Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • souboj 1v1 je nejvetsi kravina vubec, nechápu lidi co cely den spamují duely treba ve wow když hraci hordy jen delali duely a ignorovali alianci co pobihala kolem pred orgrimmarem
  • Mě to baví, jsem spokojený. GW 1 jsem hrál 5 let a pořád mě neskutečně bavil...

    Ad. L2 a podobné hry... Já nevím, ale asi jsem zastánce těhle srdíček apod. než zabíjení miliardy mobů.. Nedávno jsem na ofiku pustil L2 kde jsem měl 87 lvl feoh wizarda a říkal sem si že si něco jen tak ze srandy udělám.. Jediná možnost která šla dělat je daily quest, tedy lokace kde seřežu v partě 60 nějakejch slepic... Pak instance Harnak, kde 1% do levelu trvá asi 4 hodiny.. Parádní hra, opravdu...
  • Mohl jsi uvést příklad nějakých bugů. co to hraji, tak jsem zatím narazil jen na jeden v osobním questu, ale nic zásadního.
    Takže vůbec nechápu jak tu všichni nadávají, že je to zabugovany.

    Emotikony - tak se musí psát no a co. stejně je nikdo nepoužívá. (osobní průzkum z mmorpg, který jsem hrál)

    Questy - však tam nikdo nechce 10 jablek jako v jiných MMORPG :) takže jaká pak lež :)

    PvP 1vs1 - jo tohle by bodlo.
  • Naprosto souhlasím. GW2 zatím bohužel není určené pro dlouhodobé hraní. Podle mě expení mělo býl o mnoho pomalejší a chybí dlouhodobější end game. A ty armory, to opravdu není nic hezkého. Jenomže co dneska hrát. Evropská Tera je oničem, Secret World mě taky moc nechytnul a slíbil jsem si, že WoW ani Lineage 2 už nikdy nepustím, že je čas na něco nového. Asi nezbývá než čekat *4*
  • Měli by s těmi bugy něco rychle začít něco dělat, nebo dopadnou jako Warhammer. To byla mnohem lepší hra a jak dopadla...
    Půl roku nebo rok čekat až přidají do hry to co naslibovali. že bude od začátku, moc lidí nebude.
    Těšil jsem se na WvWvW, ale je to stejné jako všude. Zerg bere vše.
    Z sPVP chtěli mít eSPORT, ale to taky zatím vypadá bledě.
    Slavné srdíčkové questy bez npc s vykřičníkem nad hlavou byla taky lež. Jsou steně stupidní jako v ostatnich hrách, ale npc má místo vykřičníku fialový trojúhelník.
    Ve hře chybí obyčejné věci jako souboj 1v1 a emotiony musím psát do chatu jako před 10ti lety.
    Ten skvělý výběr skinů armorů je další lež. Pár skinů (většinou hnusných) a desítky barviček. Oproti jiným hrám fakt bída.
    Peněz nelituji, pár týdnů jsem se bavil. Teď se však porozhlédnu se po nějakém pořádném MMORPG (WoW ne, z té grafiky me bolí oči)
    http://i.imgur.com/paFTL.jpg
  • skoda tešil jsem se ze si prectu 28 novych komentu ke hre misto toho je to samy spam
  • krátím si čas v práci :)
  • netřeba.. už jsem se na tobě vyřádil dost, viz. tvoje stálá potřeba mi odepisovat
  • Jsi určitě moudrý a krásny, proto vymysli něco co mě pobaví a třeba i urazí, zatím jsi fakt amatér.. *5*
  • >mad, že neumí anglicky
  • Uff...další kindršajse, co si myslí, že je zajímavý, když píše anglicky...To si prosimtě nech zejtra do třídy...třeba na to sbalíš nějakou holku ze 4.C
  • >burning rage of a thousand suns
  • aka další cocksucking *15*
  • Se mnou to ale nic nedělá :))
  • Jo no.. já nevim proč už to dávno neodpískaj, už samotnej fakt že ho hraje víc lidí než GW2 a ještě za to platěj měsíčně je známka totálního bankrotu, fakt že jo. *1* *1*
  • LOBO: Další +1
  • Still trolling u *2*
  • Hehe...no jo no....WoW se s těma milionama platících debilů může jít opravdu zahrabat, pač GW je zcela zdarma.
  • To nic ale nemeni na faktu ze jsi amatersky troll *1*
  • Tak to já zase jo. Třeba GW2. WoWko nehraju a ani nehodlám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit