Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    a ty jim žereš tu výmluvu, proč za celou dobu vývoje nezvládli podepsat plakát? když tohle nabízím jako odměnu, co se může přihodit tak závažného, aby se to neudělalo?
  • To že nedokážeš poznat co byla rada je už tvůj problém. Pokud tě opravdu to téma zajímá a nejseš jen troll kterej chce plivat na WH ať se děje co se děje a ta problematika tě zajímá nebo se tě dokonce týká tak je docela logický to řešit u nich ne?
  • Nedodání toho co bylo proklamováno na KS je obyčejný podvod, reakce tvůrců vrchol arogance, zejména ty řeči jak by to bylo drahé udělat (peníze na to dostali, tak co jako?) a proto to nebude, hm, ve světle toho působí to všemožné vychloubání se prodeji a výdělky trapně, navíc když za vším stojí miliardář (k tomu připočtěme jasnou snahu šetřit za každou cenu na odvodech, viz účetní závěrky dokazující jen jednoho nebo žádné zaměstnance). Zkrátka, těch peněz neni nikdy dost, a i kdyby miliardář mohl "ušetřit" jen jedinou korunu, tak proto udělá všechno možné, legálně či nelegálně a zarytí fandové budou ještě tleskat a všem, kteří na to poukazjí nadávat.

    K názorům, že KS neni předobjednávka atd. takže je to v pořádku, to je zcela absurdní argumentace. Kdyby všechny ty odstupňované částky na KS doprovázelo to samé, lze úspěšně pochybovat o tom, že by se někdo pral o to zaplatit vyšší částku pokud by dostal to samé jako někdo kdo si zaplatil jen samotnou hru. Na tom ten systém stojí, motivovat, lákat lidi v vyšším příspěvkům lepšími odměnami. Podle téhle logiky by vlastně nemuseli dodat ani hru, dostali by to co backer za £3, což bylo tuším díky a přístup na forum, a bylo by to podle těchto zarytých fandů ok, však KS neni eshop, že? Úplně to vidím, dej £3 a máš naše díky a přístup na fórum. Dej nám £3 a máš naše díky a přístup na fórum. Dej nám £5000 a dostaneš.....naše díky a.přístup na fórum.

    K těm backerům, kterým to nevadí, zde určitě hraje hlavní roli fakt, že už je to dlouhá doba, takže to tolik nemrzí jako zaplatit tu částku a den poté se dozvědět, že v zaplaceném produktu půlka věcí nebude a peníze se nevrací. Je to takhle prosté a takhle lidé uvažují, ani si neuvědomují, že by jednali zcela jinak být ten časový úsek mnohem kratší, WH právě na tohle zřejmě spoléhali a můžou být vysmátí, protože to krásně vychází.
  • risa2000
    To vysvětlení od Klímy je ok, ale problém je, že tam současně nedali ten "save & quit". Tím totiž pro mne v podstatě znemožnili hraní, protože nevím, kdy budu _potřebovat skončit_, a když to zjistím, tak nemám čas hledat nějakou postel a nechce se mi pít sejvovice, protože to má zase jiné důsledky ve hře.
  • Ne. Proč? Už tak Skyrim není nijak těžký, co bych z toho měl.
  • jamar28
    Samozřejmě.
  • Otázka pro diskutující.. zneužívali jste někdy save/load ve smyslu páčení zámků, kapsářství, soubojů? Já se přiznám, že ano. Staré Fallouty, nové Fallouty, Skyrim.. člověk se napakoval lootem a i nějaký ten exp z toho byl..
  • Ty tu chceš sakra práce určovat o čem se tu má psát a o čem ne? Kdo ti to dal na povel? Kde se v tobě bere ta drzost?
  • Nápodobně *3* běž to psát na jejich fóra když už, tady to nikdo od nich číst nebude a je to výkřik do tmy. Moc ti to asi nemyslí že?
  • "A ty si kdo? hater co furt musí otravovat s negativníma věcma?"

    Takže se budeme plácat po ramenách, jak je všechno v pořádku, jak je hra dodělaná, nikdo nikoho neojebal, dáme hlavy do písku, aby jsme nebyli označení jako hateři. "Miluji" tady tohle černobílé vidění světa. Mám chuť tě poslat doprdele. Vlastně proč ne. Jdi doprdele s takovým chováním.
  • jamar28
    Můžeš mi hodit odkaz na to vlákno? To vypadá na slušné svinstvo.
  • A ty si kdo? hater co furt musí otravovat s negativníma věcma? Tyhle věci se tu řešili už v článku před vydáním.
  • Veskoslav
    Na to, jak se o tu hru nezajímáš s ní trávíš dost času evidentně.
  • ale proč sem taháš rizika apod. PR sračky, to nikoho nezajímá, prostě lhali, nedodali a pak ještě se chovají jako arogatní kokůtci. Když si ty nekáš rád kalet na hlavu a jsi spokojen i s ohlodanou kostí, co ti hodí, tak je to smutné, ale nesnaž se omlouvat svými nízkymi nároky tuhle aféru.
  • Morraw
    Ano, komunikace s backery je důležitá. To už je boj Warhorse. Přesto bylo řečeno, proč některé věci chybí a nebo nebudou ve slíbené podobě. Já jsem taky backer sběratelky, zasadil jsem se tak o to aby hra vyšla a jsem spokojený.
    Pokud někdo neakceptuje tyhle rizika, tak by neměl na KS vůbec přispívat. To je prostě fakt. Podpořil jsem hry u kterých jsem chtěl, aby opravdu vyšly a nedělal jsem to kvůli odměnám.
  • a ty jsi kdo? nějaky PR guy, co jim dělá tady zadarmo reklamu?
  • Morraw
    A o jaký případ se jedná? Že backer měl v profilu PC verzi místo konzolové? To je častý případ. Ty ostatní, pokud vím, warhorse řeší.
  • Tak jsem projížděl KS a je tam toho tuny tedy:

    I received the game on PC (I don't even own one) except that I ordered it on Xbox.
    Customer service reply : You should sell the game and buy a new one on the plateform you want.
    Well thanks !!!

    Masakr. PC hru prodaš možná tak za třetinu Xbox verze. To je neskutečný ojeb.
  • *3*
  • 1:11:28 cca.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit