Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A to se jako doteď nevědělo? Brzí už tak dva tři roky....
  • Njn, baba a navíc markeťačka. To se dalo čekat, že bude plácat nesmysly..
  • Naprostý souhlas a to zde budou smrdět ještě (stávající) nejméně 2-4 roky... Ostuda. *11*
    • Četl jsi ten článek vůbec? V čem by podle tebe mohly být dnes hry lepší, kdyby nebylo konzolí? V čem je brzdí (kromě grafiky, která je v tomto tématu okrajová)? Nahoď nějakou myšlenku, namísto plácání tohoto klišé.
      • Lawliet
        mm.. četl jsi snad že grafika se ma brzdit "že už je dost dobra.." "čas se zaměřit na AI.." a taky že nová konzole pro x box ma vyjit 2014 a PS4 2015.. pak se to určitě zase zahadně rozjede ten vyvoj ve grafice.. mě to přijde jako dost blba shoda náhod
        • boha jeho, naschvál jsem tam psal, že grafiku neřešit. Co jiného mi nabídne PC platforma navíc? Jaké inovace ve hrách? Nic! Pořád to samé dokola a navíc čím dál tím jednodušší pro líné trubky. Na PC jsem hrál od 6-ti do 25 let, kdy jsem před rokem přešel na PS3 a jsem spokojený, na strategie mi stačí PC.
          • No vzhledem k tomu,ze v dnesni dobe je vetsina her na pc pouhymi porty z konzoli,tak je celkem logicke,ze ty hry budou stejne jednoduche,jako jejich originaly na konzolich.
            Ja proti konolim nic nemam,sam jednu vlastnim,ale tento trend zjednodusovani her a snahu o co nejvic cool akce si proste nemuzu nevsimnout.
            A dokud budou trhat prodejni rekordy hry jako COD,tak se to asi jen tak nezmeni.
          • Lawliet
            to že tam nemužeš mit vic zrudiček ale není grafika přiteli..
            • Podle počtu zrůdiček se určuje kvalita hry?
        • Lawliet
          no jo sory konzolaci že vam kazím ideje.. ale i black ops se na PS3 seká stačí tam mít trochu víc zombíků..
          • Takže ty chceš mluvit o pokroku a hraješ CoD? Hehe, to jsi fakt joker *15* BFBC2 jede nádherně no prob, nesmíš hrát takové blafy.
            • Lawliet
              jde o to že je to starší a hra a už se seka.. a neni to jen o vykonu jde také o portovani her na ruzne platformy.. a multyplatformove tituly jejich vyvoj také zabíra vice času než by bylo potřeba pro singleplatformovou hru .. proto si myslim ano konzole brzdí vyvoj her
  • Lawliet
    A.N.O.!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit