Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak po cca 10ti hodinách herního času - naprostá paráda! Atmosféra že by se dala krájet, hra tě nikam nenutí, spousty rozmanitých questů které jsou nabalené na další a další, živoucí svět. Povedlo se! Moje rada - nikam nechvátejte, se všema si pokecejte a za chvilku jste v tom až po uši :) Paráda!
    • Bože jen to ne, jaká ku*va atmosféra? Však dělat questy, běhat po lese, něco tu a tam zabít. To už i ten Gothic 1 měl větší atmosféru než toto. A když chceš pure atmosférickou hru doporučuji ti Alien Isolation ať víš o čem mluvíš :) (Ale vezmi si pleny, budeš to potřebovat)
    • Si nemocný člověk a nebo je to první 3D hra kterou hraješ,,,
  • medvidek88
    Na hru jsem se těsil, zatím mě baví, ale technické nedostatky fakt mrzí (hraju na PC, FULL HD, Vysoké detaily, ne Ultra a FPS kolem 55)

    * dlouhé načítání dialogů
    * občas nesmyslné dialogy kvůli větvení (stejného člověka pozdravím 2x jen kvůli jiné volbě dialogu)
    * NPC vrazí do mě (stojím uprostřed náměstí a nic nedělám) a okřikne mě ať dávám pozor
    * V jednu chvíli se spustila animace a FPS spadly na 8 (pomohl až restart hry)
    * Vykreslování objektů ve vzdálenosti je jak z operace Flashpoint (srovnám se stejným PC, kde jsem hrál Zaklínače 3 a takovéto problémy nepozoroval)
    * Opakující se dialogy (ptáte se stráží, co se děje a každý druhý vám odpoví naprosto stejnou větu ohledně toho, že ví hovno, protože stál celej den na stráži), a spousty dalších maličkostí, které jinak celkem kazí dobrou hru. Ale zatím převládá zábava a člověk doufá, že tyhle drobnosti budou co nejdříve opraveny.
    • Zkus zvýšit LOD, mě tam nic nedoskakuje.
      • medvidek88
        Nejde ani tak o to že by doskakovaly, ale že prostě opravdu vypadají hnusně (na to že je nastavena kvalita Vysoká) a prostě to člověka ruší :(
        • Jo tak, problém Flashpointu byl spíše v tom, že tam všechno doskakovalo.

          Každopádně jsem si ničeho takového nevšiml, kvalitu objektů mám na ultra (a světlo), zbytek na vysoké, zobrazovací vzdálenost objektů na polovinu, LOD téměř na polovinu.
          • medvidek88
            Mam taktéž nastaveno na cca 50% :(
            Jinak teď se mi stalo, že jsem mluvil se strážema a v půlce animace přišel další strážnej, skočil jsem na sekundu do hry a zase se spustila další animace s ním a tu jsem viděl zevnitř svojí hlavy :(

            https://www.dropbox.com/s/8iyrl9llde37qwo/kdc_1.png?dl=0
  • ,,V bethesde zcela rezignovali na nejaky rozumny system ukladani,,
    Dan Vavra a jeho 100 duvodu proc je Skyrim blbost
    • Magister_Peditum
      Tak na tomhle systému nevidím nic tak hrozného, holt to není úplně casual hra, tak člověk musí přemýšlet, kdy se mu vyplatí savovat a kdy ne. Horší je, podle mě fakt, který zmiňovali, že tam není ukazatel autosavu.
    • Cena sejvovice me hned ze zacatku donutila uvazovat o okradani a vrazdeni obchodniku :-)
      Uvidime, jak bude hra padat... estli nebudu chtit spis vrazdit warhorsaky.
      Nevim jestli rozumnej, ale system to je.
    • Rozumný != click fest na F5.

      Mě se ten způsob ukládání naopak líbí.
  • Obleční, vlasy, vše jak přilepené. :(
    • Tak tohle je asi nejmenší problém čeho si při hraní všimneš..
      • Za ty peníze co hra stojí a v roce 2018 měla vypadat jinak.
        • Fyzika oděvů je úplná blbost víceméně, podívej se jak vypadají AAA hry jako CoD, které jsou malinké rozsahem a technicky sto let za opicema. Grafika v KCD je na nejvyšší úrovni co se týče modelů, textur, nasvícení atd.
  • Mafia byla taky samej bug a stala se z toho kultovka. Příběh a dabing... příběh se tu rýsuje, ale ta angličtina tomu hodně ubírá. Obzvlášť když se jedná o hru z českého prostředí.
    • Myslíš ze středověkých Čech a Moravi. Takže by měli mluvit částečně Německy, Latinsky a Staročesky. ok?
  • Tak jsem kouknul na nějaké gameplaye na PS4 na youtube a za mě cajk pohodynda. Jasná koupě, ale asi ještě chvíli počkám. Každopádně velké osvěžení v tunác japonských ujetostí co na tom vychází po desítkách.
  • No hra je venku a jedno je již teď jisté, další zázrak v podobě mafie se zcela jistě konat nebude.
  • Robotron3
    Informacím o Kingdom Come jsem se snažil spíše vyhýbat, takže je pro mě nyní hraní takovým překvapením a nutno říct milým. Namísto drsného středověku na mě začátek působí jako typická česká pohádka, kde hloupej Jeník z chalupy se vydává do světa. Už se těšim, co bude dál :)
  • spoock
    Hra prekvapuje, jak byla rozbita a nehratelna alfa, beta, tak hru si po trech hodinach uzivam. Je to bugfest s obcas nedomyslenyma vecma, ale zatim dobre. Grafika neoptimalizovana, ale na 1060 GTX to fici 50 - 75 fps v pohode.prostredi je nadherne, oblicejova animace kolisa mezi parada az po meh.
    • Máš kliku. Taky gtx1060 a většinu času to jede úplně v pohodě, ale občas se mi hra na několik vteřin hryzne, až to vypadá, že zamrzla.
      • risa2000
        Je to sice takový výstřel naslepo, nemám ani GTX1060, ani (zatím) KC:D, ale četl jsem, že Nvidia vydala nedávno nějaké nové ovladače, které měly i něco řešit v KC:D. Zkusil bych to prozkoumat.
      • To muze byt na vine HDD nebo malo pameti.
        • Jo, to mě taky napadlo. Ale jestli tomu nestačí 16 giga RAMky a půl roku starý SSDčko, možná by na tom měli kluci z Warhorse ještě zapracovat. Krom toho je to jediná hra, která mi něco takovýho dělá, všechno ostatní jedu v pohodě buď na maximální, nebo hodně blízko maximálnímu nastavení a navíc se nezdá, že jakýkoliv hnípání se v options by mělo nějakej vliv. Takže bych řek, že chyba bude spíš na straně hry, než mýho kompu.
          • CHlapi piště k těm 1060kám jestli 3 nebo 6GB. :) Já mám právě dropy jen ve chvíly, kdy se na scéně objeví víc nových modelů/postav a musí se uvolni naprosto plná VRAM grafiky (jen 4GB) a natlačit do ní nové textury.
            • Me to dela na 6GB verzi. Vliv na výkon, ma u me jen nastaveni stinu, osvetleni a shaderu. S ostatnim muzu hybat jak chci, ale vliv na vykon = 0. Záseky jsou uplne random a nastaveni na ne nema vliv. Stejne se to zasekne jak na nejnizsi nastaveni tak i na to nejvyssi. Nekdy se to zasekne i trikrat do minuty, nekdy to jede deset minut v pohode...Ovladace nejnovejsi samozrejmne. Loadingy tak jak si tu na ne nekdo stezuje me treba zrovna netrapi, vetsinou ani nepostrehnu ze nejaky loading napriklad u rozhovoru byl.

              Jinak cela sestava je:
              I5 6600k 4,3Ghz
              MSI Gaming X GTX 1060 6GB
              16GB RAM
              Kingston SSD 256GB
          • Mam ten samy problem...dropy FPS bych jeste prezil, ale to zahryznuti je fakt peklo. Me to dela kazdou chvilku. Take na GTX1060. V nastaveni je defakto jedno co zmenim, vliv na vykon to ma minimalni.
            • pro Prase: No ono se může preloadovat i něco, co zatím nevidíš třeba proto že je to za kopcem. Takže se jen zdánlivě nic neděje. Tohle ale moc řešitelný v openworldu není. Buď by ti to cuklo až kdybys to měl opravdu vidět (což si dokážu představit situace kde by tě to pěkně nakakalo), nebo to udělá radši dřív, ale třeba zbytečně ktorože půjdeš úplně jinudy.
            • Jo, ty hryzi sou to jediny co mě občas prudí. Já jedu very high nastavení a jede to venku někde kolem 45-50 fps. V hradu cca 30+
            • Já bych to ještě byl schopnej vydejchat, kdyby v tom byla nějaká logika. Kupříkladu kdyby se to dělo jenom ve městech, kde je hodně lidí a děje se ranec věcí, ale divný je, že se to, aspoň zdánlivě, děje naprosto náhodně. Teďka jsem půl hodiny běhal po Ratajích a nic. A odpoledne jsem jenom tak šel po louce, nikde ani člověk, jenom pár ovcí a stalo se to třikrát během pěti minut.
  • Tak sem vcera zahlid nejakej stream ...

    Manik prisel do chalupy, tusim nakej pekar a chmatak. V 8 rano vsichni spej (to urcite, na sredoveky vsi) ... mno nic, dones mu neco ... a on na to, ze od nej bude brat corky. Manik urazene prohlasi, ze neni zadnej zlodej ... a obratem pozada, jestli ho nenauci krast. Pekar rekne "ok, pod semnou za barak" ... a stoji a cumi, na jakykoli priblizeni manika reaguje kecama "no co si to dovolujes" ... asi 5 minut. Ve dverich, takze manik ani nemuze z chalupy ven. Tak se dotycnej rozhlid, jestli se neda (a neda) prolizt trebas oknem, nacoz se pekar mimo zorny pole znicehoz nic teleportuje za barak ... looool

    Jo a abych nezapomel, zcela realistiky ma nejspis v ruznych telesnych otvorech poschovavany 3 ruzne prilbice, hromadu obleceni, ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit