Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WoW je na mě moc dobrá hra... Navíc na mém PC nehraji graficky hnusné hry
  • Jo no, to je hroznej zájem, když pár fanboyů a pár trollů leze do komentů. O proti tomu se fakt může jít WoWko s těma milionama platících uživatelů zahrabat. *1* *1*
  • +1 *2*
  • To víš, je vidět, že o GW je zájem, ne jak o tru sračku WOW
  • sem necekal ze to tu jeste nekdo cte.. dyt je to uz na ja nevim jaky strance
  • Jsi spatny troll, nemas psat jinam sve umysly s trollingem.. *1*
  • Jo já sem byl na lvl 52 taky ještě vodvařenej *15*
  • Já? Já jsem hovado! A ty?
  • Kazišuku.. ale je to důkaz že jsi jeden z nich. *3*
  • A ty jsi co za hovado?
  • Jsem lvl 52, odehrano cca 80 hodin a nestalo se mi, ze bych se nudil. Hra porad prekvapuje. Vcera jsem obejvil kouzlo PvP a jsem nadsenej. Takhle vyvazeny a promakany PvP se jen tak nevidi. Bomba, pro mě klidně 10/10 !
  • porad je tech fanboyu dost.. toho bych se nebal.
  • Pff, stejne te poznam ... (mam tam avatara-deadpoola.) *15*
  • a sem z toho tak excited ze sem zapomnel psat s diakritikou
  • also sem se rozhodl ze zacnu trollit cesky fanforum gw2 protoze ty fanboys tam sou fakt k popukani...
  • It can't be herped.
  • Enigma: Brácho, měl jsem to, že jde o sakrasmus ještě nějak pořádně označit, že tě to netrklo...
  • Aha. Takze mmo hry jsou jen pro zavislaky co u toho sedi 10 hod denne a pro ktere je max lvl vsim? Ostatni,co si hru uzivaji po svem,nemaji narok?
  • Na každym fanbase nebo oficiálním fóru jsou elitní fanboys, který tě sežerou pokud nejsi taky. *15*
  • zatim nejsou schopni opravit ani bugy kterych je tam hromada, takze nestresuj s tim ze by z toho udelali Wow.V2.0 :))) Asi jeste dospavaji kocovinu po chlastačce při vydání hry.. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit