Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele já nevím. Buď to je takovej hodně amatérskej pokus mě doxnout, ale nějakej anonym mě skutečně nepřiměje k tomu, abych mu cokoliv dokazoval, takže to možná chtělo zvolit nějakou lepší taktiku. Nebo jste něco blbě plácnul a nedokážete se smířit s tím, že se kdokoliv z Tiscali může podívat do databáze a zjistit, že ze sebe děláte osla. Já budu jako vždy optimista a uzavřu to s tím, že jde o tu druhou možnost. Osla ze sebe samozřejmě můžete dělat i nadále.
  • KronosDeret
    já tu hru nehejtim z principu, ale protože sem doufal že bude dobrá a na každým kroku se mě snaží přesvědčit že bych jí neměl hrát dokud nebude dokončená. U WoT jsem ztratil tolik života že to skoro hraničí s minecraftem nebo Rustem, ale dickovina to není, je to návykový, vyleštěný pro jakýhokoliv uživatele, neustále vylepšovaný.
  • Tak to jsem u hry neměl. Řěkl bych že celkem v klidu. Trénuj fighty a za chvíli budeš sílu a pak zlískáš i 5 lidí naráz. Ty loady nějak **** s tím posledním patchem to trvá nějak dlouho, jinak to bylo vždy pár sekund. Jestli chceš příklad dickoviny tak si zahraj WoT.
  • V roce 2002? :D

    Omlouvám se, ale nedalo mě to :)
  • zaty
    Díky za tip na Burnout Paradise. Zjistil jsem, že ho mám na Steamu, asi z nějakého bundlu, tak jsem to zkusil a už 2 hodiny se proháním Paradise City :) V žebříčků arkádových závodu se to řadí na 2. místo hned za Flatouty.
  • hraješ to vůbec, nebo sem chodíš jen trollovat?
  • a ty kulhas ve vsem, takze jsem na tom jeste dobre
  • ucho
    a ty zase kulháš ve výrokové logice.
  • statistika velkych cisel, i kdyby sli volit vsichni, vysledek se o mnoho lisit nebude
  • ucho
    nauč se počítat ;)
  • žiješ v zemi, kde 30% lidí zvolilo za premiéra trestně stíhané StBáka a překvapuje tě, že lid omluví pár bugů ve hře? *5*
  • přesně, podcast nikoho nezajímá, všichni píšou o KC:D *5*
  • Tilwaen
    Nesouhlasím. Jeho argument by byl úplně stejně validní i kdyby hry od konkurence vycházely násobně zabugovanější (a že je laťka po vydání KC:D dost vysoko). Tím, že budeš prstem ukazovat na ostatní a šermovat zde argumentem tu quoque, se nic nemění na tom, že KC:D je velmi zabugovaná hra - víc, než by měla, a víc, než jsou mnozí (pochopitelně) ochotni akceptovat. Bugy, které rozbijí celou hru nebo zničí uložené pozice, se vůbec nemají po vydání objevovat; nějaké pomalé doskakování textur a levitující NPC vem čert.
  • zajimav jsou questy okolo, hlavni pribeh je jen predscriptovanej spektakl

    proto taky dostavas neustale na budku, protoze vubec netrenujes/nevylepsujes postavu a jen postupujes pribehem
  • Jak tak koukám, ze zdejší sekta by omluvila Warhorse i vraždu, pak jim můžou prdnout cevky u lootboxy, pokrytci zkurveni
  • Neznám více zabugovanlu hru než KC, neznám hru, kde místo konzolovek posílali PC verzi a tak bych mohl pokračovat...
  • Morraw
    Ano nedodrželi sliby ohledně odměn, vysvětlili to a omluvili se v posledním KS update. Nevím co je pochybné chování podpory, jestli někomu nestačí vysvětlení v updatu, tak ať kontaktuje support a nebo žádá o plný refund.
    Žádné indicie, že by Warhorse nechtělo oprávněným refundům vyhovět ,tady nejsou.
  • Skvělej nápad to je, pro neziskovou dotovanou státem/EU jako vzdělávací projekt. Ne jako hra. Odehráno mám 25 hodin a za 20 let co hraju mě ještě nic tak nefrustrovalo a nestalo, abych to třikrát odinstalovat a desetkrát proklel tvůrce do sedmého kolena.
  • Tohle by bylo validní, kdyby na tom konkurence nebyla úplně stejně. Závažným bugům se vyhnou převážně jen ty největší studia do kterých warhorse fakt nepatří. Ohledně těch steelbooků a následné jejich reakce to byl fail, ale pokud máš aspoň nějaké zkušenosti z pracovního procesu tak musíš chápat že v takovém počtu lidí se prostě faily stávají a to nemusím ani nikoho omlouvat, stačí selský rozum a sám se nad tím zamyslet. Chápu že je to pro tvé ego výzva, ale někdy to zkus.
  • Diť je to úplně skvělej nápad rekonstruovat naše památky v cryenginu, ke zbytku se nemá cenu vyjadřovat sám si to beztak ani nehrál a jen papouškuješ hloupé výlevy co se linou mezi streamery.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit