Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nenazranost vyvojaru a intenet dela z her kraviny(bohuzel tu maji filtr tak to nejde napsat jinak)
  • pak se nemuze clovek divit, ze jsou na tom hry blede, kdyz tomu sefuji lide s tak dementnimi nazory jako tahle pani
  • SA-reg
    Prosím všechny, aby klikli sem a pomalu scrolovali dolů. Bude to stát za to. Berte to jako anti-soul soothing.

    http://comic.naver.com/webtoon/detail.nhn?titleId=350217&no=20&weekday=tue
    • Teda.... Za tohle ti dávám palec nahoru. Neznáš ještě něco podobného? Že bych to taky někomu poslal *1*
      • http://www.youtube.com/watch?v=v0SH3J8x0Ls
        Asi je to staré...ale stejně se musím vždycky psychicky připravit aby to se mnou netrklo. *1*
        ...takže sleduj pozorně bílé auto...
    • no ty vole co na to říct málem sem dostal infarkt *13* *13* *13*
      • SA-reg
        no ty vole co na to říct... Mission Accmplished

        Sorry, neodolal jsem, taky mi to někdo poslal a hlo to mnou.
        • V poho měl sem na plno repráky a mohu říct takovou mangu sem ještě nečet *1* *1* *1*
          • SA-reg
            Ještě si představ, že umíš korejsky a pomalu to pročítáš, pomalu a v klidu jedeš dolů a pak...
  • Vsem vam dekuji za skvelou zabavu :D:D:D A hlavne hodne parte a je jedno na cem :D
    • miker17
      trapnej troll...pravděpodobě zakoplesované a šikanované dítko které se snaží někoho nějak zaujmout trollováním ale ani to se mu nedaří *12* *12* *12*
      • Ne opravdu jsi neuhodl. :D Jen jsem si prisel zatrolovat.
        • miker17
          škoda že ti nikdo něvěří
          • Hele je mi to vazne jedno jestli mi to veri nebo ne :D
            • miker17
              tak proč stále odepisuješ
            • Svoje znechucení sem rozdělil mezi tebe a ty co tu na tebe reagujou (včetně mě samého ale když se tu objeví výstavní v*l jako ty nemůžu si pomoct). Sem PCčkář a lituji ostatní slušné konzolisty
  • ta kundi*ka má pravdu :) zachvílí se bude řikat, že mobilní telefony brzdí vývoj her
  • Oh oh oh, some serious soul soothing is neeeded here.
    http://www.youtube.com/watch?v=zw5ic15zOzQ
    • miker17
      tohle je lepší:
      http://www.youtube.com/watch?v=oNLw5w0mxbs&list=FLo4PMRNE6i3U0W4nMOs-NDw&index=3
      • miker17
        nebo tohle:
        http://www.youtube.com/watch?v=lggtGm-hnn0&NR=1
    • M-m-m-mentální onanie!
    • Vidíš jaký jsi boháč ale ani jednu konzoli nemáš:-D ale těžko vysvětlovat hlupákum o co přicházejí.Dnes přece není problém mít PC,PS3,Xbox360 najednou zese takové peníze to nestojí.
      • Ty jsi asi nepochopil že mě konzole neláká že? Problém v Čechách je v tom že tu hrají především děti a málo dospělých a proto jsou diskuse plné takových hlupáků jak jsi ty. Mě by ani nebavilo dělat novináře pro takové zmetky. Napsat článek a pak to číst to musí bejt strašnej pocit.
        • SA-reg
          Dej dítěti na výber mezi CoDem a Mariem...

          Konzole = pro děti je přežitek.
          • Cajk
            Maria na fceuxu mastim v jednom kuse.. COD MW2? Hmm, jednou stačilo:)
          • Já bych bral CoD a neříkejte že vi ne
            • Mi fakt ne *5*
          • miker17
            mladší generace určitě COD
            ja bych bral ale Maria
      • Tezko pochopit proc kupovat vubec PC...
        • miker17
          homo idiotus imbecilus
          • SA-reg
            Vojta je očividně troll, kterej vrhá špatné světlo na konzolisty.
            • miker17
              on není troll je to blbec co si myslí že je zajímavej ...troll by takhle hluboko nikdy neklesl
  • No jo zase se někdo snaží zviditelnit a tak plácá hovadiny.
    • treba ty ze jo?
      • Já ale myslel tu ženskou.
  • Tak co mi řeknou konzolisti na to tohle ? http://imageshack.us/photo/my-images/823/18829319650905703955810.jpg/

    Jsem pc hráč a žádnou konzoli nemám, hry si kupuju a mám asi i 50 DVD filmů v krabičkách žádné papírové obálky a asi 20 cd s moji oblíbenou hudbou. Některý hry mám na steamu a něco na fotce ještě není. Protože jsem to ještě nenafotil. Tak co? Jsou všichni pcčkáři zloději? akorát tu konzolisti nadávají ale přitom jsou na tom mnohdy hůř nežli pcčkář. Znám hodně pcčkářů co hry kupují a mnoho mojich přátel díky mě taky kupuje.
    • Docela by mě zajímalo jakej má význam vrážet prachy do her. Podpořit vývojáře, abych se mohl jak malej těšit na to, co dalšího vyrobí? Předpokládám, že originály musí mít opravdu nolifeři nebo telata, co si to neumí stáhnout.
      • ...komentar vyssie je prikladom, ze aj k*eten ma pravo na vlastny nazor *1*
        • Než abys tady blil takovyhle bezduchý hovna, tak mě můžeš radši napsat jakej má koupě hry význam. Je to naprosto předražený odvětví zábavy který se obrací v totální zvrhlost, zachvíli budeme platit ne jen za nový verze softwaru (Hry), ale i za buildy - patche.
          • ...tak urcite, lebo ty si tu vygrcal hotovy intelektualny poklad o tom, ze kto nepirati hry ako ty je nolifer a neschopne tela...nebudes ty nejaky nadejny politik? *1* *1* *1* a teda preco neuplatnit tuto tvoju mudrost komplexne...naco platit za hocaky tovar, no nie? ani za komp si neplatil? ci hw sa ti predrazeny nezda? a kvoli comu sa pcha novy hw do kompov...nie snad prevazne kvoli hram? tie by vsak neboli, keby za ne niekto aj neplatil... *3*
            • Tak pokud mi nedokážeš odpovědět, tak jsi nemusel vůbec reagovat. Možná tě uspokojuje si honit ego silnejma řečma v diskuzích, ale aby z tebe vypadlo něco smysluplnýho, to ne. A ať se jedná o jakejkoliv druh zábavy, tak se vždycky najde způsob jak se ke stejnýmu výsledku dopracovat levněji viz. pirátství - takže proč toho nevyužít a platit za něco, za co platit nemusím?
            • ...no nic suhajko, s tebou je debata zbytocna, neviem ci si z nejakej sekty alebo klastora, ale na uplne nezmyselnu otazku sa odpovedat neda...to ako keby si sa zacal ludi vypytovat, aky ma zmysel platit za kino, kolotoc alebo dokonca knihy...podla tvojej teorie by napriklad citanie nejakej inej nez naucnej literatury bolo asi uplne bez nejakeho prinosu a dodatocneho efektu, takze naco za to platit - ale dnes sa bezne plati za rozne druhy zabavy, to si ale asi este nezistil - hlavne, ze nazyvas ludi, ktori si kupia legalne nejaku hru (co je dnes jeden z rozsirenych druhov zabavy a poznam ludi, ktori spolu s detmi poskakuju pred kinectom, a rovnako si potom ak maju cas zahraju nieco sami - pre zabavu) nolifermi...no neviem, ci by si im pripadal uplne normalny skor ty...a vobec myslim, ze tejto polemiky o hovne s tebou celkom aj stacilo *1*
            • Nevím jestli zrovna ty můžeš mluvit o moudrosti, když jsi zatím nebyl schopnej rozumně odpovědět. Pokud svoji práci někde prezentuješ, tak asi není od věci mít legální SW, takže od Adobe mám alespoň Design standard, ale to už docela dost odbočujeme, mohl by ses konečně vyjádřit k tomu, jakej má význam koupě hry.
            • ...neskutocne, ako si niektori myslia, ze pozrali vsetku mudrost sveta... *1* no ale co, zlodej si zlodejinu vzdy obhaji...len pre upresnenie - software, ktory povazujes za urceny na produkovanie niecoho zasadne kupujes? teda nemas ziadny upirateny, ano? a mimochodom, z tych menovanych programov mas kolko kupenych? urcite photoshop, na upravu fotiek na facebook, ci? *1* p.s.: viem, ze tomu neuveris, ale naozaj nepises az take uzasne mudrosti, ako si myslis *3* *1*
            • Stále se nechytáš. Mezi námi jsou i tací, kteří potřebují PC na práci a ne jen na hraní her. Koupě softwaru jako je například Photoshop, Pinnacle, C++, má finanční návratnost - tedy význam. U hry se o návratnosti bavit nedá, z týhle formy zábavy vůbec nic nemáš, tak proč za to platit? (návratností nemám na mysli jen peníze, ale u PC her třeba i jejich hlavní handicap - fyzickou aktivitu) Rád bych nějaký rozumný názor.
    • a co stim jako? co bys chtel slyset, ze si fraja ze kupujes hry? ubohost.... diky tobe zacnou vsichni piratsky PCzlodeji kupovat hry, diku dik.
    • Jo, někdo musi ty hry ripovat :D
    • SA-reg
      Ty =/= většina.

      Pokud někdo psal, že PC hráči jsou VŠICHNI piráti, tak je to hlupák.
      • Ze neumis vyvazit bilou, ze 50 DVD filmu je slabota a ze 20CD je slabota zrovna tak.
        • Proč bych měl vyvažovat bílou na mobilu? nemyslíš že to je jedno? Ale to je tak když někdo nemá argument. A 20 cd hudby mám asi proto že mě moc umělců neláká, jak jednoduché.
          • Nema argument? Synku, prave jsem ti vyjmenoval, jak moc si se ztrapnil a tobe to nestacilo?
      • Vsichni jsou to pirati. A tvrdte mi ze ani jeden z vas si neco nekdy neukradl? co Hosanci?
        • miker17
          ahahahahahahah vsadím se že máš čiplou konzoly a jedinou orig. hru máš jako dárek za koupi
        • A ty si taky nikdy nic neukradl, ani prupisku, ani připinaček ze školni vyvesky, co hošnku? :D
  • Psychotic
    Pro hráče, který stráví více než 10 hodin týdně u her, existuje jen pět důvodů, proč nevlastnit konzoli.
    1) Hráč hraje převážně MMO a strategie, kterým na konzolích pšenka příliš nekvete.
    2) Hráč trpí finančními problémy a nemá na nákup hardwaru či drahých her. Může být způsobeno i věkem, kdy rodiče spíš koupí své ratolesti PC, na kterém si může dělat domácí úkoly, než bednu za osmičku jen a jen na hry.
    3) Hráč hraje na PC profesionálně nebo to má v budoucnu v úmyslu.
    4) Hráč má nějaký psychický problém (autosugesce, tlak okolí, strach ze změny aj.)
    5) Hráč je také vášnivým moderem a tráví u této bohulibé činnosti mnoho času - na konzolích by většinou něměl co tvořit.
    Jiný reálný důvod mě nenapadá. Každý vášnivý hráč, který konzoli nemá a nehodlá ji v nejbližší době zakoupit, spadá do jednoho či více výše uvedených bodů. Konzole mají víc AAA her a jejich exkluzivity bývají často špička ve svém žánru. Nehodlám se hádat, jestli jsou konzole lepší nebo horší než PC, ale hodlám pohrdat těmi, co tvrdí, že konzole jsou k ničemu a konzolisti jsou pitomci.
    • Fail ...
      S druhým bodem se nedá souhlasit ani omylem, vždyť to se nejčastěji PC vyčítá oproti konzolím, že je drahé. A opravdu je pořizovací cena trochu výš. Ty tady teď vyrukuješ s opačnou myšlenkou která staví na tom, že hráč je dítě a rodič mu něco kupuje. Průměrný věk hráče je dost nad 20 let, mimochodem, čili ekonomicky velmi aktivní člověk ...
      Čtyřka - hráč hraje na PC, protože je mešuge nebo se bojí změny? K prvnímu nemá smysl se vyjadřovat, s prominutím to sedí spíš na tebe. Druhé je taky kravina, jednak PC a jeho vývoj je jedna velká změna (narozdíl od jedné a té samé krabičky po mnoho let) , a druhak absolutně nevysvětluješ lidi, kteří jako první potkali konzoli a až ža nějakou dobu zjistili, že hrát se dá i na PC a ke konzoli se už nevrátili.

      Jo a v jedničce jsi zapoměl na simulátory typu x3, tycoony a podobné hry.
      • Psychotic
        Opravdu mě překvapuje, že lidé nechápuo, že je to jen jedna z možností... ne, že KAŽDÝ PC hráč je dítě. Děti jsou na všech platformách a není to nic špatného, každý jsme byli.
        Čtyřka - zase, neplatí to pro každého... ale já prostě nevidím rozuný důvod, proč konzoli nechtít, pokud na ni mám peníze (tedy mě to nijak moc nezatíží)...
        • To je vidět že jsi nikdy pořádně na PC nehrál.
          Každá, ale opravdu každá konverze z konzolí na PC byla lepší !!
          A jak jsi zmiňoval strategie, simulátory nad tím se dá strávit také spousty hodin tak nevíš o co přicházíš...
          Kvůli 2-3 AAA sólo titulům na konzole si tu krabici kupovat nebudu..:)
          PIRÁT NEJSEM.
          • Psychotic
            I já na PC hraji strategie, party RPG a hlavně Football Manager... celkově hry, které nevyjdou na PS3. Žádnou hru neodsoudím, dokud ji nezkusím. Tedy kromě facebookových paskvilů.
            Neříkám: "mít jen konzoli", ale "mít konzoli".
        • Mě je 26 jsem dítě?
          • Psychotic
            Pravděpodobně nejste. Říkal jsem někde něco jiného?
    • dovolim si nesuhlasit so vsetkym co si napisal, pretoze si vec cisto a jasno opisal ako konzolovy hrac, sorry, ale co vy ludia mate proti PC hracom netusim, 1. hry vam nekazime tym ze niektory z nas hry doslova kradnu, pretoze vy ich dostavate aj tak inak
      2. kazdy PC hrac nie je hned MMO hrac, len preto ze rad hra na PC
      3. kazdy PC hrac nie je profesional len preto ze hra na PC a nemusi nim byt lebo hra na PC
      4. PC hrac nemusi trpiet nejaky sprostymi depresiami, tychto typov co si vymenoval pretoze tymto moze trpiet i konzolista, priklad, kto vlastni xbox nechce ps ci wii ci ostatne, a obratene, takze tuto uvahu si zabil
      dalej by som si ta dovolil upozornit, ze kupit si nejaku tu konzolu nie je nic extra uz dnes nie je to nic drahe, ale tu konzolu je mozne haknut predsa a hry vies hrat tak ci tak, nie je nutne si kupovat nove hry, v pripade ze netuzis hrat coop ci online ? ci vyuzivat online sluzby cez danu konzolu, tak sa pytam, CO TU STALE POTITE ohladom tych piratov na PC, zial musim vas prekvapit prehlasenim, ZE ZIAL aj hraci co vlastnia len nejake ubohe PC, ale maju tu ci onu konzolu si hru VEDIA stiahnut, tzn upiratit taktiez ,a to nemusi byt vyhradne PC hrac ako taky, pretoze do noveho PC investovat nechce, tak kupi konzolu, povedzme ze televizor vhodny na to ma, tak rozhodne nebude kupovat pc za 20000 ci viac kupi konzolu co ho vide menej, ma internet ma skade stahovat, tak na co by kupoval konzolove hry ?? ked ich tiez moze stiahnut, a vdaka politike vydavatelov ich maju dokonca rychlejsie ako tie HNUSNy PIRATi NA PC ze, mozno sa neupirati tolko co na PC, to uznavam, ale nie su ani ludia co maju v oblube konzoli SVATY, takze POZOR hej co vyhlasujes za nezmysli, ja osobne vlastnim tiez peknu zbierku original krabicoviek a netvrdim ze som si obcas nieco nestiahol, ale rozhodne nebudem niekoho urazat len preto lebo nevie zobrat jednoduchu vec na vedomie ze preco hra clovek na PC a preco nechce zmenu

      PRETOZE MA RADSEJ PC BAVI HO TO TAM VIAC\
      chapes, ja som si uz skusil rozne hry rozne konzoli, a nejak to nie je ono,co ked vysvetlenie u vecsiny only PC hracov je taketo jednoduche ? co ked NECHCE vlastnit a hrat na konzolach ? to ta nenapadlo, no nic, nechal som sa vyprovokovat, uz koncim
      a hrat na konzolach ? to ta nenapadlo, no nic, nechal som sa vyprovokovat, uz koncim
      • Psychotic
        Netvrdil jsem, že každý PC hráč hraje jen MMO, že každý má psychický problém atd., ale že každý patří alespoň do jednoho z těch bodů. A o pirátech jsem přece vůbec nemluvil.

        Hráč, který na konzoli hrát NECHCE, patří do bodu 4. Není žádný rozumný důvod, proč nějakou platformu NECHTÍT. Je rozumný důvod si ji z finančních důvodů nekoupit (tedy bod 2), ale dobrovolně přicházet o dobré hry rozumné přílš není.
        • ok s piratmi som prehnal, to bolo skor na toho co reagoval pred omnou ale pri ostatnych si stojim, ja som o nic podstatne neprisiel vdaka konzolam, ok klamem prisiel som o par hier, ale prezil som to ako aj iny, dalej ten bod 4 ze tam patria hraci co nechcu hrat na konzoli, tak a podla teba talej to nie je rozumne prichadzat o dobre tituly, povedzmi preco ? preco sa clovek nemoze rozhodnut tak, ze tie tituly jednoducho ignoruje, nemusim chodit daleko, mam tu kamarata, predstav si byva v tom istom meste ako ja, a ja som hral RISEN on nie a pritom obaja milujeme RPG, skratka co sa jednemu pacit moze nemusi sa pacit druhemu, a tak prichadzam k svojmu jednoduchemu vysvetleniu preco nie, takze to ze teba a dalsim ako ty sa pacit hrat moze tie hry na konzoliach a bavi vas to ostatnych to nemusi a ten dovod je presne ten ako v pripade spominaneho RISEN, skusal som ho nahovarat ale on sa nedal skratka jeho ta hra nechytila a tak aj ostatne podobne pripady ktore vymenovavat nebude, v podstate ja sa snim shodnem iba na malocom, napr. v naposledy warhammer 40k space marine, sme fanusikmi tohoto univerza, knihy a pod. dalej je to Diablo 3, a naposledy guild wars 2, ostatne hry ako bombovy deus ex HR napr. on to nechce, jeho nebavil ani prvy diel, co bavil snad kazdeho, takze s ludmi je to tazke, ja sa napr. dam nahovorit na konzolove hry, myslim cisto konzolove, ja rad skusam, takze asi si ma tymto rozporom nazorov motivoval ku kupe xbox, sakra :), no nic, zial kusok musim siahnut do financnych zdrojov hadam sa to oplati, kvoli tym niekolkym hram
          • Psychotic
            No, teď už bych snad raději počkal, za dva roky tady jistě bude nová generace :-)
        • Můžeš mi říc t, jestli je psychický problém to, že trend, jakým se vyvíjí hry na konzole (auto aim, auto heal apod. kraviny, které hru usnadňují, protože se na konzoli blbě ovládá), se mi nelíbí a proto konzole z principu podporovat nechci?
          A zamýšlet se nad tím, jestli je "rozumné" odpustit si těch několik exkluzivních AAA konzolových titulů? To snad ne... mě PC zkrátka vyhovuje a ještě pořád na něj vychází tolik AAA titulů, že rozhodně nemám pocit, že bych o něco přicházel, když si kupuju jenom ty. Navíc si řadu z nich zahraju v mnohem leopší kvalitě, než na zastaralých konzolích. Z mého pohledu je rozumné našetřit si na road trip a naopak nerozumné uvalit litr měsíčně za hry;)
          • Psychotic
            Vlastně ano.
            Každý má právo na svůj názor, o tom žádná, ale to, že si konzoli "už z principu" nekoupíte, není žádný racionální důvod. Vlastně říkáte: hry na konzole můžou být jakékoli, ale nelíbí se mi auto-heal, tak jim nikdy nedám šanci.
            Novinka: Auto-heal má 90% moderních stříleček. Má ho i Deus Ex 3 a má ho Battlefield 3, tedy "primárně" PC hry. Auto-aim je většinou pouze na domiřování milimetrových rozměrů, které pačky prostě neumožňují. Na gameplay to má téměř nulový efekt. A v GTA IV mají systém auto-aimu tak perfektně zmáknutý, že to zlepšuje pocit z celé hry.
            Za tyto vymoženosti nemůžou konzole, ale herní trh, který je stejný všude.
        • Jsou i taci,kterym se nelibi vetsina konzolovych her a jejich naslednych portu na pc z duvodu prilisne jednoduchosti,linearnosti,autohealu a ruznych pomocnych berlicek napr v podobe preplacanych HUD,ktery s tebou jedna jako s retardem.
          A to rikam jako clovek,ktery vlastni i xbox a sem tam si na nem neco zahraju,protoze se na konzolich nastesti obcas najdou i hry,ktere timto trendem postizene nejsou nebo aspon jen castecne.
          A dokud budou vevodit prodejnim rebrickum hry jako COD,tak se situace nezmeni.
          Za tuto situaci,ale nemuzou konzole jako takove,ale hraci,kteri takove hry kupuji jako rohliky.
    • Ad 5) Hráč nemusí být aktivním moderem, ale je zvyklý mody hojně využívat a díky nim si hry dotvořit ke svému ideálu (viz Mafia I, série Total War, Oblivion, nebo GTA). Už jen kvůli tomu stojí za to mít herní PC.
      Na druhou stranu, proč mít doma další bednu, když to PC, které používám na milión a jednu další věc umí taky?
      • Psychotic
        Ad 5) je dobrá připomínka, díky.
        K druhému odstavci: Velkému hráči jistě přijde líto, že přichází o skvělé hry. Dobrých her zas tolik nevychází a já bych si nenechal žádnou ujít. Pravda, přiznám se, že nemám XBox, ale v příští generaci už to napravím a koupím oboje.
        • Mně zatím chybí jen Red Dead Redemption. L.A.Noir bude i na PC a kupovat kvůli jedné hře konzoli mi příjde až moc rozmařilý. *2*
    • Kdyby to šlo tak každou větu co jsi napsal bych vytesal do hliněné tabulky a nacpal ti ji spodem až do krku.
    • Naprosto s timto nazorem souhlasim. Jen bych dodal ze do kategorie 2 patri snad vsichni hraci na PC protoze kazdej nekdy nejakou hru upiratil.
      • tohle vlákno je nějaká šaškárna nebo to myslí vážně ?
      • miker17
        ja znám zas tucet konzolistů kteří nemají ani jednu orig. hru a tím tvojím pirátsvím do pi*e např. deus ex3(plná verze) na konzole je na netu už 3 týdny a na torrentech je počet stažení dohromady asi 3,5mil to kdo tady pirátí imbecile
        +
        to nepočítam portály jako megaupload,filesonic,fileserve atd... tak by se výsledné číslo vyhouplo alespoň na 3násobek
      • Psychotic
        Já nesouhlasím s tvým. Sice znám jen dva čisté PCčkáře a oba pirátí, ale nikdy bych netvrdil, že pirátí všichni.
        • hore uz reagovat nemozem tak to napisem sem a zacnem od konca.

          "Nehodlám se hádat, jestli jsou konzole lepší nebo horší než PC, ale hodlám pohrdat těmi, co tvrdí, že konzole jsou k ničemu a konzolisti jsou pitomci." - Som PC-ckar, mam kamosov PCckarov, konzolistov a hybridov. Nemyslim si ze za to ze ma niekto konzolu je hlupak, ale ty si konzolista a podla toho co si hore napisal, tak hlupak urcite si.

          V tych bodoch si len ako konzolista pripomenul niektore z mnohych vyhod PC hrania, profi herna scena, mody ktore nam PC hracom dovoluju hrat rovnake hry stale dokola s inym zazitkom, MMOcka a Strategie. Vam ostava len to ze castejsie sa hrate pred televiziou na gauci.

          Inak je vsetko co si napisal uplna tupota, mna osobne na konzoliach laka dokopy tak 10 hier. Nie, na konzoliach nevychadzaju lepsie hry, to ani nahodou. Preber sa z tej svojej vysnivanej alternativnej reality. A PC hrac nema peniaze na konzolu? WAT? PC stoji viac ako konzola, na PC je podstatne viac lepsich hier takze kupujuci zakaznik minie viac na PC, na PC su MMO cize na ne tiez minie viac. Naozaj posledna vec preco by si PC hrac nekupil konzolu su peniaze.

          Dospej, zamysli sa nad sebou a potom vypisuj sprostosti
        • Nejsi ty mr Bean, opravdu jsem se tomu hluboce zasmál. Pár dalších podobných vtipů a bude tu hned veseleji.
        • Psychotic
          Proboha, to nebylo napadení. O pirátství tady přece vůbec nejde (teď).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit