Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Ani ma to neprekvapuje, že to je tak asi všetko na čo si sa zmohol, apropo három, három, három – nem tudom magyárom.
  • Příteli, nevím jestli jsi o tom slyšel, ale argumentovat skutečně neznamená psát do úmoru výpis svých "jedinečných" vlastností. Vpravdě jsi vlastně neřekl nic. Neber to jako urážku. Na otázku A: Kolik je hodin, odpovíš odpovědí Z: Mám se dobře, jmenuji se Maťo. Opravdu to nevylepší ani to, když do jedné věty násilím propašuješ slůvko inkoherence.

    A malá rada na závěr. Když už musíš mít profil na internetové seznamce, vyber si prosím fotografii, na které nevypadáš jako Tóna Hluchoněmec. goo.gl/qsnbgs
    PS: ta kravata je vážně faux pas (vidíš, taky to umím).
  • Mato1987
    Je mi jasné, že v písomnej forme sa sarkazmus a irónia dajú rozpoznať len s veľkou námahou, no že by si to ty sám Veľký Ježíš Kristus nevedel odhaliť, to mi príde viacej ako podozrivé. Ale som rád, že aj bez môjho pričinenia dokážeš zo seba urobiť blbca raz dva *5*
  • Maťo, že ty nemáš nejmenší páru co to egocentrismus doopravdy je? Tak proč používáš cizí slůvka bez jejich znalosti. Člověk pak ze sebe udělá, třeba i nechtěně, pitomce raz dva.
  • Ty "prázdné" fráze, jak povídáš, prohlašují i renomovaní autoři z oboru pedagogiky, namátkou třeba Ivan Illich anebo Paulo Freire.
  • Mato1987
    Vieš zatiaľ sa tu bavíme o veciach len na hypotetickej bázy, ale ja by som napr. nemal akýkoľvek problém aj kľudne prstom ukázať na zopár ľudí, ktorí ti potvrdia, že bez výšky sa nezamestnáš nikde a už duplom nie ako programátor u nejakej firmy. ísť v dneśnej dobe na vlastnú päsť je risk, ktorý sa ti v 99 prípadoch zo 100 nemusí vyplatiť. Neviem, či by si aj ty nemal problém prstom konkrétne ukázať na tých, ktorí sú zamestatní ako programátori u rôznych firiem a uź duplom nie tí, ktorí sú aj bez úplného stredoškolského vzdelania. Nechajme to radśej tak, ak sa cítiš byť urazený, tak sa kľudne odraz a volne lietaj. *3*
  • vonTossis
    Ty jsi fakt neskutečný kus lofasa *1*
  • Mato1987: Ovsem to je reakce na urovni vysoce vzdelaneho cloveka.
  • Mato1987
    No, to je viac, než pravdpodobné, ale či neexistujú len v tvojej mysli resp hlavičke vieš? takí tí imaginárni ľudia.
  • Mato1987
    Neviem, čo považuješ ty za slušné zamestnanie, ale každopádne som len rád, že sa dokázal aj napriek toľkým prekážkam, ktoré si sám vytvoril aj takto šikovne zamestnať niečím, čo ho baví a je to prakticky aj jeho hobby. Veď prax mal dostačujúcu a aj napriek tomu, že ho vôbec nemusím, tak som len a len rád, že je aspoň nejaká konkurencia pre ten tupý televízny program čo chodí na prime cool, reflex či relax či ako si to nadávajú. Svojím spôsobom je frajer, keby som bol mladší určite by to bolo môj idol, dal by som si spraviť podobnú tetovačku akú má pán grygar, ale ja by som si to dal na čelo a neboli by to len hocijaké machlanice na ruke, kde to nikto nevidí a nepúta to žiadnuz pozornosť, ale tetovanie by bolo o tom aký úspešný som bol na maturitnej skúške a aké hodnotenia som dostal z rôznych maturitných predmetov.
  • To, ze ty neznas, neznamena, ze nejsou .. ja znam *4* A to s tou Vysokou skolou technickeho smeru, to povazuju za uplnej vtip. Nerikam, ze jsou jich tisice, ale programatoru bez vysoke skoly znam pomerne dost (bavime se o oborech jako jsou antiviry, game development, ale i jeste specializovanejsi veci). Pravda je, ze je takovych cim dal min, vetsinou uz jsou to kluci ve strednich letech. Ale vzdelani jim nijak nebrani delat jejich praci a bavit se na urovni i s tema, kteri tu VS maji.

    (A dokonce i ja se svou ZS mam kamarady s VS, se kteryma si radi a zasvecene o nasem oboru popovidame ... Lukas to asi taky bude mit stejne a to, ze je exot nema se vzdelanim nic spolecneho)
  • Mato1987
    Pôvodne som nemal v úmysle reagovať na tento komentár ale po tej grcke čo si dokázal vyprodukovať v predošlom vlákne v reakcii na mňa, tak mi to nedá a musím poznamenať, že máš vážne mizerný hudobný vkus. Nech sa na mňa nikto nehnevá ale počúvať linkinkské párky a COLDPLAY? veď to mohol tak maximálne puberťák bez akéhokoľvek hudobného vkusu a ty sám sa staviaš do pozície, kde si myslíš, že si vždy poćúval "kvalitnú hudbu" no nenechaj sa vysmiať. Keď k tomu eśte pripočítam nejaké zrní, lenku dusilovou, priznic a tie ostatné nezávislé muzikálne grupy tak mi je jasné, že ty nie si nič iné len obyčajný samoľúby hipster a preto by som ti rád odporúčil kapely ako Senzus, Dušana Grúň‎a, Karola Duchoň‎a, ak by ti avšak ani títo nezávislí speváci neboli po chuti tak ti odporúčam absolútny slovneský underground v podobne Deža Ursinyho, Braňa Mojseja a Mariána Greksu.
  • tak podle tve logiky to znamena ze je o to vetsi frajer, kdyz se dokazal slusne zamestnat a dneska uz ma vlastni porad *3*
  • Mato1987
    Vieš, čo je ale fakt na tomto všetkom tak zaujímavé? Že takéto prázdne frázy aké si práve predviedol ty, že škola nie je patent na rozum a podobné hovadiny väčšinou hovoria a tážu len tí, ktorí, práve to stredné vzdelanie ani ukončené nemajú :)
    Ja napr. nepoznám ani jedného programátora a to ich poznám fakt dosť, ktorý by dokázal, či i len bez stredoškolského vzdelania sa nejako niekde slušne zamestnať, každý jeden z nich musel mať vychodenú aspoň jednu vysokú školu technického smeru.
    Ja osobne grygara nemusím, ja som ho vždy považoval za exota, už keď písal články pre level a najmä v level tv, kde vždy vyčnieval z davu.
  • Mato1987
    V čom, že ma má? Ale netáraj, veď celý čas som ho za nos viedol ako takého malého pištinka čo sa sám zaplietol do vlastnej siete a nevedel sa z nej vymotať. Neviem či si slepý alebo odmietaš vidieť pravdu, ktorú máš pred očami, ale každopádne mi ťa je ľúto, keď si sa už rozhodol takto verejne sa ponížiť a strápniť, a najmä ak si to čo si napísal aj v skutočnosti myslíš, tak amen tma priateľu.
  • vonTossis
    Mato1987: Všiml sis, že tě má naprosto v hrsti? Místo abys to radši zabalil hned v zárodku, tak ses ponížil a ztrapnil. Samozřejmě, že toto je jen nějaká diskuze na internetu. Ale pokud takto "tvrďácky argumentuješ" i ve skutečnosti, tak potěš koště. A to tady s Ježíšem opravdu nejsem na stejné lodi.
  • O tom to neni. Skola neni patent na rozum ani na nic jineho. Znam programatory co maji jen zakladku a pritom delaji hardcore veci pro velike firmy. Proste proto, ze misto te skoly se venovali praxi. Kazdej se misto skoly neflakal.

    Ovsem to nemeni nic na tom, ze Lukas nam transformuje v Mirku. Jestli to nejsou nasledky toho jeho feminizmu.

    Mimochodem taky mam jen zakladku a necitim se diky tomu meneceny. Zivi me to, co me bavi a nejspis jsem v tom dobrej. Maturita by mi k nicemu nebyla, krom pocitu, ze ji mam. Lukas na tom asi bude podobne. Psat umi vyborne ... problem nastava, kdyz zacne vyjadrovat svoje vlastni (vetsinou pomerne excentricke) nazory.
  • Sto lidí, sto chutí. Já kvalitní pixel-art rád.
  • Mato1987:
    >poznal som ľudí čo chodily na osobitnú školu a mali problémy dostať aspoň výučný list

    ja som poznal ludi, co mali maturitu a mali problem napisat ,,chodili" s makkym i
  • Kdyby ses přidal, bylo by dílo dokonáno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit