Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nějak jsem čekal, že po tom brainstormingu, který tvůrci věnovali novému dílu, moc zásadních změn nepřinesli. Samo je otázka, co stojí za zachování a co nikoli, osobně jsem doufal, že univerzální model řízení, akce spočívající v projíždění městem třístovkou a odrážení se od okolí zmizí.
  • Goddamn people from the future takin our jobs
  • DonVirtuous
    Slyšel jsem o diskuzích na Games většinou jen zlo, hlupáci , fekální humor, předpotopní herní názory, no ano všechno tu je. Že vám není hanba. NFS 2015 je hra která je něco jako vyslyšená modlitba všech fanoušků pod série Underground, není důvod srovnávat s tituly jako NFS 1-4. Pokud se vám hlupáci,fekálníci a dědečci něco nelíbí, zůstaňte si v minulosti.
  • nightborne
    Na ježdění s virtuálním kamionem není nic špatnýho, z nějakýho důvodu je to hrozně příjemnej relax =). Vcelku se nemůžu dočkat, až si to zkusím na Oculusu třeba... (teď mi hlavně nikdo neřekněte, že to VR nepodporuje, nebo tak něco).
  • O tom, jestli jsi umaštěný nerd, rozhoduje sbor čtrnáctiletých šampónů, kteří mají nejvíce lajků na fejsbůku, dostávají každý rok od papínka ájfoun ze kterého pak v MHD pouštějí Bíbra, a vůbec jsou kůl úplně nejvíc.
  • nightborne
    Tak tak, přiznal =). Jenom jsem to uváděl jako příklad, že se pohled s časem měni, je to tam pěkně vidět =).
  • Hrál jsem zatím asi 6 hodin v EA acessu na X1 - a fakt to docela ujde, těch 7z10 si to zaslouží. Ano jedná se o arkádu, ale jízdní model je zabavný. Co mi vyloženě drásalo a drásá nervy je příběh a plus neustavičné otravování telefonáty (během hodiny desítky :/). Zamrzí pusté město a pouze noční režim :(. Hudba ujde, preferuji jiný styl hudby. Hra se občas na X1 sekne, ale nic závratného. Zamrzí podivné chování AI, v těžších obtížnostech se to zlepší. Některé závody a lokace jsou moc pěkný, někdy je to otrava. Driftovací závody s vláčkem mi přijdou zbytečně přehnaný - stačí chyba a člověk je buď v zadu, nebo moc ve předu a pak nezíská žádný bod. Tuning ujde jak vizualní tak motoru, jen je to docela dost drahý.
  • luke.skywalker
    Jestli je tohle všechno pravda, tak by zajímalo, na základě jakých výzkumů trhu tohle všechno vzniká.. Dle zdravého rozumu určitě ne *5*
  • Uz zase tenhle blabol, ze hodnoceni her je zmanipulovane, zurnalisti po celem svete jsou proti nam spiknuti, apod. Kdo rika, ze recenze co tu vychazi reprezentuji nejaky nahodne vybrany vzorek vsecho co vyjde, aby to v prumeru davalo tech 5/10?

    Zkus se nekdy podivat kolik jen na PC vyslo her treba za posledni 2 mesice, viz. http://www.metacritic.com/browse/games/release-date/new-releases/pc/date?page=2
    Jsou jich stovky, ne jen tech cca 30-40 o kterych se pise na games a jinde, jenze o tech ostatnich se nikde nedoctes, protoze je vydavaji neznama studia, ktera nemaji na zaplaceni PR v magazinech a vetsinou jsou jejich hry silne podprumerne, tudiz nikoho nezajimaji, nikdo o nich nepise a nikdo s nimi neztraci cas. Je logicke, ze se pise aspon o tech trochu prumernych, tech co maji nejakou znacku, historii nebo jsou necim zajimave a inovativni.

    To same dnes u knih, vychazi jich silene mnozstvi, ale vetsina jich jsou necitelne braky o kterych nikdo neuslysi, protoze neni duvod o nich psat a mluvit.
  • No, tohle. To je dobrá hra. Z klasik se mi nelíbila akorát dvojka a Stakes z devětadevadesátýho nemůžu soudit, to jsem nehrál. Ale jinak jednička, trojka, Porsche, Pursuit 2, všechno ohromně zábavný hry. I ty undergroundy mě bavily, jen o něco míň, ale pořád ještě dobrá zábava. Tam se ukázalo, že méně je často více, bez několika málo prvků by nejspíš byly stejně zábavný jako předchozí. Ale to je vcelku buřt, zkrátka s klasikou nemůžou pozdější díly soupeřit ani ve snu. *5*
  • Je fakt, ze diky 60+ FPS nemame na PC ten spravny filmovy efekt
  • A u Skyrim a Oblivionu to autor sám přiznal, že by chtěl revidovat původní hodnocení...
  • Rozumim, ale tady on zastupuje trochu nejen sebe ale i Tiscali, takže by měl trochu držet basu :)
  • Já teda míval hudbu na 100 % a ostatní zvuky na minimu, na ten arkádový model to stačilo :)
    Doteď to poslouchám jako soundtrack, i v autě, např. "Rear Flutterblast #19" (https://www.youtube.com/watch?v=KsfzDAfvJoo) nebo "Snow Bags" (https://www.youtube.com/watch?v=uhTe7NPx0p8)
  • Tak na tohle jsem musel zareagovat... Nejenze mam u pc volant logitech gt 900 stupnu otaceni kvuli eurotruck simulatoru(ano jezdim s virtualnim kamionem) tak mam i komplet sestavu saitek pro flight cessna pro fsx letani(ano letam virtualne s cessnou 172) a ano mam dokonce i manzelku a ne virtualni. A nejsem umasteny nerd. Jen je zda se muj zivot bohatsi nez ten tvuj...
  • gesto
    https://www.youtube.com/watch?v=gNGGk0dc49E tohle ? :)))
  • YouTube hráč?
  • Fakt? Hrával jsem ho fakt hodně, poslední díl s dobrou hudbou (tzn. pro hru vytvořenou, varianta rock). Ale zkusil jsem ho před pěti lety a už to nebylo moc hratelný.
    Teď mám z dvojky a trojky vytaženou hudbu a dávám ji do všech závodů.
    Těmhle NFS dám po nedávných Most Wanted (které doteď občas hraji) zase šanci. Až budou za 250 :-)
  • gesto
    Všude to dostává dobré známky i TADY, neblbněte kluci' ještě si budu myslet že je to dobrý a vyhodím 17 stovek ... :)))
  • ma pravdu ten chlapec *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit