Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náhodou Liara+ShepardOVÁ je nejlepší romance z celé série.
  • Spravne ...a kdyz uz romance, tak jedine s vojandou, pripadne s roztleskavackou a povyrazeni ve "sklepe" lodi ...modra pani, ani holka v gasmasce me taky neberou :)
  • Byl bych radši kdyby jste to udělali vy. S překladem jsem od vás spokojen, jen bych asi přístě nepřekládal jména nepřátel a skillů -.-
  • Prosim tě, drž pitchu. Akorát ze sebe děláš vola.
  • Aha, ty idiote. Tenhle svůj výblitek si narvi do prd_le.
  • Toto DLC hotova tragedia... povrchny humor na kazdom kroku az to nieje zdrave a plot vytrhnuty z ME2 ale ved co sa divim ked oni z toho plotu v ME3 aj tak spravili thraci kalendar pre DLC.
  • jednou sem ho zachranil ale to byl vudce ne wrex ale ten wrav jeho bratr ten co se chtel pomstit za genofag ataky tom dost pomohlo ze sem vymazal data genofagu pri zachrane melona a zabiti rady v prvnim dile
  • panove coš jste tak zabednění že nechapete protože to jeho psani je jen provokace aby ste reagovali
  • Origin/Uplay/další nemají sice tolik komunitních a doplňkových funkcí jako Steam, ale tu základní věc (tzn. nakupování, stahování a hraní) zvládají všechny zhruba stejně (Uplay má v nakupování ještě mezery).

    K tomu šmejdění: pokud já vím, tak se to neprokázalo a Origin v současné době prochází jenom My Documents a registry (tzn to, co Steam a všichni ostatní).
  • Jsem zarytý odpůrce DLC, veřejně jsem kritizoval konec ME3 když to vyšlo. Ale teď jsem na youtube zkouknul části toho DLC a bohužel musím přiznat.
    Femshep + romance s Thanem + tohle DLC = konec který je smutný že jsem slzu pustil a který jsem schopný přijmout jako konec ME (funguje pro RGB).
    Já si nedělám srandu, do té scény jsem si říkal že ten konec je tak špatný že jsem ho stále nepřijal.
  • Magister_Peditum
    Tady je vidět, že ti dávají mínusy už jenom z principu. Zaeed mi sice k srdci nijak nepřirostl, ale s Javikem bez výhrad souhlasím (navíc chápu, že to je věc vkusu každého jednotlivě). Já třeba nikdy naopak nepřišel na chuť všemi profanované Liaře a Tali. *3*
  • Ups. Nojo, je to na Reckoning. :)
  • Cosi
    Chtěl říci odkaz na betu do Reckoning.
  • Díky *4*
  • Trisska
    Rhulad - Smiř se s tím, že pokud máš na věc jinej názor než ostatní a nerozplýváš se blahem nad každou hrou, tak budeš označen za trola, v horším případě ještě smažou tvůj příspěvek a obdržíš ban! Ale nic si z toho nedělej, tohle sem tady zažila už nejmíň 20x! Máme tady totiž takovou pochybnou demokracii... *4*
  • TheGGG
    games for windows *15* To je největší zlo vůbec. Jinak myslím že PS3 verze se povedla.
  • Rhulad
    No já sem si to znova nedávno nainstaloval(pc) a co nevidím zadám sériové číslo a hra nejde o patchovat nějaký problém v games for windows jelikož mám rád pvp v DS byl sem nucen se vrátit na ps3.
  • TheGGG
    Jen to kolísající framerate v blighttownu mě vždycky nassr*lo
  • Rhulad
    Ať si to pomlouvají mě je to u paty. Je to skvěla hra a mám origo jak na ps3 tak na pc... Ikdyž musím přiznat že se sweetfx a vylepšenýma texturama to vypadá na pc luxusně *14*
  • Ať hledám, jak hledám, tak jsem nic níž nenašel. Pokud už někdo Citadel přeložil, tak na to já a můj tým kašleme. Ale my jste ještě nedokončili překlad, aby vůbec nějaká betaverze mohla vzniknout. Včera jsem vydal betaverzi překladu DLC Reckoning!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit