Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nie je nejaká možnosť si tú hru vyskúšať pred tým než ju kúpim? Kedysi som si kúpil GW1 len preto, aby som zistil že ma to nebaví...
    • Dám ti radu, když někdy takhle nejsi jistej jak tě hra bude bavit a neni k ní ani Demo nebo možnost zdarma zkusit. Koukni na nějakej dobrej Lets play kde ty lidi jedou hezky od začátkua sleduj jednotlivý mechaniky. *3*
    • Byla určitá možnost se dostat do bety, ale na to už je samozřejmě pozdě. Trial pokud vím není, jestli ho udělají...možná za pár měsíců. Každopádně momentální stav je, kup si to, nebude bavit, prodej. A že zájemců je dost.
  • walltar
    Já osobně mám jeden problém s GW2 ... hra jako taková je parádní, ale jak se dostanu nakonec tak kromě PVP už pro mě není co dělat. Ty drahé zbroje které se musí grindit sou imho vyloženě hnusné a zbraň která se mi líbí nejvíc ze hry mám už taky asi od lvl 10. Takže už mě zbude jenom najít brnění s nejlepšíma statama a transmutnout si ho na to brnění co mám teď a potom už se do PVE nepodívám. tím pádem pokud zůstanou fronty ve WvW tak je hra pro mě nehratelná protože pochybuju, že mě udrží sPvP. každopádně než se dostanu na lvl 80 tak to bude trvat protože hraju celkem dost krátce každý den.
    • nepsal jsi tady nedavno že není treba hrace motivovat a hrát se ma jen pro zábavu? :) jinak za jake povolani hraješ? ja hraju thiefa a exoticke brneni se mi taky nelibi ale je tam jedno brneni pro level 80 ktere se da koupit za goldy a vypada paradne. Nejake brneni se daji koupit i za karmu na lvlu 80, nejak tušim je jako odmena za story, pochybuju že jsi videl všechno.
      taky legendarni zbrane vypadaji celkem dobre
      • walltar
        Engineera ... Sak já nepotřebuju motivovat, ale nějak hrát ten samý content pořád dokola mě nebaví. A sedět ve frontě na WvW 2h taky není to co bych nazval zábavou. SPVP taky nevydrží člověku věčně. Určitě udělám svět na 100% a časem bude datadisk a to se do PVE určitě vrátím.
        • Veskoslav
          Vydrží něco Engineer? Když jedeme grupa, tak je povětšinou první mrtví, protože nahází věže a boss jde pak většinou po něm.
          • walltar
            Jo je to pr*el ... já zatím nemám problém .... jenom se hold člověk naučí zdrhat a uskakovat. *1* Většinou ale de všechno po těch věžích. A když tam máš net věžku a na pušce síť, která dává dává ješte cripple navíc tak se dá cokoliv celkem dobře držet přikované na místě. PVP sem s ním ještě nezkoušel to hraju spíš s warrem.

            Ale nic není taková zábava, jako ne eventu kde chodí skupinky nepřátel pohromadě vytáhnout PLAMENOMET! *14*
            • Veskoslav
              No já jsem běžel se svým "zvěřincem" (Nekromacer) a najednou vedle sebe vytáhl plamenomet, no chvíli jsem se akorát díval a nechal se zabíjet než jsem se vynadíval a začal sám kouzlit:-D
    • Lel a PvP ti nestačí?!
      • walltar
        Šak říkám, že díky PVP zůstanu, ale jenom sPVP je celkem málo a pokud budou pořád fronty tak si asi WvW nezahraju.....

        Každopádně pokud bych to měl měsíně platit tak po dosažení max levelu končím, ještě že to je F2P *1*
  • Zajímavé nové info, vypadá to že se Arenanet bude snažit o hru pěkně starat, typoval bych, už podle obrázku, že první "holliday" event bude na halloween, podzimní prázdniny.

    https://www.guildwars2.com/en/news/colin-johanson-outlines-guild-wars-2-live-game-development/?utm_source=client
  • velice uzitecny prehled ceskych guild pro ty co neznaji: http://guildwars2.cz/seznam-guild-a-jejich-rozmisteni/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit