Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak je v Kingdom Come Deliverence boj na koni ze sedla nebo ne? Nikde jsem nenašel jasnou odpověď jestli to tam je nebo není.
    • Myslím boj mečem atd.. nikoliv lukostřelba ze sedla.
      • Není to blbost? Ze sedla bych raději bojoval dlouhou zbraní jako kopím nebo dřevcem a mečem až na zemi.
        • Ze sedla se bojuje všemi zbraněmi od kopí, přes dřevce až po meče, sekery či válečná kladiva. Já sám jezdím na koni se šavlí. Jde jen o to, jak je zbraň dlouhá. Ale většina středověkých jednoručních mečl je dostatečně dlouhá. Jen opravdu krátké meče jsou nepraktické, jako třeba takový starověký Gladius, proto používalo římské jezdectvo takzvané meče Spatha, ty byli v podstatě prodloužený Gladius.
        • Dřevec je pro souboje a kopí je nepraktické, velké a těžké. Musí to být jednoruční zbraň.
  • Všechno Ok, jen ovládání koně není moc příjemné.
  • https://youtu.be/yoKpfRd9AOo?t=1h19m18s

    Kolem srny padaj šípy, ale ona je stále v klidu :) .
    • Nebreč tu furt.
  • Bugy časem opraví, ale jsem jediný, komu vadí, že ve hře používají češtinu typu: "Koukej, jak je todleto vokno je špinavý..." ?
    • To mi nevadí je to hovoroví, jsou to vlastně vesničani, který si nemusí hrát na nějakou spisovnou češtinu, ale spíš mě vadí že to neříkají že to píší :D
      • No já netvrdím, že mají mluvit spisovně *3* . Ale ta hovorovost mohla být (vzhledem k době, kdy se hra odehrává) udělána jinak, než : helé, volé, sedni si až kvoknu... Když už to teda je takové realistické.
  • Víte už někdo jestli jsou tam ty souboje na koních? Tedy kromě lukostřelby ze sedla?
    • Krescz
      ano souboje na koníkách tam jsou i ovce co před tebou utíkají
      • Díky za info, jsem rád, že ovce utíkaj :)
  • Bude 100+1 Důvod proč nenávidím Kingdome Come?
    • spoock
      spíš 100+1 co by se dalo zlepšit a že toho není málo, v městech je hra super, ale mimo město skoro zdech pes
      • Tak má se to blížit realitě a ani dneska v lese davy nepotkáš a to je nás tu oproti středověku jak psů.
  • Právě jsem to smazal.

    Tak špatně udělanou hru jsem už dlouho nehrál. Na GTX 1080 to pořád jede kolem 30 fps, bugy, technické zpracování vykreslování grafiky (když se prudce otočíte, vykresluje se kolem vás okolí). Tragický kombat systém, Návrh klávesových zkratek dělal snad ind, nesympatická hlavní postava, do některých zvířat útočit jde, do jiných nejde. Když napadnu někoho někde v lese, tak to automaticky vědí stráže ve městě...
    No mě stačilo.
    Nerozumím tomu hype kolem.
    • KronosDeret
      Hype ti milerád vysvětlím, egomaniaci typu Vávra kolem sebe umí vytvořit skupinu nadšeny fanoušků, který mu sežerou úplně všechno. Po sedmi letech čekání a cálování předem by oslavovali i simulátor chození po českém lese.
      • Hype je i v médiích, Bakala rozeslal své věrné, aby chránili čest WH a říkali, že tam je jen pár bugů a hra je skvělá a těch pár haterů.. to jsou blbci :)
      • Jack1947
        Ten se nám normálně smýšlejicím jedincům naštěstí vyhl tak 500kilometrů dlohým obloukem.
    • Přesně tak.
      Také nerozumím tomu jak se šíleně kritizovala ME Andromeda, a přitom byl oproti Kingdome Come naprosto perfektní. Znovu opakuji, oproti KC!
      • Andromeda je 4/10 hra přinejlepším. KCD je dle očekávání zabugovaný a neoptimalizovaný, ale srovnání s takovou mrdkou si opravdu nezaslouží.
        • i ty brepto
    • Jack1947
      Ten souboják je vtipnej připomíná mi NHL2007 :D

      Na druhou stranu je hezké že je tam nutnost si vybrat útok mečem a pěstma pomocí myši, to je hodně zajímavé. 30-35 a méně fps to jede i mě ta hra je fakt celkem náročná ale budiž supr že jede. Ted mi to spadlo lol a ty seky ve hře zámrzy jsou celkem otravné no.
  • hah ja že komentáre k hre kingdom... *1* 90%trešu okolo...tak za mna pekná hra ,páčil sa mi longplay pozrem aj dalej bo hru hrať nebudem niet času na to *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit