuningové auta a tunil a ne tohle... Zbytečná hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit