Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt nejde savovat kdykoliv když to chcete vypnout? Jak se mi zbytek hry líbí, tohle pan gamedesign trochu nevychytal, to je přesně ten druh zbytečně prudy, co většinou sám kritizuje
    • medvidek88
      Ne, zrovna jsem musel odehrát 40 minut, abych to mohl vypnout (protože na sejvovici jsem neměl prachy, queaty rodělaný a u žádného se zrovne v průběhu nevytvořil save a když jsem se vypsal 6 hodin a koukl do uložených her, tak tam nová pozice taky nepřibyla). Člověk si bude muset udělat u hraní této hry nějakej rozvrh *15*
  • Fiha...Tak ja teda neviem. Na jednej strane sa mi páči tá kopa nápadov a celkom zaujímavo urobený svet (videl som teda len tento gameplay), ale veľa veciam vôbec nerozumiem. Všetko zaujímavé sa odohráva v cut scénach, hráč len chodí medzi scénkami, ktoré sa navyše nepochopiteľne stále načítavajú..to vážne? Podľa mňa teda extra rozpačité, navyše neskutočne zdĺhavé. Boj moc zábavný nie je, a realistický asi iba v tom, že silnejší vyhrá, ale rozhodne takto pästný súboj nevyzerá, veď ostatné postavy tam tak dementne behajú okolo. mečovanie nehodnotím,
    Bugy atď. sa asi do istej miery vyriešiť podarí, to je v pohode, ale celkovo to prvý dojem moc neurobilo.
  • Nápad s LongPlayem na KC:D je moc fajn, jen ještě alespoň dva týdny ho nebudu moct sledovat. Hru jsem si koupil na GOGu (DRM-free rules) a tam to vyjde až 27., tak si to nechci nechat vyspoilovat. Tak si alespoň říkám, že by do té doby mohli trochu poopravovat ty bugy. Každopádně počítám s tím, že pak během jednoho večera vás předeženu, takže pak už se mnou můžete počítat.
  • https://hry-pro-pc.heureka.cz/kingdom-come-deliverance/recenze/?s=6#reviews

    tak tohle je best of recenze *1*
    • :D
  • http://i.4cdn.org/v/1518625746685.webm
  • medvidek88
    Hm, tak právě se mi vytvořil auto-save sekundu před tím, než se hodí game over v questu. No nic, jdu nahrát předchozí a hodina hraní v prde** *1*
    https://www.youtube.com/watch?v=nDnRf9qSWyU&feature=youtu.be
    • Máš si dávat pozor, to je taky účelem, abys nědělal blbosti.Blbý je pokud tam je nějaký bug.
  • Jako tech demo už vydali. Teď počkat tak 10 let a bude z toho hra.
  • Jak se ta zhovadilost ukládá? A proč když se najím tak mám za moment hlad. To je simulátor hladu?

    Hra mi spadla a save nikde. Tvl. Tohle je fail. Mistři prej....
    • Vypij Savechnaps (nějakej ti dá/dala Blanka na začátku)nebo se vyspi. Jinou formu save co jsem pochopil to nemá.
    • Bohužel warez verze ukládat nejdou, takže si to kup, jestli chceš ukláadt.
      • Jack1947
        To je blábol, ale prosím...
    • Jack1947
      Doufám že s to koupil a ještě lépe předobjedval , jinak přez to nejede vlak *16* *10*
  • Za mě rozhodně nejlepší česká hra a nejlepší simulátor středověku
    • Určitě ano.Na steamu pozitivní recenze. Jak jsem už říkal, v zahraničí jsi to víc cení než tady. Tady jenom prskají i když hra ještě nebyla venku. A já jsem narazil jen na 1 bug. Kde nebyli bugy?
      V gothic 3 se lidi sekali ve dveřích, u zaklínače 3 taky tak.
    • Magister_Peditum
      Na to první ještě je krapet brzo hodnotit (Mafie 1 a Operace Flashpoint jsou legendy), ale to druhý není zas takovej problém přiznat, když se o něco podobného prakticky nikdo zatím nepokusil. *15*
      • Tak technicky i po stránce obsahové určitě, aby ne, když to vyšlo o tolik později a žádná jiná hra s podobný rozsahem u nás nevzniká, ale máš pravdu že na soudy je lepší počkat po dohrání
        • Jack1947
          Stačí aspon 20-50hodin pak už si můžeš být myslím jistý v kramflecích.
    • *1* *1* *1* tak učitě
      • Určitě. Ve světovém žebříčku už to bude trochu horší.
  • prvně si budu muset koupit nový comp a pak si to teprve zahraju. Do té doby snad opraví bugy. Většina kritiky co zatím čtu se týká bugů a optimalizace, což se vyřeší. Mnohem podstatnější bude hratelnost a příběh a tady se ještě neví.
    • ale ví :)
    • Jack1947
      Další Patch až za dva týdny takže vydali Erly ekcens za plnou cenu *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit