Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velká chyba mateřských škol? Zavedení internetu...
  • dilinja
    koukam ze je na livku demo asi to prubnu
  • info o gow moc nesleduju (vlastne tahle recnze je snad to jediny co o tom vim) a jak rikam me to moc nevadi, ale treba se jeste nekteri najdou
  • Ale prosímtě... je toho plnej internet...
  • Čekuj Vanquish... neříkám, že je lepší objektivně, ale pokud by jsi si chtěl zahrát TPS na Xku, tak by tě mohl zaujmout. A moc se o něm nemluví... tak to napravuju.
  • dilinja
    zhodnotit by se melo i portfolio her na platforme na ktery vychazi tady je GoW bez konkurence pokud se nepocitaji predesle dily nechci hatovat ale lepsi Third-person shooter game v coridoru na xboxu nenajdes
  • Ale ne... je to jak píše Kurotsuchi Mayuri... prostě na Xku nic v té kategorii lepšího není, tak se to hypuje atd... ¨
    Počkat... vlastně Vanquish je mhohem lepší... ale ten zas není tak rozšířenej...
  • Mayuri12
    GoW má strašnej hype od majitelů xboxu. Jako střílečka je GoW nadprůměrná to určitě ale fandi si představují že se zapíše do historie a bude se o ní mluvit ještě za 10let, navíc to přehnané zveličování GoW univerza a příběhu je také úsměvné. Neříkám že systém krytí se kterým myslím přišel GoW první není zajímavej a nechci aby to vypadalo že na xboxaře plivu ale je celá řada lepších her a známky jako 94% hru předceňujou.
  • vlastně jen GoW1... to ostatní už ne *15*
  • Všichni tady v diskuzích nadáváte na call of duty ale to že gearsy jsou díl od dílu furt stejný (furt ty samý naskriptovaný uzký cestičky a tupej přiběh) vám je asi fuk
  • Ale má z 1/3 pravdu... druhé dvě třetiny jsou Halo a Forza.
    Jinak mě nenapadá jiná hra jenom pro Xbox, která by byla nějak masověji rozšířená... možná trochu Alan Wake.
  • jeSte ze mi na tom jako PcckarOvI nezaLEzi, ale je to od tebe skaRede
  • Aha, tak sry. Je to Gears of War asi 1, teď jsem se na to díval. http://www.recenze-her.cz/gears-of-war-pc
  • :D :D A kdo ty recenzenty bude podplácet? Dostávají normální plat, myslíš, že bude někomu záležet na našem mini trhu (konzolovým dokonce fakt malinkým) a navíc ještě za to uplácet lidi co tu hru hodnotí? Kdyby to byly fakt nesmysly, nebudou to lidi číst. A recenzety tu máš u mnoha videií, příjdou ti jako malincí klučíci? Promiň, ale omezeně na mě úůsobí tvůj příspěvek *9* Ale pokud si myslíš, že vydavatelé dostanou od EU dotace na podplácení a podplácí náhodné čtenářské recenzenty a taky každého většího recenzenta u každého webu..ahoj *15*
  • Ty jsi hlupáček viď? *12*
  • Nebýt GoW3, není X360. Díky této triologii se X360 prodává...
  • komunisty není potřeba podplácet, ti to dělají ze svého čirého fanatismu *1*
  • Cajk
    GoW2 pro PC má jeden problém no. Neexistuje.
  • Ja to rikam porad ze je to vsechno zidobolsevicky spiknuti a za vysoke hodnoceni GoW 3 muze HAARP.
  • Dobra grafika nemusi byt super realna grafika, kolikrat muze celkove vyznit mnohem tenchnicky zastarelejsi hra nad to novejsi.....takze i na tomhle starem HW se da porad dobre a pro me dostatecne carovat ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit