Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kotty
    Neni pravda, alespon v pripade PC. Tam by se mely spoustet klasicky, jak to zname doposud a Metro si budes moci volitelne spustit jako aplikaci. U tabletu a podobnych zarizeni (s dotykovym dsiplayem) by to melo byt presne naopak. Samozrejme to se jeste muze vsechno zmenit.
  • Damarus
    já ti nevím Bobe, včera mi to přišlo hrál sem asi 4 hodiny na Hard core a sem teprve na začátku 2 aktu z 5... a hodnocení sedí, možná bych šel i víš. Hra je parádní, atmosféra taky
  • V tvém případě bude problém spíše mezi židlí a klávesnicí... *1* *1* Já hraji na PC už hodně let, instaluji jen hry a hraji, patchování minimum. Shánět nové ovladače? Mám stále ovladače ty co jsem dostal k HW při koupi před 4 lety a žádný problém jsem nezaznamenal. Všechny hry co jsem koupil cca. 30 + staré hry jako DOOM+doomstady prostě všechny fungují.
  • Nějak s Tebou nemohu souhlasit .. Tohel muzes napsat na webech gamesport.cz nebo game nevim co cz .. ale tady na Tiscali a treba EG .. opravdu nizky vek recenzentu apod to opravdu ne .. tedy pokud nizkým věkem nenazývaš vek kolem 25-40 let .. tady a na EG opravdu nebudou psat recenze lide ve veku 13+ . No a podlaceni na sajtničce v CR neni moc ekonomicky vyhodne pro zadavatele uplatku .. takze opravdu ty spyklenecke teorie bych na českém herním webu bral za sebe jako irelevantni. :) Ale názor má každý svůj takže je jasné že Ty můžeš mít svůj, ja prezentuji ten svuj odlišny.
  • ultramegagigateramaximturbulenclol
  • Vypada to "skoro" stejne, avsak misto nabidky start vlitnes do Metra...coz neni az tak v pohode, ale treba si to jeste rozmyslej.
  • Bude to tím že spíše platí Epic Games je pro PC je mrtvé. *1* *1*
    Např. Unreal Tournament 3 propadák jak bič. Koupil jsem si jej po vydání v domnění že půjde přinejmenším o podobně vysokou kvalitu jako UT2004 ale takové zklamání jsem dlouho nezažil. Neuvěřitelní odpad. *11* Zabugovaná hra, nefungovalo ukládání nastavení nebindovaných kláves což u této hry je závažný problém, nutnost se přihlašovat na nějaký stupidní účet, neustále nefunkční myš, prostě se ve hře nehýbala, a o ostatním škoda psát. *11*
    Co jsem četl články o GoW2 pro PC prý neustálé problémy... ať jde celé Epic Games k šípku, smutno mě po nich nebude. *10*
  • GoW 2 je i na PC? nebo ne?
  • kirr:

    je jasné, že takové hodnocení nemůžeš brát vážně(o to více, na českých pubo-sajtách), páč víme, na čem to vše dnes stojí: omezenost, podplácení, nebo nízký věk recenzentů..ale chápu, že vidět blikat tak neoprávněné vysoké hodnocení naštve

    na české herní servery doporučuji chodit jen k nahlédnutí, zda se připravuje nějaká nová hra, která by mohla být konečně trochu zajímavá, ale číst ty směšné recenze opravdu ne
  • Shenkster
    Tak asi autorovi recenze se to líbilo víc než tobě *3* Vlastně... nejen autorovi...IGN dalo 9...Gamespot dal 9,5...Gametrailers dal 9,4...Tak to asi dobrý bude ne ? Holt nepatříš asi k tý většině kterým se hra tak moc líbí.
  • SA-reg
    Asi jak v čem.. nebo je to tím, že mám doma sluchátka za 75Kč a na těch je to všechno na jedno brdo.
  • SA-reg
    NateLogan- jasně že znám kámo... ale ten týpek psal, že grafika je základ... v tom ho lituju... pro mě je grafika jen bonus... když dobrá hra má dobrou grafiku, tak super... když ne, tak je mi to jedno a hraju stejně...

    BTW jestli ty hraješ jen dobré hry s dobrou grafikou, tak tě lituju nejvíc... takových her je nejmíň...
  • +red dead redemption a MK9 *1*
  • SA-reg: A co takhle hru s dobrou grafikou i hratelností? Že ty žádné takové neznáš? To tě tedy lituji.
  • SA-reg
    Aha... takže by jsi radši hrál otřesně hratelnou hru v dobré grafice? To tě lituju... musí ti unikat tolik skvělých kousků, když potřebuješ grafiku... na druhou stranu si to asi ani sám neuvědomuješ, takže tě to ani netrápí... no nic... dej si posté Crysis.
  • Grafika není všechno ale je to základ...
  • 10/10 uz musi byt zatitek ,kdy si striknes do textilu a jen tak na hru nezapomenes, ale kazdemu dle gusta ty jiste strikas do textilu nad vsim
  • No ještě že jsem si to tehdy stáhnul jinak by mi těch peněz potom bylo dost líto.
  • To neřeš většina recenzí je nadhodnocena. Vypadá to jako kdyby už znali jen čísla od 5ti do 10ti.
  • Vychazi to oficialne az dneska, takze to mas urcite 3x dohrano *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit