Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Menorri
    Miulá paní si asi nevidí do huby *15* .....v poslední době je takových článků "o všem a při tom o ničem" čím dál víc.....zajímalo by mě zda alespoň ona ví o čem to vůbec mele! *1*
  • komplex označován shluk vzájemně spjatých psychických obsahů, jež ovlivňují jednání individua a jsou nevědomě asociovány či spojeny vždy s určitým tématem.

    V Pepíkově případě jsou to konzole a nezájem ze strany žen.
    • Vidlevkrku
      Presne tak. :-)
      • Vidlevkrku
        Vytěsněný komplex se může projevovat i jako kritický vnitřní hlas, který všechno shodí, zpochybní a nic mu není dost dobré. *15*
        • Pak že se nenajdeš, co? :D Nech si pomoci od "odborníků" kolegů a třeba už za půl roku můžeš utíkat pro svoji první konzoli.
          • Nevím proč pořád někomu vnucuješ ty pitomý konzole, když ti tady o to nikdo nestojí?. Od ''odborníků'' si radši nech pomoct ty *3* (To jen moje užitečná přátelská rada)...

            Konzole byla zbytečně vyhozenejch 7 000, ktere jsem nastesti dostal zpatky po prodani toho šuntu. A radši jsem si za 4000 koupil novej AMD Radeon HD 6870 a rozjedu všechny nejnovejsi hry na nej. nastaveni grafiky/fyziky a na DX11.

            A teď si jdu zahrát Crysis Warhead, hrál jsi to někdy pepo? Ah počkat... ty jsi to nehrál, protože byla pro Crytek škoda zkazit tak vynikající hru a dát ji na konzole... Představte si jak by vypadala na XBoxu nebo na ps3 *11* -- hnusne
            • No jo no... Vždycky když někde vidim psát takové lidi, tak mi to pohne žlučí. *3* Stejně už to nebudu řešit, to by bylo do nekonečna...
            • Ale no tak jenom proto že on se chová jako hlupák nemusíš se ty chovat jako blbec.
          • Vidlevkrku
            Kaslu na tve nepricetne argumenty. du zaparit po siti s kamosem Borderlands. Mej se a vazne uvazuj o odborne pomoci *4*
  • Vidlevkrku
    Je to proste .........., nema cenu se s nim dohadovat, at si s tim topinkovacem zaleze domu a nevychazi ven zakomplexovany chudak, co o nej zadna zenska nezavadi :-)
    • Svůj k svému. Tebe holky určitě chtějí, protože jsi podobně bystrý jako ony :D
      • Vidlevkrku
        Jak to vis? *3*
        • Umíš číst? Je to tam napsané.
          • Vidlevkrku
            Ne rekni nam pravdu , posmivaji se ti holky, zadnou nemas nebo jsi na kluky? :-)
            • Vidlevkrku
              Tak ja nevim, z jakeho duvodu zadnou holku nemas, napis at uvedeme veci na pravou miru !
            • Jen tři možnosti a nic dalšího? Tam si asi nevyberu :D
    • Vidlevkrku
      Chtelo by to jeho psychicke pochody predat nejakemu odbornikovi. Treba by mu mohl pomoct.... je to v podstate chudak, nemuze za to :-)
      • Třeba tobě, bys to všechno vyřešil.
        • Vidlevkrku
          Ne fakt pracuju ve zdravotnictvi, muzu ti to tam domluvit, jestli chces pomoct .
          • Ono je zdravotnictví u nás velmi kvalitní, takže bych měl trochu obavy o svůj život, ale jinak dík za bezva nabídku. Když vím, že takoví osvícenci tam dělají, jsem hned klidnější.
            • Dobře, já se vám ozvu ;-)
            • Vidlevkrku
              Nemas zac, klidne k nam prijd na prijmovku, mame i psychiatricke oddeleni kdyby neco :-)
    • Nejspíše ho šikanují :-)
    • Pravda.
  • Prostě hry na konzole jsou lepší a ženská je jen hloupá... jako každá. Děti budou pořád nadávat na konzole, protože nechápou, že dobré hraní = konzole.
    • Vidlevkrku
      Paneboze, ty si fakt blazen *8*
      • To jsou fakta, kámo.
        • Faktem je, že tě ségra musela hodně ztrapnit, když jsi balil její kamarádky.
          • A jak si myslíš, že vědci přišli na Velký třesk? Z příčiny nebo důsledku??
            • Když to říkáš...
            • Vidlevkrku
              Zadny velky tresk nebyl stvoril nas Buh, ze? a ve sve neskonale moudrosti stvoril konzole *15*
            • A jak moc je pravděpodobnej?
          • Důkaz?
            • Z důsledku najdeš vždy příčinu? To bys mohl zkusit vyřešit pár věcí a Nobelovka by tě neminula. Spíše to ale bude asi trochu jinak, co? :D
            • No ... TY? :)
        • Vidlevkrku
          Z toho mi vyplyva, ze bud te zadna zenska nechce, nebo te chteji jen chlapi :-) Nezda se ti ze jsi trosku zakomplexovany?
          • Jak to z toho plyne? To budou asi nějaký PC pochody :D Zakomplexovaný? Proč myslíš?
  • Vidlevkrku
    Paneboze dalsi omezenec. (pepa) Cim to je ze hraci konzoli porad vsem vnucuji jak jsou skvele a jak je PC na prd. Lidi kupte si 4 jadro 3,2Ghz, Grafiku 1,56 Gb s aktivnim chlazenim aspon 8 GB RAM a hlavne 5.1 zvuk a zaparte si nejakou novinku co je na trhu. Nechapu jak to muzete srovnavat s konzoli a uz vubec je nad PC povysovat *8* ale nema cenu se s vami dohadovat jste zabedneni.
    • RDR, MGS, GOW, LA Noire, Zelda, Forza, LBP...
      • Vidlevkrku
        A co tim chtel basnik rict? :-)
        • Vidlevkrku
          Mafia 2, Crysis 2, Mass effect, S.T.A.L.K.E.R., Portal 2, F.E.A.R., Borderlands, Assassins Creed, Battlefiels Bad Company2, Crysis Warhead, Fallout, Elder Scrols.... mam pokracovat? Timto prispevkem koncim, nema cenu se s tebou dohadovat. Stejne si prosadis svou. :-)
          • Já jaksi k tomu palici nepotřebuji. Ale ty to máš v hlavě trochu pomíchané.
            A očekávám reakci na můj příspěvek s hrami na PC + L.A. Noire. Došla ti slova z nevědomosti?
            • Umíš číst?? VYCHÁZÍ V LISTOPADU!! Ale co, ty to stejně neuznáš, protože jsi hlupák.
            • Tak jak se ti hraje? Kde už jsi?
            • Ach jo. Nejhorší se srážka s blbostí. Hochu, L.A. Noire vychází v listopadu na PC. Najdi si to třeba na Xzone nebo Eurogameru, ale víš co, najdu ti to.

              http://www.eurogamer.cz/articles/la-noire-oficialne-i-pro-pc
            • LA Noire na PC není, takže zase lžeš.

              Ty ostatní věci jsou blbosti. Že nehraješ auta? A koho to zajímá. RDR ti nic neříká? Nejlepší hra minulýho roku? Prostě nemělo smysl cokoli psát.
          • Konečně ti ty tvoje blbosti došli. Gratuluji!
          • Vidlevkrku
            Konecne nekdo kdo ho srovnal.... :-)
            • Ty jako chápeš věci jen když tě někdo praští?
            • Tebe asi někdo praštil palicí do hlavy, že?
            • Vyznělo to tak, že chápeš podstatu toho, že muž je intelektuálně lepší, jen si to nechceš připustit, protože jsi zmasírovaný médii a rovnoprávností.
            • Kdo ho srovnal?
              A sorry, mám tam chybu - ona, ne on :). Ale musí to vyznít zajímavě, že?
            • Ty dětský kecy mě spíš úplně odrovnaly :D
          • Kde máš náhradu za LBP, Forzu, GOW, RDR a LA Noire? Stříleček je všude plno, ale žádná kvalitní stejně není.
            • Vidlevkrku
              Nehraju podobne typy her, a stejne ani nemam cas, hrat vsechno co vyjde, tak si jen vybiram *3*
            • Hochu, hochu, hochu. Jsi mimo. LA Noire je i na PC, tento listopad ;).
              Mě napadá Warcraft, Starcraft, Anno 1404, World in Conflict, Team Forstress 2. Stačí?
              Teď k tvým hrám.
              1. LBP - co to je? :)
              2. Forza - auta mě nebaví
              3. GoW - pravděpodobně God of War, že? Hezká hra, ale obejdu se bez ní.
              4. RDR - co to je?
              5. L.A. Noire - viz. výše.

              A ty svoje pravěký žvásty, o tom, kam patří žena si laskavě nech pro sebe. A nechtěj slyšet, kam patříš ty, na rozdíl od tebe, on něco dokázala.
            • Jak se ti tedy hraje?
            • Vidlevkrku
              LA Noire - je na PC,... jen tak mimochodem :-)
            • Vidlevkrku
              Kde mas nahradu za : WoW,Crysis, Battlefield 2, Silent Hunter III, Rome: Total War, Far Cry, *2*
        • Asi nějaká tajná řeč konzolistů. :-)
          • Vidlevkrku
            Ne vypisuje tady nazvy her na konzole, jen nerozumim tomu proc :-)
            • Vidlevkrku
              Staci se podivat na trailery tech jeho paradnich exkluzivnich her a uz na prvni pohled vidim, ze se to s PC neda srovnavat. :-)
            • Podobných? Například? :D Zaklínač je jediná hra, která je trochu obstojná na PC. Co něco dalšího a lepšího?
            • Vidlevkrku
              Ha.... urcite mi trha zily ze si nezaparim nejake chciple motorky Metal Gear Solid a podobne. :-) Na PC zase existuje hafo her podobnych a hlavne lepsich. Uz si paril Zaklinace nekdy? Aha pockat ono to na konzole vlastne neni,ze? :-)
            • Ale tak já vím co to znamá :-) asi se chlubí tzv. exlusivníma hrama :-) Asi si myslí že to pcčkářům trhá žíly, že nemůžou hrát některé hry :-)
            • Třeba proto, že nemají na PC náhradu?
  • Jak už tu někdo psal. Ženská patří do kuchyně a ostatním věcem prostě nerozumí. Konzole jsou lídři v hraní a rozhodně nic nebrzdí. Asi chce nalákat pár dětí na kupu nesmyslů.
    • řekni to mámě nebo přítelkyni a dostaneš do tlamy a zůstaneš sám. Tyhle silné řeči rádoby drsnej týpků na netu zbožňuju.
      • A je to snad jinak? Že ty nepoznáš rozdíl mezi chlapem a ženskou, je tvůj problém.
        • Ty jsi opravdu asi jenom bot, kterej je naprogramovanej na hloupé řeči. Mám přítelkyni víc jak 8 let, je mi 26 a jsem spokojen a mám ji rád. Ona pracuje ve zdravotnictví a pomáhá lidem. Kdežto ty jsi jenom velkohubej smrad co tu nadává a každému vnucuje svůj názor na všechno. Pokud máš opravdu takový hloupý přístup k životu tak doufám že brzo narazíš a nejlépe na pěst života. Očividně by jsi to potřeboval. Radši se pořádně zamysli než napíšeš zase podobnou kravinu jako jsi napsal.
          • To si měl napsat hned, že jsi mozek přestal používat před 8 lety. To pak dává smysl i s tím PC. Pomáhá lidem zadarmo? Jestli je to za peníze, tak snad každej pracuje, ne? Pro tebe je stejně her z konzolí škoda :D
            • Radši vůbec nepiš, vypadá to, že nerozumíš více věcem, ne jen zdravotnictví.
            • Proč bych se mu měl věnovat? Je tam snad málo lidí? Platěj tam snad dobře? To přenechám jiným, když je to baví.
            • Nevěnuj se zdravotnictví, buď tak hodný. Ztrapnil by ses. :)
      • Bohužel má ale pravdu cpou se do věcí na které nemají ohánějí se právama vždy když se jim to hodí. Když byly doma u plotny bylo to lepší.
        • Máte značně omezené názory chlapci. ale to je tím že jste jenom hloupé děti.
          • S tvojí naivitou je ti maximálně 20, takže bych o dětech pomlčel. A nebo to říkáš každému, kdo má odlišné názory?
  • Kujl, ty musíš být strašně zakomplexovanej :) Pokud bys totiž použil mozek a oči, nebudeš tu slovíčkařit a uvidíš ten obrovskej rozdíl, tu propast co stojí mezi high-end hrama na PC a hrama na konzole. Na Xboxu je dobrý Kinect, je to zábava pro hodně lidí a člověk se u toho vážně zapotí, ale pokud srovnáváme tituly co vychází souběžně na PC i konzole tak prostě sou daaaleko za PC. Například mě přijde Battlefield 3, pěkně si tam zapnu DX11, AA 8X, destrukce na max a užiju si multiplayer v 64hráčích. A ty? No chlapče, ty si zahraješ ořezaný mapy pro 24hráčů se skoro "hnusnou" grafikou bez vyhlazování a trapnou destrukcí. To je jen příklad moderní high-end hry která musí u ZASTARALÝCH KONZOLÍCH udělat kompromis. Nemůžeš se tu přít o něčem co je prostě JASNÝ, je to černý na bílým, tak si buď kup pořádnej stroj, a nebo si užij svou debilní konzoli ale neotravuj svýma dětinskýma kecama lidi kteří ví jaká je pravda.
    • Ty si taky starej. Stačí to na všechno, takže ještě tak 4 roky bez problémů. Na PC stejně skoro žádný hry nejsou, tak si tam užij alespoň BF pro děti.
      • Tehnle rok jsem si na pc koupil :
        DNF
        Zaklínač 2
        Bulletstorm
        AC:B
        F:NW
        Crysis 2
        Fear 3

        A to ještě není všecno. Tak co? jsou na pc hry? Ano jsou to multiplatformní hry ale na pc jsou většinou levnější a v lecčems lepší. Takže si myslím že her na pc není málo.
        • To jo. Ten zaklínač se mi zdá jako zajímavý PC projekt. Na konzolích máš podobně kvalitních věcí daleko víc, takže každý hráč stejně konzoli musí mít. Ty ostatní věci nejsou špatné, ale ani lepší grafika z nich nic moc neudělá.
          • Na konzolích je jen pár her co jsou doopravdy kvalitní, dají se spočítat na prstech u rukou. Mám dobré PC. Měl jsem i konzoli a dobře že jsem ji prodal i s těma hrama protože stojí za prd, Proč by si hráči na PC měli kupovat hloupou konzoli a omezovat se tak na rozsáhlosti grafiky, AI, fyziky a hlavně hratelnosti a dobrého multiplayeru?!

            Chlape/hochu jestli je tu někdo kdo potřebuje pomoc odborného lékaře tak jsi to zcela jistě ty, protože co tu píšeš jsou nesmysly. Žádný člověk který to má v hlavě v pořádku by nevyměnil dobré PC za zastaralou konzoli s předraženýma hrama. *7*
          • Tady jde o to že hrát co mám a víc bych toho jako pracující člověk asi nezvládal. A to pomíjím věci které nevyšli za rok 2011 které jsem hrál a koupil. Takže na to abych si zahrál nepotřebuju krabičku pod televizi.
            • Kvalitní zábava je hlavně na konzolích. Takže jsme zase u problému, že nepoznáš špatné hry.
    • Vidlevkrku
      Navic jen moje graficka karta je vetsi nez ta jejich konzole a stoji pomalu vic, tak jak muze podat mensi vykon :-)
      • Jo *1* Já si včera namontoval novou grafiku AMD Radeon HD 6870. Všechny nejnovější hry běžej parádně na nejlepších detailech a na DX11. A jenom za necelý 4 000 Kč

        Takže rada - Kupte si radši lepší hardware na PC a kupujte hry (poněvadž jsou levnější) a nebo popřípadě stáhnětě. A nový hardware za cenu konzole vám zajistí 100x lepší herní zážitek než na těch 6 let starech bedničkách, které jsou tak dokonale ZAOSTALÉ *1*

        Tak ať tady ten pepa přestane psát hloupé kecy (lži), protože konzole se nikdy nedostanou na vrchol herní zábavy...

        TOŤ VŠE
        • Ne nedostanou, protoze uz tam DAVNO jsou. Ale mozna, ze kdyz nam, hloupym detem s konzolema, vysvetlis, jak si na PC zahrajeme hry jako jsou Uncharted, Gears of war, God of War, Ico, Gran Turismo, Forza, Tekken, a jine, nemluve o hrach pro kinect ci move, tak je vsichni hromadne prodame a prejdem na to bezkonkurencne "user-friendly" PC.
      • Jak tam rozjedeš většinu kvalitních konzolových her?
    • Vidlevkrku
      Konečně nekdo uvedl veci na pravou miru :-)
  • Vidlevkrku
    Uzivateli s nickem Kujl bych zakazal jakekoliv hrani a rovnou ho odvezl smer Bohnice *15*
    • Vidlevkrku
      At si kazdy hraje na tom co mu nejlip vyhovuje ne? Nechapu proc bych mel ostatnim znechucovat neco o cem vim prd? Ja jsem PCckar a konzoli nevlastnim a nikdy nebudu, ale to neznamena ze budu psat jak je na hovn. kdyz o tom vim prd, ze? Lidi vzpamatujte se ! *8*
      • Jenže já mám oboje, tak vím, jak bídně na tom PC poslední roky je.
        • Vidlevkrku
          A jake PC mas co na nem rozjedes? Nebude to spise tim? :-)
        • Vidlevkrku
          Ja se s tebou nebudu dohadovat jestli je lepsi sra. v kadibudce nebo na zachode :-)
  • Partička kamarádů si sedne večer k televizi, jeden z nich zapne PS3 a všichni vesele koukají na to jak dva hrají box, během toho se všichni vesele baví a například během nějaké opilé akce je takový Kinect neuvěřitelný. Je to ale chvilková zábava, rozptýlení do kolektivu, je to vcelku levné a zábavné, ale člověk NEMUŽE srovnávat toto a hraní na PC. 1080p LED monitor s velkou uhlopříčkou dnes stojí asi desetkrát míň než stejná televize, výkonný počítač asi 25tisíc a kvalitní prostorový zvuk asi 5tisíc. S tímto příšlušenstvím, a například zaplým Metro 2033 nebo Crysis 2, či jiné high-end hry, si prostě člověk NEUŽIJE hru lépe na konzoli, protože není jak. Obraz je ostřejší přitom stejně velký, zvuk je reálný, prostorový a navíc je zde možnost přizpůsobit si hru k obrazu svému(hardcore mody, high textures,...). Takže pokud si chcu vychutnat příběh,atmosféru,dynamickou akci,multiplayer, volím jasně nabušené PC kde je zážitek asi 10krát kvalitnější ze všech úhlů pohledu. Pokud přijdu s partou lidí ve 2 ráno domů, volím konzoli, zapnu jim na Kinectu Sport a zábava pokračuje. Tyto dvě věci, se prostě nedají srovnávat :)
    • Ty ses fakt nepoved, takova snuzka blabolu tu dlouho nebyla. Prej kvalitni zvuk za 5K..malo se smeju :D Ten s tim monitorem byl taky dobry, co rikas na muj monitor?:
      http://www.youtube.com/watch?v=tyR8JEJS4Wk
    • kotty
      Celkem souhlasim. Jen bych doplnil, ze vykonny PC, ktery zvladne hry ve 1920x1080 na max, dnes sezenes uz za cca 15k (pryc jsou nastesti doby, kdy herni masina znamenala pripravit se na vydaj 30k+ Kc). Kupovat zvuk za 5k na to uz musi byt clovek radny audiofil :)
      • Vidlevkrku
        JJ mas recht ja mam bedny Genius 5.1 a jsem na vysost spokojen dal jsem za ne 1700. *7*
    • Fajn, ale nemáš tam žádný hry, takže nakonec stejně zůstaneš u opilé akce, ale tentokrát sám :D
  • Svata pravda konsole brzdi vyvoj a vznikaji na ni jen debilni stereotypni hry pro deti od 3-5let.
    • Znalec promluvil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit