Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • týpek vlevo je Leonidas *12* *1* *1* *1*
  • jo, ty myslíš to jak když už máš málo štítů tak tě pošle ve slo-mo power slidu po zemi aby sis vlastně bez problému schoval-.- ano je to fakt stokrát lepší hra *11*
  • aha, takže když dostaneš průměrnou známku ve škole "dobrá" pro děti "3" tak jsi naprosto podprůměrný? 5/10 je průměr, teda pokud si chodil do školy.
  • Souhlas, ale je fajn že obě recenze vyšly v blízkém časovém horizontu. Alespoň si člověk udělá pořádnou představu o tom co je autor těchto recenzí zač.

    Minimálně by neškodila recenze SM věnovaná multiplayeru po patchi s COOP modem, ostatně ona by ani neškodila recenze SM pro konzole. Ono na vybračním gamepadu a 40+ palcové TV to pak musí být mnohem lepší zážitek.
  • No a kolik bys toho chtel? :D vem si ze Sony nema zadnou masovou znacku a zije...
  • 5/10 běžně dostávají hry, které mají velké technické nedostatky a naprosto podprůměrnou hratelnost. Space Marine je technicky velice dobře odladěná hra (skvělý zvuk, slušná, přesto nenáročná grafika, přesné ovládání) a jedinou opravdovou vadou té hry je poměrně stereotypní singleplayer s nevýrazným příběhem. Kdyby singleplayerová část dostala 6/10 (s tím, že fanoušci WH40k by si určitě jeden až dva bodíky přidali), tak by nikdo nemohl říct ani popel. Jenže to by pan Smutný nesměl v textu zmínit multiplayer, kterej je naprosto parádní (i přes občasné problémy s matchmakingem) a posouvá tu hru úplně do jiných výšin (v samostatné recenzi by určitě dostal 8-9/10). A ohánět se tím, že číselné hodnocení je jen orientační mi přijde jako neskutečně hloupý argument. Buď text alespoň trochu koresponduje se závěrečném hodnocení a nebo jsou ty čísla k ničemu a bylo by lepší je zrušit.
    Zkrátka a dobře - hodnocení 5/10 pro Space Marine bylo a je naprosto mimo.
  • GT MGS a FF?????? jenom????? sorry alePsko má mnohem více skvělých exkluzivit. Killzone, inFamous, Uncharted, LBP, Resistance, GOW, Heavy Rain a další. A všechny jsou skvělé. A nebýt Konzolí tak ze většina multiplatformních her na PC, které je dneska stejně pořád hlavní herní platforma a tomu všemu by kraloval svělý Starcraft 2. I když Po GoW, GOW, heavy rainu, nebo Uncharted by mi bylo smutno. *3*
  • Erien
    X-box nemám, mám pouze Gears of War 1 na pc. I tak je to pro mě jedna z nejlepších TPS co jsem na PC hrál. Škoda že další díly už pro pc nejsou.
  • JohnyTheZik
    Gears of War 3 - 9/10 a oproti tomu WH40K SM - 5/10 .. Do nebe volajici podplaceny pan Smutny a prachsprosta nespravedlnost!

    To cislo je proboha jen orientacni, bylo by dobry, kdybyste si celou recenzi precetli a popremejsleli nad tim, proc tomu dany recenzent dal takovou ci onakou znamku..

    Vykrikovat, ze recenzent selhal a ze jeho recenze se nemaji brat vazne, je selhani spis vase..
  • A nebyt GT, MGS a FF tak se ani PS3 neprodava. A nebyt PS3 a X360 tak ani nemas co hrat :))
  • Tak proč to čteš? *3*
  • Aleši po te petce W40k te nikdo jiz nebere vazne *1*
  • Tak hru mám od včerejška(jsem Akt III a kapitola I - Anvil Gate) a je to paráda(dialogy - jasně v duchu serie..., příběh je velmi slušný - hlavně pěkně vyprávěný, hratelnost je zase o kousek vybroušenější a grafika zase o pár procent lepší - na mě ovšem až moc barevná).

    Zatím opravdu nejlepší ze všech dílů a hodnocení 9(dle mého mýnění mohlo být klidně i vyšší) není rozhodně přehnané.... Příznám mám serii rád a komu se tato serie od začátku nelíbila, tak toho asi ani třetí díl nepřesvědčí... Prostě každému se líbí něco... *4*
  • omg lol *1* 9/10 *1*
  • Musim pochvalit pana Smutneho za velmi peknu recenziu :)
  • ales.smutny
    Ono to bude tím, že dostáváme recenzní disky poněkud dříve, než je den vydání :) Jen tentokrát to chvilku trvalo...
  • ja som si ho kupil koli gears of war 2, jednotku dom hral na pc a teraz cakam na epic edition trojky, uz tu malo dnes byt :( takze ano kupil som si xko koli gears, ale zaroven som prisiel na to, ze coraz viac hier si zahram na xku ako na pc, ktory mam sice high end, ale proste na xku ma to bavi uz viac, velkoplosny obraz a 5,1 zvuk za 25 litrov robi svoje :)
  • Trapas :-)
  • recenzia ??? ta hra dnes vychádza a by ju viete zodnotiť divne ?
  • mozna by recenze nebyla tak smesna kdyby nevysla par dni po te na Space Marine :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit