Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheRKD
    Asi jsem staromilec, ale docela mě štve, že není krabicovka (PC).
    • Na Kickstarteru byla. I sběratelka.
    • Myslím, že vyjde spolu s konzolovou verzí. Znám to, co nedám na poličku, to mě moc nezajímá.
  • Mohli byste se tomu věnovat ve fight clubu! :)
  • Tady opět bude ten problém, že hru zase budou dodělávat jako 1 díl. Tam bylo mnoho patchu, hra se měnila opravovala.... Strašné. Pak EE edice to dost změnila.

    Asi neumí udělat hru jak chtějí a pak opravit věci na které zcela náhodou zapomněli.
    • Jo, vydali hodně patchů, ale většina změn byla hlavně o balancování kouzel a skillů. Co na tom, jestli v jedné verzi Fireball dal nepříteli poškození 200hp, zatímco v jiné verzi 150hp.

      Samozřejmě ty změny byly trochu nepříjemné, pokud jste těch OP schopností využíval až moc :D

      Nicméně nejspíš asi taky počkám na nějakou tu EE.
  • Moje nejoblíbenější hry jsou Fallout, Planescape Torment, Baldur's Gate apod., ale u prvního PoE a OS jsem vydržel snad delší dobu u tvorby postavy než v samotný hře. Co se týče grafiky, tak to nevidim tak hystericky jako některý experti tady, ale taky se mi nelíbí. UI jak od Ubisoftu, kýčovitá stylizace a ten podprůměrnej dabing mi bourají imerzi víc než vizuál Ultimy 4.

    Vývoj postavy se mi u OS líbí a souboje jsou ok. Má to cenu prubnout ještě jednou kvůli příběhu? Pillars of Eternity se mi totiž naopak celkem líbilo vizuálně, ale odinstaloval jsem to kvůli stupidnímu scénáři.
    • Nemá.
  • Dotaz na ty co hrají multiplayer. Je v multiplayru rozdělení na main a ostatní charaktery jako v singlu? .... Příklad: Začínám hrát s kamarádem a řešíme zda ten co zakládá hru bude i main postava se kterou budou kecat NPCčka o hlavním příběhu a je mu tedy potřeba dát +kecání. Dík.
    • kecat muzes s kymkoliv, nekdy se dokonce ostatni hlasi sami o slovo, kdyz to zacnes s nekym jinym a je to jejich vetev pribehu

      ja s hlavni postavou vybiram truhly, ale kecam vetsinou s cervenou jesterkou (kvuli presvedcovani) a se zviraty s tim huntsmanem 8-)

      a kostak chodi maskovanej za trpa
  • Ma nekdo uz zkusenost se hrou za nemrtveho pripadne rovnou nemrtveho elfa? *1* Chtel jsem si udelat postavu na zpusob Night Kinga z game of thrones, ale kdyz jsem si pri vyberu postav predelal Knighta a dal mu frost shield u ktereho se pise, ze krome jineho odstrani otravu, ktera by nemrtveho mela lecit, .... tak by me zajimalo, jak tyto veci dal ve hre funguji?
    • Nemrtvi jsou OP a hodi se ke vsem class. Je tu tuna zpusobu jak otravit nemrtveho spojence a jako bonus nepratele budou na tebe plitvat lecici kouzla s dlouhym cooldown.
    • Femto
      myslíš tu parodii Lich Kinga z Warcraftu? Night King je ztělesněním všeho, co tvůrci stihli vidět a hrát...
      • skaven
        myslis, ze G.R.R.Martin hral warcraft? :)
        • Femto
          Píši snad někde o Ice and Fire? Navazuji na jeho příspěvek o GoT, tam je v poslední série vidět už naprosté dno tohoto projektu a kompletně tam okopírovali duo Sindragosy a Arthase z intra k WotlK...

          Martin zatím Night Kinga nijak podrobně nepředstavil a pravděpodobně ani nepředstaví.
          • viděl bych to stejně.
            Martin píše furt nějaké bokovky, prequely, historie rodů, ale ke dokončení hlavní dějové linky se moc nemá. Ztratil jsem už veškerá očekávání.
  • Měl bych otázku za 45 éček. Jak je to s těma bugama? Fakt si to chci koupit, ale jestli mi hra hodlá rozbíjet uložený pozice, tak si Larian bude na moje prachy muset asi chvilku počkat...
    • dnes vydali dalsi patch
      • Díky za info, v tom případě se jde nakupovat.
    • v nedelu vecer vydali na to hotfix.
      • Morraw
        A tento týden by ještě měli vydat první velký patch.
  • Snad nekdy vyjde rpg ktere nebude jen o soubojich, ale budete si moct vybrat. Neco jako byl kdysi Fallout. (Zase opacny extrem jako predvedl nedavno Obsidian, ze jsou ve hre tuny textoveho balastu, bych taky nechtel)
    • A tohle je jen o soubojích? Asi máme jiné verze. Mně příjde, že se víc hrabu v knížkách, hádankách a v kecání s lidmi. Ale souboje stojí za to.
      • ale jde to projít bez zabití?
        • To jsou ale nějaké speedruny. Normálně to takto nikdo nehraje.
          • proč bych nemohl hrát rpg za nekoho s vysokým speech skillem ktery se ze všeho vykecá nebo za zlodeje kterej se proplíží?
            • Já tak původní Fallouty třeba docela hraju. Ne, že bych jel přímo na pacifistu, ale je vždycky fajn mít víc možností, jak případnej konflikt řešit. To je koneckonců důvod, proč ty RPGčka hrajem ne? Když nechci mít na vybranou, zahraju si Dooma.
            • skaven
              to mozes hrat Fallout 1+2+New Vegas
            • No jo, ale kdo to tak hraje? Ty a dva další ne?
        • KrPa
          bez si zahrat tedy adventury
  • Cely svuj zivot hraju jenom rpg a hral jsem i uplne stary DD a jednicku, ale tahle dvojka me nechytla a asi po 10min hrani jsem to vypnul asi uz jsem na hry stary :)
    • To je tak na projítí lodi na začátku na druhou stranu ne?
  • Vidlec
    Vyborné je combo mít na Rogue > scoundrel, hunter a polymorph.
    Stračně moc mobility a když má někdo jěště haste, tak pak lítáte po mapě sem a tam.
    • Jako multiclass? Minimálně ty dva teleporty ze scoundrela a huntera zní dobře. Polymorph nemám ještě vůbec zmapovaný.
      • já mám od začátku na tankovi (red prince) jen rukavice s Teleportem. je to teď celý dost jednoduchý, hraju na classic. parádní hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit