Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby už se někdo rozhodnul, že se hrou končí, koupím ACC -> undersky@seznam.cz
  • Dvojka nedosahuje kvalit jedničky. Už to prostě není ono.... i když ony i jedničky jdou poslední 2 roky do haj*lu díky stupidnímu zjednodušování celé hry a překopávání herních mechanismů.
    Když si vzpomenu, kolik času jsem musel věnovat zdokonalování taktiky v DEEPu, FoWku, UW, mise na Hard mode a teď to má každý pitomec díky herům, consetům, celkovému zjednodušení hry (nižší armor nepřátel na hard mode), atd. PVX wiki a návody na youtubu MMOčku taky moc nepřidají...
    GW2 jsou pro až moc wowkoidní... Chybí mi tady taktická část z jedniček, dobře sestavená parta (tady je úplně jedno jestli jde vyvážený tým, nebo 5 guardianů, případně jiných profesí, taktizovat skoro ani není možné). Tank ztratil svůj význam, stejně tak healer, nebo DPS. V celé hře není pořádný lěčitel což je podle mě dost zásadní problém, ale Anet to chtěl prostě udělat "jinak".
    Já osobně jsem ze dvojek spíš zklamaný.
    • jedničku jsem nehrál, fakt že v dungeonech moc taktiky není ale jinak je to výzva. to že není rozdeleni na tank healer je podle me dobre a taky že není treba nejake specificke složení party. Uz jsem potkal pár idiotu elitistu, kteri dukladne skladali partu a nechteli do party nektere profese.
  • Vyskusal som to, kym som cakal na Mists of Pandaria, velmi ma to nebavilo, ale dohral som to do konca. A to je ten problem pre mna, ze do konca. MMO by nemala mat koniec. V GW2 je problem ten, ze pre hraca, ktory hra viac ako bezny casual, po dosiahnuti max lvl nie je co robit. Chyba end game, zufalo. Ale beriem, ze hra je bez poplatkov a preto ponuka iba levelovanie, ked sa dojde na posledny level, je koniec.
    9/10 je sakra prestrelene, takych 7/10 podla mna. Okrem world eventov tam nevidim nic revolucne, a tie eventy ma viac otravuju ako bavia. Aby na nejakeho bosa vybehla skupina hracov, bili ho hlava nehlava, bez nejakej taktiky, kazdy si robil co chce a na konci vsetci dostaneme odmenu. Tento styl nie je pre mna.
    GW2 by som prirovnal ku CoD, zaplatim iba raz a pripajam sa ked chcem, odpojim sa tiez kedy chcem, ale to je podla mna arkada, nie naozajstne MMO, pre mna tam chyba motivacia hrat a zlepsovat sa.
    • clovece, ale chyba je v tobe ne ve hre *3*
      predstav si sebe jako prvnacka ktery, uz od 3let cte kvantovou fyziku a breci ze se v 1. tride nudi.
      pokud ses v GW2 bavil a zbylo ti spousta cinnosti ktere uz ti moc "nejedou", tak proste si pockej na datadisk, my obycejni hraci si zatim budeme hrat pekne v klidu.
    • walltar
      Já myslím, že vývojáři chtěli přesně tohohle dosáhnout .... MMO do kterého se jen tak připojíš zahraješ si a nemusíš pracovat na půl úvazku, abys měl čas na plný úvazek v MMO.

      Jinak každé MMO má konec .... content není nekonečný a dřív nebo pozděj má člověk i všechny itemy. U většiny MMO člověk dojde k tomu, že opakuje content pořád dokola jenom kvůli lepšímu eqipu. V EVE zase člověk vydělával na nové lodě a fitt ale stejně by mohl mít všechny skilly i když by to trvalo asi 70let.

      Styl GW2 není pro každého a taky to imho není hlavní MMO na hraní, ale kdyby bylo GW2 dělané jako klasické MMO tak kde by byl nějaký důvod ho hrát? By to byl jenom další MMO inspirované everquestem v dlouhé řadě dnešních MMO. K čemu je takové MMO? Lidi, kteří mají tenhle typ MMO rádi tak už většinou hrajou nějaké MMO.
    • ja čekal v recenzi nejake podobne zamyšleni jestli tam nechybi end game, jestli tenhle koncept bude fungovat a pod. škoda že nic takoveho v recenzi není ale ani se neni čemu divit autor to asi moc nehrál (podle screenu lvl 34)
      • walltar
        Hra je F2P takže není nějaký důvod lidi u ní držet ... důležité je spíš kolik se jich vrátí při datadisku a jaký to vygeneruje zisk.
  • Veskoslav
    Právě sbírám brouky pro krávy:-D:)
  • Veskoslav
    Pro mě osobně jedna z nejlepších MMO, co jsem měl možnost hrát:) Sice občas se rozčiluji, když mi dojdou klíče na otvírání truhel (povětšinou mám štěstí a při otevření mám další klíč), taky mě rozčiluje to, že občas ty sety vypadají, že by je nevzal ani nejteplejší tranzvestita a to je bohužel občas líto. Jinak questy jsou více než zajímavé a zatím se nenudím. Navíc každou mapu objevuji a to z důvodu nejenom odměny, ale taky "karmy" či skill points. A přiznám se, že poslední dvě hodiny jsme s kámošema hráli na Lake Mourn v Hoelbraku "pitomou" hru dones 11 sudů do soupeřovi "branky". Tolik jsem se nerozčiloval ani u skupnových questů. Jediné, co vytýkám hře je to oblečení a nemožnost si jej měnit během hry zadarmo (myšleno barva). Jinak za tu cenu je to podle mě více než dobrá koupě a hra určitě na pár týdnů minimálně zabaví:)
    • ja sem teda se svim vzhledem spokojenej ale uz trochu omrzel a mnenim ho :) http://imageshack.us/f/717/gw095t.jpg/
      • Kristovanoho.. *1*
    • Urug
      Však barvičky si můžeš měnit kdykoli. Akorát máš ze začátku k dispozici jen pár (21) barev a další si musíš nakoupit/vydropovat/nacraftit ... mi přijde v pořádku.
      http://farm8.staticflickr.com/7235/7175762871_c1c41b91d2_b.jpg
      • Veskoslav
        Už mi psali v guildě, ať nefňukám a jdu si to nadropovat. Ale spíše jak barva mi vadí vzhled zbrojí.
        • Pekný equip si najprv treba zaslúžiť :)
          http://s10.postimage.org/7a3o4ssgp/gw107.jpg

          a farby padajú celkom často... pozri koľko ich mám za obyčajné hranie (žiadne vykupovanie z aukcie ani za peniaze) :
          http://postimage.org/image/5yvwwbwut/
          • walltar
            Právě tohje je hodně subjektivně "pěkný" equip .... já tohle oblíct na svůj charakter tak zvracím ještě za týden. Já nosím skoro všechno z noble setu (lvl 30-40 craftable) a k tomu kabát co sem koupil asi za 100 karmy protože je to jedna z mála příšerně nepřeplácaných zbrojí.
        • Sejka
          Neřekl bych, že hezké zbroje ve hře chybí. Hledej ty za karmu, honory a odměny z instancí: http://postimage.org/image/vx5ljga83/full/
          • Veskoslav
            Moc pěkná zbroj:)
        • Za goldy si kup gemy a za ty gemy si kup nějaké to brnění.
          • Veskoslav
            A tím se změní jeho vzhled či co? Jako zajímavé a pro mě pěkné i funkční zbroje začínají někde okolo 50-60 levelu:) A to žádný nákum brnění za gemy nezmění:)
            • -.- Na ty zbroje si přeneseš staty s jiného z tvého zvoleného zbroje. Zbroje samotný koupený z gemu nemají žádné staty.
            • walltar
              Jo mám u GW2 stejnej problém ... high level brnění jsou do jednoho stejně hnusný ... já sem našel brnko co se mi líbí na levelu 5 a plánuju s ním zůstat do konce hry. Prostě si tam jenom nattransmutuju pelší věci.
            • Light armory nejsou tak spatny, medium jsou o dost horsi. Pokud chces pekny armory, tak tos mel jit do guarda nebo warra. Jinak v gem storu je nakej skin na light armor asi za 500 gemu, nebo tak nejak a u Arah na to mas nafarmeno na eventech docela i rychle. Nebo pokud jsi hral GW1, muzes zkusit skin z HoM.
            • Malleth
              A to si nenašel nic pořádnýho ani u karma vendorů?
    • Keyz
      Proč,si každý chce měnit barvu a přidávat hovadiny na brnění atd?Když jsem získal brnění v MMORPG tak mně bylo celkem jedno jak to vypadá (když to nebylo hodně blbé),hlavně že to plnilo tu funkci.Při bojí na barvě pak nezáleží.Hodinu si budu upravovat postavu abych pak vyšel ven a někde stejně chcípl.Jestli chcípnu červený anebo zelený je přeci jedno ne *4*
      • Nzalezi ti na vzhledu? Tak to jsi jeden z mala.
      • Veskoslav
        Nevím, protože i to jak vypadám, tak na to mi záleží? Nejedná se mi ani tak o barvu, ale spíše o vzhled zbroje a věř mi, že zbroje na Necromancera je jako šílený šatník tranzvestity.....Nic moc pěkného. Jako jedna věc je účelnost, ta je nejdůležitější, ale k čemu mi je hnusná zbroj, co se mi na sobě nelíbí.
      • Malleth
        To má asi každej hozený jinak. Já třeba vzhled postavy dost řešim. Nebavilo by mě hrát retarda v duhovým brnění a s afrem.
        Ve většině her mě štve že si musim vybírat mezi tim předmětem, kterej je silnej a mezi tim kterej dobře vypadá. V GW2 je tohle díky transmutation stonům vyřešený. Díky nim je možný zkombinovat vlastnosti jednoho předmětu se vzhledem druhýho.
  • Lidi jsou uz zmagoreni z WoWka :D WoW uz se nehraje pro zabavu, tak jak tomu je u GW2..
    • Jak se to rika? -''Podle sebe soudim tebe?"

      Dej si pauzu
    • Veskoslav
      A pro co se WoW hraje? Aby jsi manažerům Blizzard vydělal na nové auta? Neznám nikoho, kdo ještě hraje WoW, že by to hrál z jiného důvodu než toho zábavného.
      • Protože blizsráč*vský ovečky jsou pěkně zmagořená banda nerdskejch závisláků
        • Veskoslav
          Kdyby debilita nadnášela, lítáš v horních vrstvách atmosféry.
          • Pak bych ti chcal za krk
        • Trololo... *15*
  • Pro mě jako už skoro casual hráče se mi podle recenze hra celkem libi a určitě si ji koupim. Ždímačky prachů jako wow,sw:tor pro mě nemají moc význam když si nezahraju moc dlouho za ty prachy.
    • Ždímačky prachu?

      To je dost blby pohlad na vec. Niekto hra wowko 7 rokov, iny za ten cas vystrieda 20 hier. Tie hry stoja asi tolko ako hranie 7 rokov wowko. Hral som wowko, nemal som pocit, ze ma zdieraju, za 11 € som raidoval 3x v tyzdni a uzival si to.
      • Z mého úhlu pohledu si stojim ze tim co jsem řekl. Chápu, že někdo u toho sedí 5-7 dní v tejdnu a tomu nevadí utrácet paušálně prachy za zábavu. Taky jsem hrál wowko kdysi ještě vanilu a nevadilo mi to platit, protože jsem to hrál docela hardcore. Dneska je pro mě už doba trochu jiná a nedokázal bych u toho sedět tolik času, proto jsou pro mě měsíční poplatky vyhozený prachy když u toho budu sedět pár hodin tejdně.
    • nevim proč každy rika mesicnim poplatku zdimacka prachu, kdyz ma hra potencial bavit dlouhou dobu a oni musi spravovat servery, pridavaji obsah, tak proč neplatit
      • poplatky... no dobre dejme tomu, ale zrovna WOW mam za zle, ze jsou jako CEZ. A za ty prachy mohlo wow mit datadisky zadarmo a co pul roku. dynamicky questy, promakany krajiny( od 30-60 je to vetsinou hnus v porovnani napr nagrandem, ktery ukazuje ne ze to neslo, ale ze se jim nechtelo)
        NE oni udelali jen to minimum aby zisky neustale stoupaly. ne ze by to nebylo podnikatelsky logicke, ale jako hrac jsem je vzdy odsuzoval.
        a raidy byly pro mne neskutecna nuda, to uz dungy byly lepsi.
      • A v GW2 se o servery nestaraji? Mam pocit, ze u vetsiny placenych MMO se staraji hur nez v GW2... FU
      • kterej ... mi dava minuska *10*
  • vyvojari z art departmentu jsou v profesionalni komunite hodne ceneni- daniel dociu http://www.tinfoilgames.com/ Kekai Kotaki http://www.kekaiart.com/index.html
  • co me vazne stve je pocet exploitu v dungeonech a mnozstvi hracu kteri to zneuzivaji, kvuli tomu jsem prestal hrat tsw a ted to potkam zde *13*
    jeste bych chapal ze nekdo podvadi na danich ale podvadet pri hre kterou hraju pro zabavu?
  • Jsou tam nejaky zajimavy PvE raidy? Pro kolik lidi ?... Podle me je to dost podstatna soucast MMO a je to taky vec ( vedle PvP) , ktera hrace u hry udrzi delsi dobu, nez jen par uvodnich mesicu...
    • raidy tam pokud vím nejsou, misto toho tam je neco jako heroic event, že se nekde na mape objeví velkej boss na ktereho je treba hodne lidi. jinak kdo ví, možná časem pridaji i neco jako raid
      • Mne slo spis o to, resit po vecerech progres s vicemene stejnou skupinou - takovy vecerni sachy, ale pro vice lidi:). To, ze se nekam sebehne x lidi a kazdej mlati jak ho napadne, je sice mozna akcni narez, ale pocitu kdy spolecne vymyslite postup se to bohuzel imho nevyrovna... dungy pro 5 lidi jsou ok, ale aby to po 12te nebylo uz jen rutinni a stereotypni :) ... Taky uvazuju, ze to vyzkousim, ale az tak po vanocich
    • dungeony jsou jen pro 5 lidí co vím a myslím že na vyrobení jedné legendární zbraně člověk bude potřebovat aspoň půl roku, protože požadavky jsou brutální.. pro srovnání jeden z několika požadavků je mít 120 goldů a já jich mám na 80tce jenom 6

      nebo exotic sety armoru... hraju to měsíc a zatím jsem si ze setu mohl dovolit koupit jen jeden kousek :-)

      v sPvP, což jsou vlastně battlegroundy podobné wowku, ale tady záleží čistě jen na tvém skillu mám jen 5 lvl (PvE a WvW je odděleno od sPVP jiným způsobem expení a za vyšší level zde dostává hezčí armor, ale staty se nemění)

      takže ty řeči o chybějícím endgame moc nechápu... sice nejsem žádnej hardcore pařan, ale celé září jsem měl ještě prázdniny a trávil jsem u toho fakt kotel času...
      • lol :D ja som si už na 50lvl mohol dovolit kupiť cely exotic set. Ja nechapem čo robiš z peniazmi.Ani raz sa mi nestalo aby som nemal goldy a to nič nefarmim denne zahram 2hod +- a som 80lvl všetko exotic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit