Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto
    Tak já si strašně moc užil i Ego Draconis a to i více než první Original Sin, ti hoši jsou talentovaní, je dobře, že to už ví i ve světě, protože Ego Draconis dost zapadlo. Třeba se k tomu konceptu ještě jednou vrátí, ale tohle vypadá, že si vzali zpětnou vazbu a jedničku dodělali...
    • Pořád doufám, že si touhle indie-retro-komunita-pohodička-srandičky-pivíčko odbočkou vydělají dost peněz, aby mohli nakonec udělat opravdovou Divinity 3. Chápu, že se Original Sin hodně lidem líbí, ale pro mě je to velký krok zpátky.
      • Femto
        Kéž by! Dal bych si klasické RPG od nich, ale pochybuji, že půjdou riskovat, tohle je prostě jistota. Už tím kam míří, je úspěch jistý předem. Ono udělat klasické RPG s TPS kamerou, kde budou muset vyanimovat úplně vše, je prostě o dost riskantnější a finančně náročnější. Pochybuji, že budou riskovat, spíše uvidíme další "retro odbočku" ještě několikrát.
        • lepsi retro klasika nez konzolova uchylnost typu kamera pres rameno s fov na pobliti

          a hlavne, jediny co jakztakz funguje v realtime, je neco jako souls hry, kde ai sice taky neexistuje, jen opakuje / strida movesety, ale ma natolik tvrdy rany, ze chyba v jejich cteni zaboli

          a do toho ovladat celou partu, to uz by musel nekdo vymyslet dokonalou ai i pro partaky

          ego draconis nebylo spatny, ale rozhodne to nebyl zadnej hit
          • Femto
            První Dragon Age funguje s partou v pohodě. Není potřeba dělat komplet realtime combat. Dost dobře s partou funguje Dragon's Dogma, bohužel Capcom se rozhodl že dělat nové hry dělat nebude, tak raději remastruje každou hru na každé zařízení dvakrát. Možností je hodně, rozhodně lepší nějaký pokrok, než dělat x dílu toho, co fungovalo dvacet let zpátky. Ego Draconic rozhodně hit nebyl, ale bylo to dost svěží.
            • hm, ne

              dokud nekdo nevyvine poradnou ai, tak to bude stat za prd

              a poradnou ai zatim nevyvinul nikdo, takze to tezko muzes cekat od particky vyvijejici hry jen s podporou kickstarteru
    • jj, Ego Draconnis nebylo vůbec špatné.
      • az do chvile, nez jsem zmorfoval a naexpil na pevnostech... pak uz jsem byl jak ten mojzis, jen jsem rozprah ruce a more nepratel se rozestoupilo
        • ta třetí část (Orobas fjords), kdy už ses proměnoval v draka mi přišla celkem těžká. Hlavně tam v té vodě bylo spousta čehosi, co po mě střílelo a pořád jsem chcípal.
          • uz si to nepamatuju presne, ale docela tuhej byl zacatek a pak az vicemene uplnej konec, nejjednodussi byla kazdopadne ta cast, kde jsem jeste behal po zemi, ale dalo se prave naexpit v drakoforme na obrancich tech pevnosti *7*
  • Mnó, jedničku jsem prošel do konce a pak několikrát tak do poloviny a považuji ji za hodně dobré RPG, ale tady z té dvojky, co jsem pročítal informace před vydáním, cítím nějakou nedůvěru. Asi si počkám na recenzi a ohlasy hráčů..
    • necekej, kupuj. Resp to udelej jak ja, stahni na test warez a pak kup :D

      za me 11/10 imo pokud te bavila jednicka jen trochu tak dvojka bude tez.
      • No, tahat 20 GB z warezu a pak znova originál, to se mi fakt chce.. *1* Vyřeším to jednoduše - počkám na recenze, počkám na češtinu a pak to bude navíc ve slevě minimálně za polovinu současné ceny, takže mě nebude nebude mrzet, když to nedohraju.
        • KrPa
          tak jestli cestinu udelaji do roku 2019, budou frajeri minule to trvalo 2 roky, lariani je totiz tezce ignorovali s nejakymi dotazy
          • To je bohužel pravda, ale jak je psáno na profilu hry, vydáme to přímo - a oni si to můžou vydat sami kdy budou chtít... po hádkách s nimi už i nám došla trpělivost :D
            Co se týče překládání - byl to jen 1 rok tak nepřeháněj... a také jde o počet překladatelů... Těch zadarmo, jen z dobré vůle pro lidi opravdu moc nedělá a podpora překladů je u nás prakticky nulová :( Klidně se ale můžeš přidat - napiš a uvidíme, jak zvládneš test?

            Děláme co umíme... stačí sledovat projekt hry:
            https://prekladyher.eu/preklady/divinity-original-sin-2.283/
            První stavy začneme nahazovat od října, ale už teď je tam např. upoutávka s CZ titulky
            • Trailer s CZ titulkama? WOW! Tak to už je jako kdyby byla přeložena půlka hry *3*

              samozřejmě nemám nic proti a přeju hodně štěstí...
  • no nevím, vypadá to docela nudně... co na tomto lidi baví, to fakt nechápu. Statická obrazovka, nic moc grafika, směšný design postav, divné tahové souboje, žádné epické momenty, špatný dabing, milion nudných statistik zbytečných schopností a překombinovaných mechanismů sigh. Někdo asi má hry jako formu sebetrestu, jinak nechápu, kde je v tomto nějaká zábava...
    • ou.. zkus si to. já nemám moc rád tahovky. ale jednička se mi moc líbila a na tohle jsem se těšil. dnes jsem v tom utopil 8 hodin... *15* je to skvěle napsaný, jestli umíš dobře anglicky, budeš jásat už jen z toho. vtipný a chytrý. no a potom je tam ta volnost řešení věcí..často dost nevšedně. a ty mechaniky jsou super. třeba když máš v grupě undeada Fane, tak když na něj omylem použiješ klasickej healing, tak ho tím zabiješ. HP mu zvedáš jedem..no a takovejch nápadů je tam plno a vykresluje potom super situace.
    • Tomuhle se říká žebrat o pozornost (většinou tím trpí lidé s komplexem méněcennosti) a GGG je v tom holt dobrej.
      • cry me more...
    • To je super zes nam to sem prisel rict, je to totiz presne tak jak si myslis, jsi guru games.cz a bez tveho nazoru se jen tak nekdo neobejde! Dekuji!

      edit - kappa nebo coze to dneska rikaj deti neschopny pochopit sarcasmus
    • Ano, nechápeš a v tom je právě ten problém.
    • tak ty jsi asi moc.. prober se a nebo radši, probraný budeš kvákat ještě větší p..čoviny
      • holt né každý je na pohádky o červené ještěrce a nějaké hnusně nadizajnované elfce z půlmetrovým krkem... *14* *14*
    • Kompost
      toto uz neni ani trolling, to je kretenizmus
      • Ano, a je rozkopírování ve všech diskusích...
      • jiný názor je kreteni*mus... zajímavý přístup, ale u zdejších "hardcore přes hry si musím něco dokazovat" borců to není neobvyklé... copak, na konzolové hry se plyvat může, ale běda jak někdo šáhne na jedno z těch nachlup stejných izometrických borefestů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit