Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar
    Poděl se o svůj pohled na věc, zajímalo by to jistě nejen mě a vonTossise :-)
  • yenda1
    Jednoznačně původní.
  • x_ander
    Jako člověk, který Gabriel Knighta nikdy nehrál (a nejsem tak oblbnutý nostalgií), mám jít spíše do téhle nebo do původní verze?
  • Do ( )!( ) , toto ma byt jako co? Recenze? Mozna by opravdu tiscalli prospelo, kdyby udelal cistku mezi redaktory, zjevne nejenom Jensenová je už kreativně za zenitem.
  • yenda1
    Vkus neměníš? To je škoda ne? Ustrnout na místě. I tříbení vkusu je určitý pohyb, tj. změna.
  • vonTossis
    a jak? *4*
  • Dogkiller
    "Možná to znáte. Kapela, na kterou jste v roce iks ypsilon přísahali, vám dneska přijde nebezpečně pitomá."

    Tak to teda neznám, svůj styl a vkus neměním. Kdyžtak, recenzente, uveď nějaký příklad, docela by mě to zajímalo... dík. *4*
  • yenda1
    Dalo se to čekat. Já nemůžu přijít na chuť žádné hře po GK 3.I ta Grey Matter mne nijak neoslovila. Naštěstí ta Gabrielova trilogie je doufám uzavřená. Lepší bude, když se Jane do ničeho dalšího pouštět nebude. Své si už asi splnila. Já hrál všechny díly po roce 2000 a jsou výborné, extraordinérní s atmosférou řádně hutnou a postupně gradující.
  • sleepless
    Konkretne treba ja to vidim jinak :)
  • sohlas, delat to lidi, kteri delali treba grey matter (tusim nemci), tak to dopadne uplne jinak.
  • Je v redakci nekdo, kdo to vidi jinak, nez Lukas?
  • Skoda...holt original je zrejme original, podobne jako u Monkey Islandu ...i kdyz Malia (dle screnshotu) vypada v novem grafickem kabatku fakt moc pekne.
  • 6 z 10ti s přihmouřenýma oběma očima. Jensenová je už kreativně za zenitem, tak se snaží ještě nahrabat nějaký prachy na klidnej důchod a něco pro vnoučata... Btw a pokud si budu cálovat studio na remake vlastní hry, přesvědčim se že v tom studiu nepracují retardovaní animátoři..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit