Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moje svedomi je ciste ale co ta hra dokazala predvest vsem platicim zakaznikum na PC to bys neveril. Tolik problemu jsem mel opravdu s malokterou hrou. To ze je PC hrani pro Epic mrtve ve mne nevyvola ani udiv protoze mi je jasny ze BulletStorm jim rozhodne prodeje na PC nevylepsil. Nastesti jine firmy s nim porad jeste pocitaji a nefejluji tak epicky jako Epic games :D
  • Prodeje Gears 1 na X360 : 6 milionu. Prodeje Gears 1 na pc 116 000. Nicmene hru hral snad kazdy pcckar. A to slo o jeden z nejlepsich portu na pc vubec s hodinou noveho herniho obsahu navic. Udelej si obrazek sam, proc asi Capps rika to co rika.
  • ...aaa, odbornik sa ozval! 9/10 ti ma vyrazit dych - to potom 10/10 by ta hadam aj zabilo, ci? :D
  • No, zaprvé já "nepřemíšlím", ale přemýšlím. Zadruhé, ta aliance je zbytečná formalita, která vznikla v době, kdy opravdu pirátství ničilo PC herní průmysl a dokonce i takové společnosti, jako EA se od něj začaly odvracet. Jak jsem uvedl výše, dnes to již není zapotřebí, protože PC herní průmysl přežil, odrazil se od dna a jde nahoru.
    Tvůj příspěvek ale moc nechápu, jako argumentace k tomu, proč je Epic Games součástí této aliance, když se od PC herního průmyslu odvrátil, je to dost chabé....
  • 9/10 za co ? Prumerna strilecka s naskriptovanym pribehem o delce 12 hodin, tak teda nevim jak redaktor ,ale ja na hru mam podstatne vyssi naroky. Max 7/10 a to jen kvuli tomu ze mam rad sci-fi. Vice si to nezaslouzi ani omylem. 9/10 uz by melo vyrazit dech a ne tohleto.
  • Hairy_Ass
    Nepotřebuje, resp. ta aliance se zatím nijak zvlášť nepředvedla. *7*
  • kotty
    Kdyz uz si nacal Xbox live, tak to bude neodelitelna soucast oken, coz je klasicka Mrkvosoftina. Spoustu lidi (hracu i nehracu) to vubec nevyuzije popr. je to vubec nezajima, ale stejne se toho nebudou moct zbavit a vubec by me neprekvapilo, kdyby pop-up okno s Xbox live vyskocilo na uzivatele pri kazdym startu, co kdyby zmenil nazor... *7*
    Jinak pujde prepnout i do klasickyho zobrazeni, ktery se mimochodem od Win 7 skoro nelisi, ony se teda cele "osmicky" (nazev je jen pracovni) od "sedmicek" skoro nelisi s vyjimkou Metra (ktery je urceny spis pro tablety a smartphony). Osobne zatim nevidim duvod prechazet z Win 7 na 8.
  • SA-reg
    Asi žádné z Xboxu... to je jen mýtus založenej na jedné řádce z kódu nalezeným v jednou z buildů Win 8.

    Takže jo... budeš moct jít na PC do Xbox LIVE, budeš si tam moct měnit nastavení, kupovat hry atd. ale ne je hrát na PC.

    Ale možná to bude jak popsali týpci z podcastu (te´d nevím jestli tady nebo na hrej...). Tedy tak, že propojít PC a Xbox a když bude televize obsazená, tak Xbox bude přenášet obraz na PC monitor...

    Ale určitě nepůjde hrát Xboxový hry na PC jen tak bez samotnýho Xboxu... to je kravina...
  • Uz zde neplati otazka koupit ci nekoupit.Microsoft se pripravuje na propojeni PC Win 8 s podporou Xbox live + Kinect .Neni treba premyslet o tom jake hry na tom pojedou ( Xbox360 ) Predpokladam,ze by jako jeden z prvnich titulu mohl vyjit Gears of War 2 ( PC ) A mozna i Halo serie.Myslim si,ze Microsoft jde spravnym smerem.Jen doufam,ze na Win 8 pujde nasravit klasicke zobrazeni ,jako to mame na Win 7.Kazdopadne se tesim.
  • Tak me napada ze ve FLACich jsem si poridil Pink Floyd a ten rozdil proti MP3 je vylozene propastny a to ze nepoznas rozdil je fakt zvlastni ja ho slysel na prvni poslech u prvni pisne.
  • SA-reg
    GRRRRRRRRRRRRRRRRRafika je všechno.... bože já se pose*u bez grafi´ky,,,, bože, co si řeknou spolužáci.... bože grafika,,,,, asasaiushiasudik

    Aha... tak to jo. Doporučuju se vykašlat na hry dívat se na filmy... ty vypadají nejlíp.
  • Jasně sice nemusíte instalovat, patchovat a měnit rozlišení ale podívejte se jak vám ty hry vypadají *1*
  • SA-reg
    Jó kámo nesmíš mít hlavu nalepenou na TV... pak kostky nevidíš.... a jestli jo, tak jsou to předsudky... jako týpci, co poslouchají jen FLACy, protože prý poznají rozdíl...
  • Tak tohle uz jsou opravdu jen predsudky. K PC samozrejme Xbox ovladac mam, obyvak taky, zenu a manzelku nikde. Hral jsem z kresla i houpaci site na sezeni. Co se rozliseni a patchu tyce tak jsem to musel delat jenom jednou a rozhodne to nebylo to co mi kazilo zazitek. Velkou plasmu nemam, preferuju mensi monitor (nez televize) a vetsi rozliseni (kdo na ty vase kostkaty televize ma koukat).
  • SA-reg
    Ale jo... je to jen obyčejná střílečka... ale prostě vyleštěná, takže se dobře hraje.
    Pokud někdo tvrdí jakej je to zázrak, tak je to Xboxista, co si potřebuje dokázat, že i na Xku nějaký zázraky jsou...
  • kotty
    A ted si predstav, ze tohle vsechno jde i na PC (s vyjimkou instalace, ktera zabere nanejvys 5 minut). Kazdopadne pokud se hra nelibila na PC, pochybuju, ze by rozvalovani se na gauci na tom neco zmenilo. Od toho se kvalita hry preci neodviji.
  • Aha, už chápu, proč na mě působí hraní na konzolích tak povrchně. Nezáleží ani tak na samotné hře, ale na podmínkách.... Mimochodem podle tvého nástinu, podmínkách poměrně nereálných, zejména co se týče klidu v obýváku *3*
  • SA-reg
    no viDím, že Opravdu Máte ráDI gEarS of war

    Mě se taky jednička dost líbila... ale kupovat Xko kvůli dvoum exkluzivním hrám nemá cenu...
  • PC verze mozna mela problemy s DRM a GfWL ale hra byla jinak uplne stejna a rozhodne nenadchla.
  • Tahle hra mi fkat přijde jako bezvadná střílečka, mam opravdu rád tenhle žánr hry a moc po ní toužim až nato, že nemam xbox !!! Jediná vítka, že tam někde v Microsoftu nebo Epicu nechtěli PC verzi. No spravil jsem si sice chuť na Bulletstormu (což je prakticky stejný žánr, ty zbraně totožné jen se podívejte), ale i tak po něm toužíš. F*ck us ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit