Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Nevím, protože i to jak vypadám, tak na to mi záleží? Nejedná se mi ani tak o barvu, ale spíše o vzhled zbroje a věř mi, že zbroje na Necromancera je jako šílený šatník tranzvestity.....Nic moc pěkného. Jako jedna věc je účelnost, ta je nejdůležitější, ale k čemu mi je hnusná zbroj, co se mi na sobě nelíbí.
  • Malleth
    To má asi každej hozený jinak. Já třeba vzhled postavy dost řešim. Nebavilo by mě hrát retarda v duhovým brnění a s afrem.
    Ve většině her mě štve že si musim vybírat mezi tim předmětem, kterej je silnej a mezi tim kterej dobře vypadá. V GW2 je tohle díky transmutation stonům vyřešený. Díky nim je možný zkombinovat vlastnosti jednoho předmětu se vzhledem druhýho.
  • Keyz
    Proč,si každý chce měnit barvu a přidávat hovadiny na brnění atd?Když jsem získal brnění v MMORPG tak mně bylo celkem jedno jak to vypadá (když to nebylo hodně blbé),hlavně že to plnilo tu funkci.Při bojí na barvě pak nezáleží.Hodinu si budu upravovat postavu abych pak vyšel ven a někde stejně chcípl.Jestli chcípnu červený anebo zelený je přeci jedno ne *4*
  • Veskoslav
    Pro mě osobně jedna z nejlepších MMO, co jsem měl možnost hrát:) Sice občas se rozčiluji, když mi dojdou klíče na otvírání truhel (povětšinou mám štěstí a při otevření mám další klíč), taky mě rozčiluje to, že občas ty sety vypadají, že by je nevzal ani nejteplejší tranzvestita a to je bohužel občas líto. Jinak questy jsou více než zajímavé a zatím se nenudím. Navíc každou mapu objevuji a to z důvodu nejenom odměny, ale taky "karmy" či skill points. A přiznám se, že poslední dvě hodiny jsme s kámošema hráli na Lake Mourn v Hoelbraku "pitomou" hru dones 11 sudů do soupeřovi "branky". Tolik jsem se nerozčiloval ani u skupnových questů. Jediné, co vytýkám hře je to oblečení a nemožnost si jej měnit během hry zadarmo (myšleno barva). Jinak za tu cenu je to podle mě více než dobrá koupě a hra určitě na pár týdnů minimálně zabaví:)
  • Keyz
    Pěkná recenze.
    Napadá,jestli by nebylo dobré aby k pohledu "běžného" hráče se přidala i recenze někoho dalšího,kde by bylo podrobněji řeč o pvp,klanech a fungování hry z jiného pohledu.Více účelného.
    Přece MMORPG nehrají jen běžní hráči ale i lidi co chtějí soutěžit a znát co jak funguje a trávit u hry více času.Proto bych u MMORPG rád viděl i jiný názor.Navíc tolik možností co je ve hře,nemůže jeden člověk pobrat.
    Dva to také nepoberou,ale lepší než jeden. *3*

    Mně osobně questy v MMORPG většinou nezajímali.Důvod byl prostý:Nemělo to často smysl.Výzva pro mně byla jít s dobrou partou někam (pvp,dungeon atd).A questy u mnoha MMORGP fungují tak,že je prostě potřeba je dělat abych mohl pak dělat to co chci.Tedy byla pro mně vždy nutnost.
    Tu nutnost ve hře ale chci,aby byla šance využít lepší postup hrou a nějak se vyvíjet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit