Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Je čím ďalej tým viacej zrejmé, že ty si nikdy nebol členom akademickej obce, ináč by si takýto nezmysel nikdy ani nenapísal. Vieš vôbec čo znamená dokorát z medicíny, prečo sa vôbec takto vedome strapňujeś čím ďalej tým viac? Si masochista? Či máš rád verejné ponižovanie, či ako to mám chápať?
  • Světe div se, ale i na lékařské fakultě si můžeš udělat velký doktorát (Ph.D.). Ale to by přeci někdo, kdo ji absolvoval, věděl.
    Kruh se uzavírá? Opět ona známá balada o myšičkách a kočičkách? Nechci zmiňovat zaseknutý kolovrátek, ale je to to první, co člověka napadne.
    Shrňme si tedy co o tobě víme. Miluješ normalizační pop, máš atestaci z neurologie a psychologie, sleduješ fotbal, dopouštíš se základních gramatických chyb, sleduješ fotbal, miluješ kočky a myši, polovinu dne trávíš komentáři na fóru o počítačových hrách a přitom všem flatuluješ. Zajímavá směsice, velice zajímavá. Buď je tu někdo škaredý a tlustý lhář anebo jsme narazili na přírodní anomálii.
  • vonTossis
    OK .. ano myslím si, že Coldplay v době, kdy jsem je poslouchal, byla kvalitní hudba. V té době bylo na světě Parachutes a Rush of Blood to the Head. Opravdu nevím, co je hipsterského na tom, co jsi vyjmenoval. To, že nejsou střední proud ze mě automaticky dělá hipstera? Máš asi obrovské komplexy. Veškerá tvoje argumentace se smrskla na různé výkřiky do tmy a naprosto nekonstruktivní narážky. A kdo s čím zachází .... Opravdu nevím, jakou reakci jsi čekal na ten svůj blábol. A že kus sebestředného vola jako ty mě označí slovem "samolúby", to je opravdu směsné. Ty se dokonce stavíš do role určovatele vkusu a budeš mi tu kázat, co je kvalitní a není kvalitní hudba. Nenech se vysmát. Nechám Ježíše, ať tady s tebou pracuje, jelikož zatím tě ničí docela dobře. Já už se tebou tady zabývat nebudu. Smrade.
  • Mato1987
    Ale kdeže, dizertačné práce v medicíne takmer neexistujú, ale ani ma to neprekvapuje, že neovládaš ani tieto základne rozdiely a vedmosti medzi dizertačnou a atestačnou prácou.
    Ale aby som sa vrátil k jadru diskutovanej veci, tak nie, nezbieram žiadne materiály pre "dizertačnú prácu". Ja sa tu v podstate teraz s tebou len hrám ako taký kocúrik s malou bezvýznamnou myšičkou, Len tak si tu spokojne sedím, poprdkávam a pradiem si a medzitým sa pozerám na futbalový zápas a len tak sa usmievam ako si sa znova lapil do vlastnej myšacej pastičky.
  • Mato1987
    Imponuje mi, že často tento tvoj hraný pseudointelektuálny postoj ženieš to takých extrémov, že sa raz až v týchto tvojích táraninách zapletieš takým komickým spôsobom ako si to predviedol niekoľko krát aj v ostatných diskusných vláknach. Nech sa páči pokračuj ďalej, menuj ďalších kritikov výchovnej praxe, som si takmer istý, že ich máš v rukáve dosť, resp. strýčko gogoľ ti poskytuje v podstate bezodnú studienku námetov pre tvoju pseudointelektuálnu diskusiu. Už teraz sa teším s akými pre teba neznámymi menami prídeš tentokrát a fakt si cením, že ťa aspoň takýmto spôsobom donutím niečo sa naučiť o kritickom uvažovaní.
  • Jistě, a zde na fóru vlastně sbíráš výzkumná data pro svou disertační práci. Slovy klasika: "dobře pro tebe".

    (Synonymem aprobace je kvalifikace či způsobilost, víme?)
  • Mato1987
    Nechám ťa teda naďalej hádať a tápať v temnote, som naozaj zvedavý, čo všetko možné, aké iné výmysly a žvásty z teba ešte vylezú, na základe tej tvojej vysoko konfabulatórnej tendencie, nechám sa teda prekvapiť. Budem späť asi tak o dve hoďky, maj sa.
  • Mato1987
    Vyjadrím sa len k poslednému odsatvcu, lebo za prvé nemám čas na čítanie inkoherentných vysoko konfabulatívnych žvástov od niekoho, čo si myslí, že je akási diskusná reinkarnácia samotného Ježiša Krista a za druhé mám aj iné povinnosti.
    Tak snáď len v skratke k tomu poslednému odstavcu. Ja na to "aprobáciu z klinickej psychiatrie" ani nepotrebujem, pretože za prvé nič také neexistuje a za druhé ja niečo podobné totižto už niekoľko rokov mám a to atestáciu prvého stupňa neurológie a druhého stupňa všeobecnej psychopatológie.
    Howgh.
  • Jaká je tedy tvá definice hudební kapely? Nic proti gustu, ale to co jsi zmínil ve svém příspěvku, páchne bolševickou popmusic na sto honů. Inu, i podle hudebního (ne)vkusu poznáš člověka.
  • Zpochybňuješ snad práci těchto dvou mužů? Jestliže nemám ani páru, kdo tito dva muži jsou, můžeš nám to tedy říci ty? Můžeš k tomu přidat i Henryho Girouxe a Peter McLarena?
  • Mato1987
    Kvôli čomu tá umelá pompéznosť a odudosť, odpoveď je predsa jednoduchá, sú to hudobné kapely Ježiši Kriste.
  • Má řečnická replika v sobě nesla dotaz samotný, ale budiž. Táži se tedy, které kapely lahodí tvému uchu.
  • Někdo si po večerech přečetl Obecnou psychologii od Plhákové a hned se s nově nabitými vědomostmi vrhl směle do světa.
    Takže inkoherence je psychologický jev, ve kterém objekt (v tomto případě snad já) neudrží logickou souvislost své rozpravy (v tomto případě v písemné formě). U dospělých se považuje za kognitivní poruchu. Považuj mě za nepříliš bystrého, drahý Maťo, ale cituj prosím (a to přesně) případy, ve kterých jsem v naší soukromé diskuzi odbíhal od tématu? Možná řekneš že jsme zaujatý a proto můj názor nemá žádnou váhu, ale naopak bych z tohoto problému nařkl tebe. Tvůj problém je, že každý svůj výrok považuješ automaticky za axiom. Možná že máš pravdu, nicméně je na tobě, abys tuto svou pravdu podložil nějakým konkrétním důkazem či tvrzením. Předvedu ti diskuzi mezi námi:
    A: Já jsem Maťo a jsem bůh.
    B: Na základě čeho si to myslíš?
    A: Si sprostý vidlák, zalez do blázince.
    Nemohu si pomoci, ale toto se za civilizovanou diskuzi považovat skutečně nedá. Dokonce ani za diskuzi necivilizovanou. A věř mi, že bych s tebou velmi rád diskutoval. Pro tebe jsou tyto otázky snad nesmyslné, neznamená však, že skutečně nesmyslné jsou.
    Možná jsou mé metody, ve kterých jsem dal na obdiv světu tvou fotografii poněkud nečestné a dětinské, ano připouštím. Nicméně tvé kopání do všech kolem sebe a poukazování na jejich inteligenci (ať už máš či nemáš pravdu), je učebnicovým příkladem osobní nejistoty.
    Paranoidní schizofrenie. Můžeš prosím více rozvinout svou tezi o tom, kterak proces nalezení tvé fotografie a vystavení je, jako útoku na tvou osobu, lze považovat za proces stihomamu?
    Je nadmíru nádherné, že Maťo, dokáže stanovit na dálku diagnózu nemoci, k jejíž stanovení je nutné míti potřebnou aprobaci z klinické psychiatrie. Já měnil vodu ve víno, ale toto je mnohem užitečnější. Založ si na tom živnost příteli, do roka a do dne zbohatneš.
  • Mato1987
    Renomovaní autori hovoríš? :D Nenechaj sa vysmiať, za prvé ani nemáš šajnu, kto tí ľudia sú a za druhé sa tu až príliš okato hráš na pseudointelektuálneho trolla. Skús niečo originálnejšie, trebárs sa postaviť na hlavu alebo si založ vlastný kult osobnosti, ktorý budeš financovať cez kickstarter alebo patreon.
  • Mato1987
    Ok tak teda poďme pracovať za predpokladu, že neviem, čo to slovo teda znamená, budem sa v skratke teraz hrať na diskutujúceho Ježiša Krista, tak nech sa páči, spusť, čo že ťa to ťaží na tom tvojom mumifikovanom srdiečku.
  • Mato1987
    Samorejme spýtať sa môžeš.
  • Mato1987
    Ty mi vždy vieš tak krásne nahrať na smeč, ale podme pekne poporiadku, ty prispievaš na tejto stránke pod prezývkou Ježiš Kristus a prispievaš často naozaj len inkoherentné vysoko konfabulatívne žvásty, ktoré častokrát s hrami a témou do ktorej prispievaš nemajú vôbec nič spoločné, snažíš sa teda na seba umelo upútať pozornosť, čo sa ti do určitej miery aj darí, ale tam táto celá tvoja kratochvíľa aj končí.
    Teraz konkrétne tu zase niečo splietaš o argumentovaní a vypisávaní svojich "jedinečných" vlastností a odpovediach na nejaké inkohernenté tebou položené otázky, na tom by nebolo nič neobyčajné, avšak to sa mení práve vtedy keď začneš do toho zakomponovávať nejaké absolútne nezmyselné bezpredmenté tlachanice.
    Páči sa mi, že sa cítiš byť natoľko v obave, neistote a v pomykove, že hľadáš potrebu akosi zdiskretitovať tvojho protivníka v diskusii takouto detinskou formou, že cez strýčka gogoľa vyhládavaš nejaké dôkazy skutočných fotiek daného diskutujúceho, nie preto, že ti došli pádne argumenty, ty si v podstate ani žiadne nemal, ale najmä preto, že z psychologického hľadiska sa tomuto hovorí stihomam, resp. paranoidná schizofrénia. Odporúčal by som ti preto navšťíviť psychológa, alebo lepšie rovno nejakého psychiatra, lebo to je s tebou naozaj vážne. *3*
  • Je mi ctí, že jsem Vás mohl pobavit, mistře.
  • Můžu být tak smělý a zeptat se na tvé oblíbené žánry či kapely?
  • Pokud si děláš či neděláš legraci nic nemění na faktu, že nemáš nejmenší tušení, co ten výraz přesně znamená.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit