Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GW2 se současnými dungeony a bez raidů, to je jako vydat Borderlands bez dropu/lootu zbraní. *7*
    • V GW2 jsou World bossové ,kteří jsou místo raidů (přes 50 lidí). Není u nich třeba shánět spoustu lidi jako u raidů a looty taky nejsou špatné.
  • tak se tady par fanboiu udelalo, a za pul roku po hre ani pes nestekne.
    • porad je tech fanboyu dost.. toho bych se nebal.
  • http://www.youtube.com/watch?v=eNw-rx42r7E&feature=related

    docela zajimave video na tema endgame v gw2
  • Je zvláštní jak tu všichni hodnotíte především Dungy.
    Ano ta hra nemá DUngy tak propracované jako "WoWko"---
    A co jako? Než ta hra vyšla, už tehdy se vědělo že nebude mít end game, lvl 1 tutorial, lvl 2-80 end game.
    Já jsem s hrou zatím maximálně spokojen, mám hlavní 80 a 4 postavy okolo 50 lvl, nikam nespěcham, užívám si co vývojáří ukazují a co umí.
    Tohle prostě není hra na zběsilé raidování a honbou za neuvěřitelným equipem, spoustě lidí to dělá problém a spousta hráčů západních MMO co přijdou k nám do guildy, pokládají stupidní dotazy, ale to jen proto, že ta hra je prostě jiná.
    To že si člověk hru jednou koupí je geniální a klidně jim za ty datadisky budu platit každý půl rok, tahle hra za to stojí.
    Jediné co tam schází jsou pravidelné restarty serveru a ne jen při updatech...jediné bugy co hra má jsou zaseklé eventy, což prostě restart vyřeší.

    Můj verdikt na tuhle hru je stejně jako u recenze 9/10.
    Ta hra nenabízí nic převratného a Hard Core hráči co potřebují ku**** velké raidy asi musí jinam, pro všechny ostatní geniální volbou.
    • me dungy ve wowku nikdy moc nebavili ale v gw 2 me bavi, je to proste neco jineho. nikdy ve wowku jsem nemel pocit ze dungeony jsou vyzva, kdybych mel mluvit o kvalitnich dungonech tak kdyžtak TSW
      • Nevím, ale tři čtvrtě hodiny dělat kotouly zleva doprava není zrovna moje ideální představa o tom, jak má vypadat dungeon.
        • jasne, lepší je 20 minut stat na jednom miste a mačkat 3 knofliky protože tank drži agro a healer te healuje jako ve wow. fakt zabava
          • Z těch her, které jsem kdy vyzkoušel, si nepamatuji ani jednu, ve které by dungeony probíhaly tak, jak popisuješ, takže smůla chytráku. WoW jsem nehrál.
            • Enigma: Brácho, měl jsem to, že jde o sakrasmus ještě nějak pořádně označit, že tě to netrklo...
            • To Ringwraith: Než začneš plkat tyhle kraviny, tak si nepřed rozšiř obzory chytráku. Ne, opravdu MMO nejsou jen WoW a GW2...
            • Pošetilče. To nevíš, že všechny MMO na světě jsou WoW a GW2, a GW2 da best!
  • grafika pri bojich je humus.
    • U world bossů a ve WvWvW je třeba snížit kvalitu. Já osobně snižuji jen ''Maximal character limit'' tedy že u některých hráčů není vidět postava ale jen nick. Podle mě stále lepší než vidět vše ostatní ošklivější. A ano GW2 je spíše pro nadupanější počítače, ale není to pravidlem.
  • Karle, Karle,
    smrdí Ti varle!
    • trolle trolle ty jsi ale prase,
      ocihavat Karlovi varlata zase!
      • Ocihavat? Zdá se že ti tam něco chybí. Dej si na půl hodinky Pandy, to tě uklidní, ale žádná honitba!!
        • ocihavat jako ocumovat a co pri tom delas navic necham fantazii ctenaru
        • walltar
          No nesnaž se to zamluvit ... čichat cizím lidem k rozkroku je mnohem horší, než chyba ve slově.
          • Karlovi není potřeba nikam čichat, stačí se na něj podívat. Doufám že jsi o tom poučil i svého čokla.
  • Milop33 je hroznej ArenaDrone.
    • A ty jsi co? že si to sem tak potřeboval napsat?
      • Pouhá pravda.
        • walltar
          http://www.mdc.sk/img/Subject/480.jpg pravda říkáš? *1*
  • hele, gw2 je fakt supr hra, ale ty dungy stojej imho za prd. Jsem 80ka, prosel jsem je skoro vsechny, u nekolika jsem daval i explorable mode a WoW jsem nikldy nehral, ale ty dungy jsou proste totalne neorganizovana sracka, kde jedina vyzva spociva v tom ze boss ma 50x víc HPcek a zabijis ho 10 minut. Ale jestli to nekoho baví tak proc ne. Me to nebaví tak uz to nechodim.
    • Zatím nejlepší dungeony, co jsem v MMO viděl, mělo Dungeons & Dragons Online. Tohle se tomu ani vzdáleně nepodobá.
    • Tak tak. Přijde mi, jak když chtěli udělat dungy, který budou co se taktik týče volnější a variablinější a bude to prostě prdel, ale vznikly z toho dungy s bossama, do kterejch prostě všichni chaoticky rubou a občas si doběhnou z waypointu, protože tě díky tomu hrozně inovačnímu nápadu odstranění trinity systému nikdo nehealuje a každej se stará o sebe (což u mě v dungách budí pocit, že ta teamová spolupráce oproti hrám s trinity výrazně klesá). Ale prostě žádný přemejšlení, nic.. Prostě zerg na všechny bosse a buďto to vyjde napoprvý nebo napodruhý.
      • ono je taky rozdíl, hrát s randomákamakteří, dělají větsinou všechno špatně, na TS se docela dobře domluvíme a staráme se o sebe, chystáme si skilly které budou potřeba, jestli někdo leží atd
      • Jó, víš co se říká, každej experiment nevyjde.

        A žádná holy trinity v podání ArenaNet moc teda nevyšla.

        Snad to bude fungovat lépe v podání Team Bloodlust v Blade & Soul.
        • Já teda počkám jak dlouho mi vydrží GW2 - což, uznávám, má výraznej boost v absenci poplatků - a pak dám MMOčkám sbohem. *4*
    • Bohužel je to tak.

      A ceny lvl 80 dungeon armor setů jsou docela vysoký. 1200 Ascalonian Tears je hodně. 1380 jedovatých kytek z Twilight Arboru taky. atd. atd.

      A blbž je, že 60 za dung dostaneš jen pokud danou cestu děláš poprvé... a ne vždycky seženeš lidi, o budou chtít dělat, co zrovna potřebuješ.
      • body se snižujou podle anetu kvůli tomu aby lidi nefarmili, ale přijde mi, že to jen zhoršují, dělají dungy obtížnější, body dají až na konec
    • mám úplně stejnej pocit, GW2 umí spoustu věcí skvěle a lépe než ostatní, ale instance jsou prostě (alespoň pro mě) totální chaos a nuda. Pokud jde o instance, ve wowku a lotru mě bavily stokrát víc a měl jsem pocit, že v tom je řád a logika, že když boss něco udělá a já na to reaguju tak vidím nějakej výsledek. Tady nejen, že přes chaotické efekty nevidím co boss dělá nebo co se chystá udělat, většinou nevidí přes ten balast ani jeho samotného *1* Podobně u těch world bossů - ok nestát v červeném, používat dodge, milion efektů na obrazovce, která se pořád třese (chvíli mě ten efekt dost bavil, pak z toho už bolí oči) najednou bum a z mých 100% hp je 0 a absolutně netuším odkud mi přilítla. Ale tak těžko hodnotit teď, uvidíme za pár měsíců.
      • Souhlasim, pouze mensi poznamka: treseni obrazovky jde vypnout v nastaveni.
  • ironie je, že arenanet chtel hru bez grindu a udelali Grind wars 2 *1*
    • je dokazane, ze hodne lidi v nejake mire gring vyzaduje.
      jako treba sbirani surovin na craft.
      je v tom jisty pocit uspokojeni lidske potreby neco hromadit.
      Spatne je, kdyz je v podstate povinny.
    • jakej je tam grind, který je nezbytně nutný? jasně, grind tam je, ale můžeš se prostě na něj vykašlat.. z grindu není nic, co by bylo nezbytně nutné.
      • Tak nezbytně nutný neni ve hře asi nic, vzhledem k tomu že je to volnočasová aktivita (ty co to maj jinak docela lituju). Ale je fakt že v GW2 se grindění vyhneš jednoduše. Doexpíš a odinstaluješ. *15*
        • Tak v některých MMO musíš grindovat proto, aby si měl nějakou výbavu, statistiky apod., jinak existuje velké riziko, že si nezahraješ raidové instance. Tzn., že existuje v tomto případě riziko, že si nezahraješ část obsahu hry. Takže pokud se člověk nechce vzdát části herního obsahu, musí prostě vyvinout snahu a grindovat a dělat podobné věci...

          Hrát GW2 stylem doexpit a odinstalovat, to je prostě škoda.
          • Jako mě grindění v zásadě nějak extrémně nevadí. Ale to, že byl před releasem plnej internet toho, jak bude GW2 bez grindování, a teď je PvE po lvlcapu víceméně jen o grindování, je pravda. To si mohli odpustit.
            • wrook: pokud tedy jsi presvedceny, ze GW2 je "malej komunismus", pak te tedy verejne zadam o rozdeleni se o vsechny tve goldy a veci s ostatnimi.
              protoze Komunismus (z latinského communis = „společný“) je především politická ideologie, hlásající a požadující společné vlastnictví a odmítající třídní rozdíly mezi lidmi.
              ja osobne v GW2 nic podobneho nepozoruji *3*
              taky nevim co je spatneho kdyz v PvP nebude rozhodovat vybava, ale hlavne to co umis a asi tve povolani neco trochu ovlivni.
              jak jsem psal PvP nehraji a rad se dozvim neco noveho.
            • Jojo.. tak jakejkoli systém, kde sou si všichni rovni je demotivujcí, viz. komunismus.. a sPvP v GW2 takovej malej komunismus je, to je fakt. *13*
            • No důležité hlavně je, aby byla nějaká ta motivace, jak píšeš níže. U jiných her víš, že z instancí dostaneš lepší equip, který se ti bude hodit jak třeba v PvP tak i v raidu. Tady tohle prostě chybí. K čemu v GW2 chodit dungeony, když si stejně dobré brnění můžeš ucraftit nebo si ho koupit na AH od někoho, kdo tak učinil. Navíc to brnění je stejně nepotřebné, protože ve hře už nemáš kam dál pokročit, jakmile máš level 80 a 100% světa (pro toho, kdo tohle rád). No a pak PvP, kde jsou si všichni rovni.
            • W: Tak to grindování je základ skoro všude, ale zažil jsem už i zábavnější cesty a to teď mluvim třeba o tom tak hroznym a všema nenáviděnym ale paradoxně nejhranějšim WoWku (určitě je spousta jinejch variant, já mam zkušenosti s touhle). Před několika lety.. Když jsme progressovali raidy a na každym bossovi jsem se mohl těšit, že mi může něco padnout a zároveň když nepadlo, měl jsem alespoň radost z pokoření těžkýho bosse.
              V GW2 můžu maximálně furt dokola chodit pár dungů (respektive pokud chci jeden set, tak JEDEN JEDINEJ dung) abych měl dost tokenů na armor, kterej pak koupim u vendora. Žádnej překvapivej exotic drop, kterej by mi udělal z ničeho nic radost, se zatim nekonal a imho ani nebude.
            • walltar
              Zase technicky co by si chtěl po levelcapu dělat? Jak máš 100% světa tak už prakticky cokoliv co můžeš vymyslet je grind. Ale je pravda, že to s tou reklamou přehnali ... místo bez grindu měli říct, že tě hra nenutí grindovat.

              Jinak jedna otázka já sem nějak moc klasických MMO nehrál a v těch co sem hrál sem se nikdy do engamu nedostal (většinou sem skončil po dosažení max levelu) ... je nějaké level MMO ve kterém se po dosažení max levelu negrinduje lepší nebo pěknější gear?
      • hh ked nechces, nic nemusis grindovat, praveze to nieje o grinde... nieje nutny aby si mal dobry eq...
  • Anetu je uplne jedno ci sa o hre bude hovorit o 3 roky... svoju fanbase ma, nema ziadne poplatky, ludia sa k hre budu vraciat stale... Nehovorte ze ked sa vam teraz nepaci, ze ked o par mesiacov pridaju poriadny patch tak sa nevratite... ano vratite a vsetko si to zajdete este raz, v tom ma gw2 kuzlo, nema mesacne poplatky.
    Kto lutuje tych 1000 korun za takuto hru tak gl hf, ja ich vobec nelutujem, hra mi priniesla 250+ hodin gameplayu, urobil som v nej vela veci, a este ma caka pvp a dungeony a minihry, takze som sa mimo expenia nebavil ako v multiplayer hre, takze aj keby to bola singleplayer hra, nelutoval by som nic... Ne
    • ehm GW nepřidává pořádné patche...ale pořádné datadisky a to velmi rychle...to bude dalších 1000Kč...jako u minulého dílu
      • GW2 Nedávno začal Living World Season 2. V Season 1 bylo hlavní město (Lion's Arch) pod obléháním (nová mapa i s dynamickými eventy) a srovnáno se zemí. Mohly z toho udělat datadisk, ale neudělaly, takže se nejspíš poučili z minula. Já osobně si myslím že nebude žádný datadisk na GW2 (pouze updaty a Living World bude pokračovat). Podle mě za ty 2 roky se GW2 velmi změnilo.
      • Tak si trosku precitaj oficialne forum a uvidis... Bola este tema o tom ci budu platene rozsirenia a sam dev napisal ze je rad ze by si ich ludia kupili, ale oni ich nam daju zadarmo, chcu dokazat ze sa da urobit skvela mmorpg aj bez poplatkov... :)
        • ano minulost jasně ukazuje, že datadisky budou zdarma...a že budou vycházet málo...jojo...no sami uvidíte, copak si myslíte, že pokud nebudou přibývat hráči a ani peníze, tak budou stále vyvíjet spoustu nového obsahu? ale no tak...tak naivní snad nejste
        • Fakt věříš, že budou datadisky zdarma? *8* *4* *15* *1* *1* *1* *15* *4* *3*

          Napovím: Nebudou. Nějaká menší rozšíření možná, datadisky ne.

          Mimochodem, GW2 už bez poplatků je, ale to ještě neznamená, že by měly být zdarma i veškerá rozšíření. To přeci nejde. Datadisky byly vždy v drtivé většině her placené.
          • Podívej se na update ''Loin's Arch Under Attack' .Hlavní město bylo zničeno. Trochu mi to připomnělo datadisk WoW Cataclysm a celé to bylo ''jen'' update.
          • Lol zřejmě vubec nemyslíš na to co čteš.
            Já neviděl, že by tu někdo tvrdil, že budou datadisky zadarmo *7* .
            A jasně sám sem neviděl Single ani multipleyer hru která by dala nějakej datadisk zadarmo, jelikož je to čiště hovadina. Lidi co tu hru dělaj taky musej z něčeho žít a dělat další obsah a hry. *1*
            • walltar
              A co třeba eve? Tam byli vždycky veškeré rozšíření zadarmo, nikdy se nic neplatilo kromě měsíčních poplatků. Já osobně bych MMO které chce měsíčn poplatky a ještě si účtujou za datadisky nehrál. To už je okrádání zákazníka.
          • Ono to kolega možná neštěstně formuloval, ale je samozřejmé (a snad i potvrzené), že za datadisky, kde by se, co do rozsahu, dalo mluvit o nových kontinentech, bude nutno vysolit love.

            Nicméně chlapci a děvčata z Anetu by rádi vypouštěli drobná rozšíření obsahu zdarma (domnívám se, že i tohle je potvrzené) - nová bojiště, nové možnosti v PvP atd atd
            • Takže updaty do hry budou zdarma? Jak šokující! To je naprosto běžné, pokud se bavíme o MMO. Tady není co chválit. Tady není co vyzdvihovat. Tohle není cashfield 3, kde se platí za kdejakou blbost...
          • Jesus christ co mas za mentalitu ? vravim o rozsireniach(patch) nie datadiskoch... ano, rozsirenia zadarmo budu, tak ako v gw1, datadisky budu samozrejme platene....
            • Napsal si to blbě. To je naprosto jednoznačné. Pokud myslíš updaty a patche, tak ty v žádné hře nebyly placené. Tak proč to tu vyzdvihuješ? Vždyť za patche a updaty se nikdy neplatilo.

              Nenapadlo mě, že jsi takový hlupák (a stále věřím, že to byl dočasný výpadek), a tak mě vůbec nenapadlo, že tu budeš nadšeně hovořit o updatech a patchech zdarma, které jsou ovšem vždy zdarma. Proto jsem se domníval, že píšeš o datadiscích.

              Takže začni uvažovat nad svou mentalitou, nebo mnohem lépe řečeno, nad svým intelektem. Jistě to byl jen dočasný výpadek. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit