Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já teda nevím, hrála jsem hru hodinu... Mám nový počítač na kterém rozjedu bez problému na nejvyšší detaily Assassins Creed a toto je teda hrůza. Grafika nic moc, věčně se něco načítá čtvrt dne, dialogy jak pro blbce, hratelnost hrozná.... Díky bohu, že hru kupoval přítel. Kdyby to bylo za moje peníze, byla bych pěkně nas*****...
    • Mno ale vis jak, vsichni ostatni to delaj blbe, jen Vavra je kolotoc ...
    • Assasin? Tohle srovnávat, vydržel jsem u toho hodinu a už žádnej assasin, pro mě hloupost. Každej radši něco jinýho a tohle pro mě po dlouhé době opravdu hra.
      • Pitomost to je, ale technicky tam mas rozhled na vzdalenost 10km a i na zcela maximalni nastaveni to proste slusne jede. O tom ze by probihal nejakej loading tam kdyz to mas na ssd ani nevis.
    • Grafika u Assasin Creed je krásná, tady jsou hezká panoramata, ale postavy jsou příšerný.
  • Kdy bude recenze?
  • https://i.imgur.com/1oOTEtM.gifv
    • Jack1947
      Co to je nějaká parodie na kungfu ? :D ty jo až se to bojím zkusit co na mě vypadne :O
  • Hraje tu někdo PS4 verzi? Jakou máte zkušenost se stabilitou? Já to rozehrál, ale jak jsem chtěl vlézt do hospody koupit pivo, tak hra spadla (asi se měla spustit cutscéna). Vzhledem k tomu, že během toho questu žádný autosave nebyl a sejvovici u sebe člověk takto na začátku nemá, tak jsem po reloadu byl úplně na začátku u otcce. Tak mi teď hlodá hlavou zda má vůbec cenu hru hrát (protože fakt nechci pravidelně přicházet o hodiny postupu kvůli bugům+omezenému savování) a nebo zda to byl ojedinělý případ?
    • Mě to spadlo při scéně dobývání vesnice a ztratil jsem minimálně půl hodiny. Poslední save byl jak házíš hnuj.
    • jj,hraju to na PS4 a zatim to mam v pohode (tedy krome toho,ze nefungovalo RT2 v soubojich,takze jsem musel tlacitka prohodit :-D ...snad to brzy opravi)
      • Tak tomu dám možná ještě jednu šanci i před dalším patchem. Fakt bych tam nerad pravidelně ztrácel hodiny času.
  • Nejsem příliš expert na středověkou zbroj. Je ta zbroj Racka Kobyla historicky věrná? Především mě zajímají ty kovové hranolky na zbroji. Je pro to nějaký historický podklad?
  • Technická kvalita jak me: Andromeda
    • spis horsi nez andromeda.
  • páni, ďakujem za longplay, veselo pokračujte.

    prvé dojmy na základe videa: značne rozpačité. uvidíme, čo bude v ďalších hodinách hrania, ale min. za tie loadingy by som vraždil.
    • Magister_Peditum
      Holt to není odladěný...V tomhle mají hoši z Warhorse ještě co zlepšovat. Snad to postupně napraví.
  • Dan umí pořádně zamotat hlavu. https://m.imgur.com/FaALaQP
  • sorry jako ten dementni save jen se sejvovicí ketrejch má hrá omezeně to je špatnej vtip u hry která je na stovky hodin a ze to nezobrazi autosave dalsi fail na to jak se Vavra chvastal a ta grafika ty stromy v dalce to je jak z 20 let stary hry *11*
    • - The game will save when you start a new quest, or reach certain milestones in the quest.
      - Rest in bed for one hour. Your personal bed is free to use, and as you progress through the story, you’ll unlock more beds.
      - Pay for a bed in taverns or inns. Talk to the proprietor of local inns or taverns, and you can pay to sleep in a bed for a night or several nights.
      - Use bathhouse services. Every town also has a bathhouse. Paying to use the service will save your game, and it doesn’t matter what level of service you pay for.
      - Find camp sites. If you manage to reach a camp site in the open-world forests, the game will save.
      - Purchase and drink Saviour Schnapps. Taverns sell expensive drinks called Saviour Schnapps — you can drink these at any time. They’re the closest thing to a manual save.
      • Jack1947
        To je pěkně na pytel že se nedá ukládat jak wait a moment... Skyrim :D
      • Jo a ještě jsem zapomněl, drink Saviour Schnapps se dá vlastnoručně vyrobit pomocí skillu Alchemy.
    • Ukládá to čas od času samo a jinak si uložíš tím, že se vyspíš v posteli.
    • To určítě.
  • tak na foru pisou,ze upravi paceni zamku pro konzole a gamepad....tohle se jim opravdu moc nepovedlo :-/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší