Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jo ještě pár,

    - 30fps (na konzoli) :D (PC verze až skoro za půl roku, to překopou za tu dobu od základu ne?)
    - nemožnost řadit, nikde jsem ani neviděl jakou rychlost máte zařazenou, asi to tam není :D
    - střídání dne a noci probíhá v závislosti na tom, ve které části města se nacházíte :D
    - online prvky, milion otravných věcí
    - návrat ke kořenům se nekoná ani omylem, pokud kořeny nejsou poslední 3 NFS :)
    - AI IQ tykve
    - otravné filmečky
    Je to vlastně ještě závodní hra?
  • Chim
    A přitom stačilo napsat: ...zbytečná hra.
  • Odulin
    21.díl NFS, paneju to to utíká.
  • Enclaw
    Tak nějak nechápu to vysoké hodnocení... Vždyť jen nutnost být neustále online, nemožnost zapauzovat singleplayer závod, otravné/kýčovité animace a "příběh".... pořádných NFS se už asi nikdy nedočkáme.. A nechápu proč hru nepojmenovali alespoň NFS: Underground... Asi spoléhají na to že název NFS hráči rychle zapomenou a neštítí se ho rebootovat skoro každý rok...
  • tak need for speed underground čo bol podľa mňa vrchol série nikdy nebol o jazdnom modele ale je to čistá arkáda, kde sa dá ísť takmer celú dobu na plný plyn. Inak pre mňa bola najlepšia underground 1 lebo dvojka mi prišla s tým jazdením po meste trocha preplácaná a v polke hry ma to už začalo nudiť nehovoriac, že aj ten pocit z pretekania bol v dvojke omnoho iný, keďže v jednotke sa rýchlosť súperov prispôsobovala hráčovi, tak ak bol hráč moc rýchly tak aj súperi pridali a naopak ak ste sa vybúrali a mali veľkú stratu tak spomalili kým v dvojke si v podstate stále išli svoje tempo a potom na easy obtiažnosti sa mi stalo, že pri pretekoch SUV som mával náskok aj cez 1 minútu.
  • Prý to jde vypnout, ale výsledek je jako přendat nohu z bláta do louže.
  • Viděl jsem drift kameru a nechápu, koho to napadlo. To muselo vymyslet nějaký megamální pako. Kamera se sníží, aby to vypadalo "cool", ale důsledek toho je ten, že není naprosto nic vidět.
  • - Po nemastných neslaných Rivals (recenze 8/10) :D
    - Důstojný nástupce, nenáročná zábava .... 7/10 wtf? 7/10 už je poměrně hodně nadprůměrná záležitost
    - prodriftované zatáčky (může mi prosím někdo vysvětlit, jak se s automatem driftuje? :D)
    - budete si moct vytvořit vysněnou zadokolku (což zajisté s tímto jízdním modelem bude sen jezdit :D)

    No ještě bych pár bodů přidal, ale asi bych se potrhal smíchy. Díval jsem se teď na nějaké gameplaye a vypadá to otřesně ta jízda a kamera.

    :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit