Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je potreba polozit to na zaklad konzolisty a to je .. Gauč a pěkne se na něm pohodlně rozvalit, vzit do ruky ten bezdrat gamepad a laxně a lenivě zmáčnout čudlík + čudlík za zapnutí TV (chtělo by to alespoň tak 107cm a více) . Samozřejmě k tomu klid v obýváku žádní rodiče či manželky či děti. A to je to co dělá konzole tak príma záležitostí. Opravdu po deseti hodinách v práci, plus dalších 5 - 6 hodinách domácnosti .. není idealní sednou k PC instalovat patchovat, menit rozlišení, schanět nový ovladače a sedět při hraní 40cm od monitoru s rukou na myší a druhou na klavesnici.
    A to se dá ještě zážitek maličko podpořit zapnutím dom. kina alias recieveru a třeba nasazením Xheadsetu a puštěním hry v coopu po Live .. celé spuštění lze absolvovat z leže 1 až 2 prsty včetně připojení do coop online hry (na hrani uz je pak potřeba prstů více)

    Tak si ríkám jestli jsi ten PC zážitek měl kompletní ?
  • splash
    Možná by jsi se měl zapřemíšlet nad tím, že jen PC platforma potřebuje jakousi alianci... *1*
  • splash
    Njn...tak PC verze...:DDDDDDDDDDDDDDD
  • taky jsem nepochopil co na tom kdo videl
  • Ja to proste nechapu. Snazil jsem se ke GoW najit cestu pomoci PC verze ale ta hra mi prisla tak obycejna a navic vsechno to srani okolo Games for Windows live... Mno po precteni recence na starejch games tiscali a zahrani hry samotne jsem byl fakt nastvanej (doted trvam na tom ze nechat recenzovat hru nekoho kdo usina s obrazkem Marcuse na polstari byla chyba :D).
  • mozna proto, ze to jsou oboji uplne jine hry
  • Já bych přidal ještě Halo. *4*
  • GoW je vynikající série, o tom žádná. Z vedení Epic Games je mi ale na zvracení. Jak je, do háje, možné, že prezident Epic Games Mike Capps tvrdí, že hraní na PC je mrtvé, protože ho zničilo pirátství a jedinou šancí pro PC jsou hry na Facebooku, když je jeho společnost součástí PC Gaming Alliance - aliance na podporu hraní na PC?! Nechápu sice, proč je pro ně hraní na PC neatraktivní, když všichni světoví velikáni herní scény stále vydávají hry pro PC (a já mám pocit, že dnes je poměr vydaných her Xbox 360 / PS3 / PC mnohem vyrovnanější, než třeba před pěti léty; také se mi zdá, že pirátství pomalu ustupuje), co ale nechápu ještě víc - jak je možné, že jsou součástí PC herní aliance, když PC hraní ze své strany totálně zabili. Nechutnost nad nechutnost.
  • Kdyz vzpominas Mass Effect, tak je velka skoda, ze boje v ME nejsou tak kvalitni, jako ty v GoW.
    ME ma sice system kryti temer stejny jako GoW, ale to samo o sobe nestaci.
    V GoW si boje uzivam, casto necim prekvapi, kdezto v ME jsem casto rad, kdyz je po boji a muzu s nekym pokecat a posunout pribeh zase dale.
    Kdyby se serii Mass Effectu konecne podarilo zkvalitnit bojovou cast, nechat v ni RPG elementy /ruzny rozpyt zbrani atd/, tak si myslim ze by hodne hracu skakalo radosti.

    Porad verim ze jde udelat kvalitni RPG/strilecka se silnym pribehem.
  • to jo, v trojce je super příběh...hraješ tam za pumpaře a pořád jen scháníš benzín :D
  • RakeW
    Kupuješ ho vždycky jen na GoW a pak okamžitě prodáváš ? :)
  • NonSuch
    no me osobne taky prekvapilo jak strasne me ta jednicka bavila, taky jsem k tomu pristupoval s despektem, ze zacatku jsem se smal tomu jak omezena hra to je, ze se neda nikam poradne jit mimo koridor, ze se neda skakat, jak neskutecne prehnane macho to cele je a tak, ale po par levelech me ta hra totalne pretahla na svou stranu tim jak brilantne je tam udelana ta mechanika boje, navic dalsich vysin ta hra dosahuje pri coop hrani
  • To bude zasa minusiek, ale ja nelutujem :) Po technickej stranke je to paradne spravena hra a to ma potom o to viacej vzdy mrzi, ked ma taka hra nechyti. Dost velku cast ma na svedomi mne krajne nesympaticka hlavna namakane tvrdacka postava. Ale toz, ani na ZX Spectre som nehral vsetky hry, nejak to prezijem :)
  • No vidím,že je načase si koupit potřetí Xbox:-)
  • Koukám holky vypadají i po tvrdé bitvě jako modelky, co právě vyšly na molo, ale jinak solidní akce. Asi dám GoW2+3 ještě šanci, ale jednička mě na PC nechytla kvůli absence nějakého výraznějšího příběhu s definicí, kdo je kdo. Hra mi to má naservírovat rovnou a ne číst fóra, sledovat nejprve outro hry a porobné skopičiny, abych věděl, kdo je kdo a proč se to tam vlastně řeže. Takový Mass Effect má tohle řešeno daleko lépe (a ME je původně Xbox360 exclusive - takže srování je na místě).
  • NonSuch
    co dodat, soude podle prvniho dilu, vpodstate jedina x360 exkluzivita, u ktere lituju ze neni na pc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit