Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne nedostanou, protoze uz tam DAVNO jsou. Ale mozna, ze kdyz nam, hloupym detem s konzolema, vysvetlis, jak si na PC zahrajeme hry jako jsou Uncharted, Gears of war, God of War, Ico, Gran Turismo, Forza, Tekken, a jine, nemluve o hrach pro kinect ci move, tak je vsichni hromadne prodame a prejdem na to bezkonkurencne "user-friendly" PC.
  • Tak pokud mi nedokážeš odpovědět, tak jsi nemusel vůbec reagovat. Možná tě uspokojuje si honit ego silnejma řečma v diskuzích, ale aby z tebe vypadlo něco smysluplnýho, to ne. A ať se jedná o jakejkoliv druh zábavy, tak se vždycky najde způsob jak se ke stejnýmu výsledku dopracovat levněji viz. pirátství - takže proč toho nevyužít a platit za něco, za co platit nemusím?
  • ...no nic suhajko, s tebou je debata zbytocna, neviem ci si z nejakej sekty alebo klastora, ale na uplne nezmyselnu otazku sa odpovedat neda...to ako keby si sa zacal ludi vypytovat, aky ma zmysel platit za kino, kolotoc alebo dokonca knihy...podla tvojej teorie by napriklad citanie nejakej inej nez naucnej literatury bolo asi uplne bez nejakeho prinosu a dodatocneho efektu, takze naco za to platit - ale dnes sa bezne plati za rozne druhy zabavy, to si ale asi este nezistil - hlavne, ze nazyvas ludi, ktori si kupia legalne nejaku hru (co je dnes jeden z rozsirenych druhov zabavy a poznam ludi, ktori spolu s detmi poskakuju pred kinectom, a rovnako si potom ak maju cas zahraju nieco sami - pre zabavu) nolifermi...no neviem, ci by si im pripadal uplne normalny skor ty...a vobec myslim, ze tejto polemiky o hovne s tebou celkom aj stacilo *1*
  • Nevím jestli zrovna ty můžeš mluvit o moudrosti, když jsi zatím nebyl schopnej rozumně odpovědět. Pokud svoji práci někde prezentuješ, tak asi není od věci mít legální SW, takže od Adobe mám alespoň Design standard, ale to už docela dost odbočujeme, mohl by ses konečně vyjádřit k tomu, jakej má význam koupě hry.
  • No jo no... Vždycky když někde vidim psát takové lidi, tak mi to pohne žlučí. *3* Stejně už to nebudu řešit, to by bylo do nekonečna...
  • Ale no tak jenom proto že on se chová jako hlupák nemusíš se ty chovat jako blbec.
  • Menorri
    Miulá paní si asi nevidí do huby *15* .....v poslední době je takových článků "o všem a při tom o ničem" čím dál víc.....zajímalo by mě zda alespoň ona ví o čem to vůbec mele! *1*
  • Nevím proč pořád někomu vnucuješ ty pitomý konzole, když ti tady o to nikdo nestojí?. Od ''odborníků'' si radši nech pomoct ty *3* (To jen moje užitečná přátelská rada)...

    Konzole byla zbytečně vyhozenejch 7 000, ktere jsem nastesti dostal zpatky po prodani toho šuntu. A radši jsem si za 4000 koupil novej AMD Radeon HD 6870 a rozjedu všechny nejnovejsi hry na nej. nastaveni grafiky/fyziky a na DX11.

    A teď si jdu zahrát Crysis Warhead, hrál jsi to někdy pepo? Ah počkat... ty jsi to nehrál, protože byla pro Crytek škoda zkazit tak vynikající hru a dát ji na konzole... Představte si jak by vypadala na XBoxu nebo na ps3 *11* -- hnusne
  • Na konzolích je jen pár her co jsou doopravdy kvalitní, dají se spočítat na prstech u rukou. Mám dobré PC. Měl jsem i konzoli a dobře že jsem ji prodal i s těma hrama protože stojí za prd, Proč by si hráči na PC měli kupovat hloupou konzoli a omezovat se tak na rozsáhlosti grafiky, AI, fyziky a hlavně hratelnosti a dobrého multiplayeru?!

    Chlape/hochu jestli je tu někdo kdo potřebuje pomoc odborného lékaře tak jsi to zcela jistě ty, protože co tu píšeš jsou nesmysly. Žádný člověk který to má v hlavě v pořádku by nevyměnil dobré PC za zastaralou konzoli s předraženýma hrama. *7*
  • Jo *1* Já si včera namontoval novou grafiku AMD Radeon HD 6870. Všechny nejnovější hry běžej parádně na nejlepších detailech a na DX11. A jenom za necelý 4 000 Kč

    Takže rada - Kupte si radši lepší hardware na PC a kupujte hry (poněvadž jsou levnější) a nebo popřípadě stáhnětě. A nový hardware za cenu konzole vám zajistí 100x lepší herní zážitek než na těch 6 let starech bedničkách, které jsou tak dokonale ZAOSTALÉ *1*

    Tak ať tady ten pepa přestane psát hloupé kecy (lži), protože konzole se nikdy nedostanou na vrchol herní zábavy...

    TOŤ VŠE
  • ...neskutocne, ako si niektori myslia, ze pozrali vsetku mudrost sveta... *1* no ale co, zlodej si zlodejinu vzdy obhaji...len pre upresnenie - software, ktory povazujes za urceny na produkovanie niecoho zasadne kupujes? teda nemas ziadny upirateny, ano? a mimochodom, z tych menovanych programov mas kolko kupenych? urcite photoshop, na upravu fotiek na facebook, ci? *1* p.s.: viem, ze tomu neuveris, ale naozaj nepises az take uzasne mudrosti, ako si myslis *3* *1*
  • Pokud PC vlastni jen lamy, co tu sakra delas?
  • Umíš číst?? VYCHÁZÍ V LISTOPADU!! Ale co, ty to stejně neuznáš, protože jsi hlupák.
  • Vidlevkrku
    Kaslu na tve nepricetne argumenty. du zaparit po siti s kamosem Borderlands. Mej se a vazne uvazuj o odborne pomoci *4*
  • Pak že se nenajdeš, co? :D Nech si pomoci od "odborníků" kolegů a třeba už za půl roku můžeš utíkat pro svoji první konzoli.
  • Vidlevkrku
    Vytěsněný komplex se může projevovat i jako kritický vnitřní hlas, který všechno shodí, zpochybní a nic mu není dost dobré. *15*
  • Tak jak se ti hraje? Kde už jsi?
  • Vidlevkrku
    Presne tak. :-)
  • Ach jo. Nejhorší se srážka s blbostí. Hochu, L.A. Noire vychází v listopadu na PC. Najdi si to třeba na Xzone nebo Eurogameru, ale víš co, najdu ti to.

    http://www.eurogamer.cz/articles/la-noire-oficialne-i-pro-pc
  • Vidlevkrku
    Tak ja nevim, z jakeho duvodu zadnou holku nemas, napis at uvedeme veci na pravou miru !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit