Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano v nastavení se dá odpojit a hrát sólo.
  • GRIDy a další... máme krapet víc na výběr omezená laťko *14*
  • Tím jsem samozřejmě chtěl naznačit, že mi na rozdíl od maxe není 14.
  • oVer9000
    Ještě teď si občas zahraju po lance Need For Speed III: Hot pursuit, z roku 1998. A když se tak na to koukám, radši u něj zůstanu.
  • nightborne
    Ale co když... co když...co když jsem volant nikdy neměl? Ach ne, jsem odsouzen k celibátu!
  • much0J
    Zato tobě se na lofasu točí jedna holka za druhou viď? Já bych řek že vyhození volantu z okna udělá z každýho toho největšího alfasamce v celý vesnici!
  • Lukass
    Jo to urcite, Driveclub s posahanou AI nulovou moznosti vyjet mimo trat a nastaveni vseho, navic jako bonus 30FPS, to je fakt latka oproti Project Cars nebo Assetu. Pobavils cobole.
  • x_ander
    No, mně by stačilo vydání prvních pěti dílů na GoG.
  • A hlavně seš strašně dospělej, protože tvůj věk začíná dvojkou, nezapomeň *15*
  • DekkerDave
    Assetto Corsa, Project CARS...
  • Draken69CZ
    DiRT Rally
  • Ako to vidim NFS trosku sklamalo, nevadi Xbox One hraci mozu ostat pri Forza, PS4 hraci pri Driveclube a tesit sa na nove Gran Turismo a na PC zabavi aj toto NFS, tam latka moc vysoko nieje.
  • Leda bys byl PCčkář, pak bys nahodil svůj 4K monitor a šel si zahrát v 60 FPS nějaké zbytky, které ti konzolisti nechali - např. NFS.
  • Nějak nerozumím tomu neustálému připojení k internetu, jinde píšou, že se lze normálně odpojit a hrát offline, tak jak je to?
  • Hele některý lidi u internetu večeřej, slyšels vo tom něco? *10* *1*
  • Draken69CZ
    Včera jsem vykadil něco s čím bych si hrál raději než s tímhle *15*
  • Odpověď je Lovec motýlů 7. *5*
  • Lukass
    Vsak to je tak 4 nebo 3/10! stupnice zacina od 5, ikdyz ti budou ti legracni zurnalisti tvrdit ze ne a ukazou na Hatred.
    Hra je odpad.
  • nightborne
    Nepsal to ten samej člověk...

    Krom toho to je normální, že se ohlídneš za něčím a už ti to nepřipadá tak dobrý, ne =)? A btw, přečti si recenzi na Oblivion a pak na Skyrim, ty dokonce psal ten samej autor =).
  • WalkingWad
    Jak mám poznat, jak je ta hra dobrá, když skoro vše tu dostane 7/10 ? Někde tu už padlo, že hodnotící škála je 1 až 10, než 7 až 10.. *10*

    Pokud to je hra na 7/10 šel bych do ní hned, ale co jsme viděl na videích a četl, je to tak slabší 4/10.. samozřejmě soudím trochu předpojatě, ale hrál sem chvíli pár starších (a všechny staré) NFS a i kdyby tohle bylo 2x lepší než pár dílů před tím. je to pořád jen 4/10.. tak proč 7 ? Nevěřím tomu ani trochu... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit