Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IWKYN
    To sou mi novinky....
  • Ti normalni z konzolistu casto vycitaji ostatnim,ze povazuji hrace na konzolich za zabednence a hlupaky,ale tezko jim to mit za zle,kdyz se v diskuzich projevuji takove existence jako par mistnich exotu,ktere nebudu jmenovat.
    Myslim,ze kdo ma vsech 5 po hromade bude vedet o kom je tu rec.
    Vlastnim jak konzoli tak pc a popravde si myslim,ze mnohem vice by melo hrace trapit smer,jakym se dnesni herni scena ubira,nez to,jestli je lepsi pc nebo konzole.
    • PC vlastni pouze lamy ktere neumi hrat a svadeji to na to ze na gamepadu se neda hrat FPS. A obhajuji pc kvuli tomu ze tam jdou mozna lepe hrat strategie ktere stene nemaji budoucnost a mizi jako vymizeli point & click adventury.
      • Pokud PC vlastni jen lamy, co tu sakra delas?
      • Ale o tom se tu, jelimánku, bavíme. Že hry zůstanou jen akční ptákoviny přizpůsobené ovládání gamepadem pro hráče tvojí inteligenční skupiny. Nás právě mrzí, že už se nevyvíjejí promyšlené strategie a point & click adventury *1*
        • Ano nevymysleji. a proc? protoze by to nikdo nehral. neni to zase takova zabava a nikoho by to neuzivilo. takze proto PC zustane uz vzdy ve sstinu konzoli.
          • miker17
            trollus imbecilius kokotus nic víc nejsi...tak táhni z netu ke kenzolím a neopruzuj tu
          • Bud ses vazne tak omezenej,nebo se jenom dobre bavis jako troll.
            A popravde nevim,co je smutnejsi.
          • Strategie a adventury že nikoho neuživí a nejsou inovátorské? To máš velké čtenářské manko a games.cz asi moc pozorně nečteš. Nech si jen vyjet, kolik strategií z poslední doby má hodně vysoké hodnocení, překvapí tě to. A jak se prodávají ...
            Adventury jsou případ sám pro sebe, čisté už téměř neexistují (ale to nakonec ani strategie, většina má v sobě minimálně RPG prvky), ale existuje hromada her na pomezí RPG/adventura/FPS, něco stylu kotor a ME. A tyhle hry se prodávají taky výborně.
            Takže mi řekni, jak to nikoho neuživí a jak to jsou mrtvé žánry?
  • SA-reg
    Chtěl jsem se rozepsat, ale kašlu na to.
    Základní bod pro vývojáře: Dělejte hry s tak dobrým příběhem, hratelností a atmosférou, že hráče pohltí a ten nebude mít čas sledovat technické nedostatky.
    Assassin's Creed, Dead Space, Grand Theft Auto, DE:HR atd. jsou všechno hry i na konzole a nikdo nad konzolovostí a konzolovou grafikou nebrečí, protože si jí ani nemá čas všimnout. Ano, někdy je k tomu potřeba půl roku prodleva, ale někdy stačí i aby to byla prostě dobrá hra.

    Bod dva: Grafika.
    Vždycky jsem byl pozadu. Když vyšlo PS2, tak jsem dostal PS1, PC jsem vždy měl za 10-12 tis., takže bylo pozadu. Minulý rok jsem si koupil PSP. Jsem zvyklý hrál 1024x768 na střední bez AA atd.
    Pokud je někdo zvyklý na 1080p s 256xAA a 512xAF, tak chápu, že grafiku bere v potaz.
    Přeneste se přes to. Grafika dobrou hru nedělá, grafika je pouze bonus. Kirby's Epic Yarn vypadá skvěle i na 480p a to kvůli stylu (aesthetics), ne síle grafiky. V Hunted: The Demon's Forge mají kvůli UE3 kostlivci hrudní koše jako jednu texturu. Bral bych, aby bylo každé žebro vymodelované? Ano. Ale když není, tak mě to odradí od hry? Ne. Můžete chtít lepší grafiku, ale brečet po ní je dětinské.

    A jestli konzole umřou? Jo, ale PC hry s nimi. A kdo je zabije? Facebook a tablety a iPhony a podobné casual hraní. PC a konzole nejsou proti sobě. Oni ne.
  • to je ale novinka
    konzole maji uz 8 let stejný hardware a ono to brzdí vyvoj
  • Ale mně přece konzole nevadí. Jen si je zatím nemůžu pořídit jako každou jinou jednoúčelovou kartu do PC. Televizní a střihovou i zvukovou už mám. Teď jen oficiálně přejmenovat grafickou na konzoli a je to všechno v cajku, ne? *4* Každý ať si do svého Personal Computeru pořídí tu funkce, které potřebuje.
  • ako vyvojar hier na vsetky platformy (PC, Xbox, PS3 aj Nintendo - ano aj taki na SBK su) by som prispel do tejto sradovnej debaty o to ci prezije PC alebo konzoly prispel len jednym argumentom...
    PC neumru nikde... uz len z toho dovodu ze keby nebolo PC tak nie je ziadnej hry na ziadnu konzolu :) ci si to nakodite na xboxe a na Move ovladaci si poskladate level v editore, naskriptujete cut sceny na Kinecte alebo vymodelujete postavicku a nakreslite jej texturu na 3dsku? :)
    mam PC a vsetky konzoly a kazda ma svoje vyhody a nevyhody :) tak sa nehadajte lebo jedno bez druheho tu byt nemoze a ani uz zjavne nikdy nebude...
  • Nepřirovnávejte PC ke konzolím... konzole jsou primárně vyvíjené POUZE na hry, zatímco PC má hry v podstatě jen jako bonus navíc... bohužel v poslední době hodně chabý bonus :(
    • Spis bohu dik na PC je to bida a utrpeni a samej pirat.
      • Ty seš takovej chudáček, že musíš žít na jedné planetě, se všemi těmi lidmi, co mají pořád doma PC! Ale ty patříš k těm vyvoleným, osvíceným jedincům, kteří včas prohlédli a vědí jak se věci mají! *1* *7* *1*
        • Zato ty ses chudacek a jeste k tomu v pr*deli. Kup si konzoli a kupuj si i hry a treba to pochopis.
          • *1* *1* Ano uznávám, jsem v pr*deli, ale když si koupím konzoli, budu si kupovat i! hry, tak možná pochopím nějakou životní pravdu o tom, že na PC je to bída, utrpení a samej pirát. Nevedeš Ty náborovku do nějaký náboženský sekty? *1*
            • miker17
              ne on je bůh konzolového hraní a udatnej(trapnej) troll který vede válku za zničení PC pritásví(i když sám nemá ani jednu orig hru)
          • Pokud ty jses ukazkovej vzor hrace na konzolich,tak potom uz chapu proc tolik leti hry jako COD.
            Ja vlastnim ,jak xbox ,tak pc a ted se podrz,ja si hry kupuji *1* .To je co?
            • -vojta- ja zase silne pochybuju,ze to mas v hlave v poradku *1* .
            • Silne o tom pochybuju kazdej PCpirat si nejakou tu hru nekdy ukradnul. takze ze ted za posledniho pul roku jsi nec neukradl s tebe nedela svatouska.
          • mam dojem ze uz chape ze za 4 hodinový hry s nulovou znovuhratelnosti a zastaralou grafikou nemá enu utracet
  • Kéž by se ještě víc přidalo her "only PS3" nebo "only XBOX"... Aby se PC pěkně zavařili závity!!!
    • Jak nekdo muze chtit ,aby bylo co nejvic her pouze pro jednu platformu ,to vazne nepochopim.
      Aby jsi mohl machrovat pred kamarady,ze ta tvoje masinka ma tolik a tolik exkluzivnich her?
      To aby si clovek pak kupoval vsechny ty krabice,jen aby si mohl zahrat to co chce.
      Idelane by mel clovek mit moznost volby ,na cem bude hrat.
  • no sh*t sherlock
  • Malleth
    PC zabíjí prodeje her
    • Souhlasim. Akorat se tam pirati. vsichni PCckari jsou pirati protoze kazdej ma doma nejakej film, hudbu nebo hru stazenou nelegalne z netu.
      • Že Ty ses při porodu trochu přidusil pupečníkovou šňůrou! *1* *1* *1*
        • ja souhlasim
          ale nevadi mi to
          • ? Nechápu. Já reagoval na Vojtu.
      • 4krát... Nejsme v Americe kde si truhlař vydělá v přepočtu přez 120 000 Kč za měsíc. (mám známěho v USA takhle)
      • stahovani filmu a hudby je u nas legalni *2* a aha mi piratime kdyz hry na konzole jsou na warez a ruskych serverech ke stazeni kolikrat driv nez je hra v prodeji ale my jsme ti spatni to je jasny :D
        • neni to legalni je to jen tezko postizitelne coz ti samozrejme hned dava pravo vse ukrast. ted jsi se prozradil jsi prach obyceny zlodej.
          • Je to zcela legální. Přečti si autorský zákon.
            • Spis by jsi si ho mel precist ty chlace. V autorskem zakone se pise ze si smis poridit kopii sve legalni verze... kterou ale pirati nemaji takze to je nelegalni ovsem to neni nijak trestne stihano. Stihano je pouze nelegalni sdileni.
      • Zatimco konzolisti maj vsechnu hudbu a filmy koupeny vid? Jinak hlavicka neboli? *3*
        • My konzolisti vse poctive kupujem. Nejsme zadni zlodeji.
          • Jestli pirátí pouze Ti konzolisti, co mají PC, tak to bude tím, že jsou to jediní konzolisti, kteří jsou toho technicky či intelektuálně schopní *1*
            • Vojta - no hlavně,že ty jsi genialita sama *1* .Trochu mi pripominas jednoho doktora ze slovenska,ktery sebe oznacoval za PS3 guru .Argumentoval hodne podobne zabednenym zpusobem *1* .
            • Opravdu skvela ukazka inteligence "na co nemam to si ukradnu" :D ses asi hodne inteligentni.
          • Celkem usmevne tvrdit o nekom,ze je pirat,jen proto ze hraje na pc.
            Na konzolich se dnes pirati uz taky ve velkem,zeptej se strejdy googla a treba te vyvede z te tve iluze.
            • re:Vojta - je mi te lito,vazne *1*
            • Ano vsichni co maji PC jsou pirati.
            • Tak pc ma dneska vetsina lidi v "civilizovanem" svete,takze podle tve logiky jsou pirati skoro vsichni a nejspis i ty.
              Chlapce,ty uz to radsi nehul.
            • Lidi co pirati na konzoli jsou ti co maji i PC a tak si mysli ze piratit je normalni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit