Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokuď dáváte takové originální hře jakou je Fable 3 6/10, tak CoD: Black Ops by si zasložilo maximálně 3/10, za to že je to jen vylepšené CoD4
    • Dokážeš pochopit, že ve hře nejde jenom o originalitu, ale i o zpracování těch nápadů??? A v tom Fable III podle recenze selhává. Dobré nápady jsou jedna věc, ale jejich realizace už věc druhá.
    • ako môžeš vypotiť takú kokotinu ked Black Ops si ešte nehral?
  • Nevím co tady řešíte je to jen názor recenzenta a upřímně já s ním boužel souhlasím .-( Vše co píše je pravda. Fable III jsem dohrál a o proti dvojce je to fakt "zklamání" příběh je fakt stupidní a je to ještě lehčí než dvojka.
  • Jeto pecka! Kdo mel rad jednicku nebo dvojku, je to pro nej jasna vec, ostatni at si daji New Vegas na hardcore mod. Oboji je pritom dobra volba.
  • no alespon že se ten Fallout New Vegas povedl když už nic jineho

    PS: na Fable 3 jsem se hodně těšil ale ted se bojim hru kupovat
  • Jejda to je zas sranda si cist tyto prispevky. Na obranu autora recenze bych chtel rict ze kazdy ma pravo na nazor, zacnete psat, uchazejte se o misto recenzenta na nejakym webu a pak si prezentujte vase nazory, nikdo vam prece nebrani. Nejsme prece ve stredoveku aby bylo nutne odsoudit cloveka ktery ma jiny nazor a recenze je vzdy subjektivni. Samozrejme chapu ze pro nektere je to zklamani, protoze je to jejich oblibena hra, ale tak to je vase vec, vsak si ji kupujte, hrajte..nikdo vam nebrani, recenzent pouze vyjadril nazor a popsal veci co se mu nelibi. A jak uz nekdo psal, jsou hry ktere dostanou 9 a nebavi me a jsou hry ktere dostanou 5 a bavi me. proste kazdy sme jiny a pokud se nekdo rozhoduje nad koupi na zaklade jedne recenze mel by se zamyslet. Ja osobne si recenzi projdu vic, prectu si zapory (jestli je to pro me skutecne zapor), pripadne shlednu videa, zkusim demo a pak teprve investuju svoje vydelane penize za produkt..
  • Sorry, ale myslím, že není co řešit.... http://www.hodnoceniher.cz/profil/recenzent/277-martin-bach--blixa/
    • Bohužel máš pravdu. Godfather, takové sprznění knižního (filmového) veledíla 8/10...
      Za předpokladu, že nebudeme ME2 brát jako RPG, tak je Fable první autorovo hodnocené RPG...

      Danny: Na to pozor, Super Mario Galaxy je výtečná a obtížná hra, která si to hodnocení zaslouží.
      • Danny očividně Mario nehrál a přesto ví jaká je jeho kvalita tak mlč on je totiž další stupen lidské evoluce :D
      • V tom seznamu na Hodnoceni her je odhadem tak 5 procent recenzi ktery jsem kdy napsal, tzn nesudte pls podle jednoho vypisu. ;) Jinak je dost tezky nazajem porovnavat hodnoceni vznikajici pro ruzny casopisy a weby a hlavne v ruzny dobe. Osobne si porad myslim ze prvni Godfather byl lepsi hra nez druha Mafie, a to se povazuju za velkyho fandu knizky i filmu. Ale to sem nepatri, nerozvijel bych tuhle debatu dal.
        • Tak neznám mnoho horších her, než-li Mafie 2, takže...
    • Hehe, Heavy Rain, kterej se hraje sam a s debilnim pribehem, pro me zklamani poslednich 5 let 8/10, nejlepsi Batman hra dostene stejne, Modern Warfare 2 dostane vic jak Fable 3 a God of War 3- ctvrtej dil uplne stejny rubani 9/10. Nechci autora nijak soudit, ale nemuzu souhlasit.
      • Jo Heavy Rain ma debilni pribeh? Wow.. Doporucis hru ktera ma lepsi? Hadam ze ty bys nedokozal rict/oznacit ani FILM, kterej by byl lepsi po strance scenare/zpracovani/hudby/atd atd ATD
      • Každý jsme jiný... Osobně jsem si CoD:MW2 užil víc než Batmana, ale je to tím, že mám raději FPS. Vše je o osobním pohledu, tak pokud se Fable 3 autovi nelíbí, je to pořád jen názor - nemusíte se s ním stotožnit. Až bude na PC, sám sem rád dopíšu svůj názor na hru.
    • Když Godfather dostane 80% a je to stejně jak Batman Arkham Asylum, což považuji za jednu z nej her a nějakej Super Mario dostane 90% demence *12* *12* *12*
  • 6/10? Tak to jsme teda zvedav az to sam zkusim, protoze neco mi rika ze 6/10 jsou trochu jine hry nez Fable..Uvidime
    kazdopadne 10 hodin herniho casu brat jako zapor.. dneska? To snad ne.. Nemluve o tom ze 10 hodin bude podle me minimum takovej Fable 2 po dohrani hlavni kampane ma jeste 3-4 hodiny zabavneho hrani a plneni ukolu, ktere se otevrou po dohrani..
    • 10h dost dost na FPS/TPS, ale na RPG je to nehorázně málo. Dohrání Mass Effect 2 trvá zhruba 30-40h, Fallout 3 vydrží možná na dvojnásobek.
  • prestane baviť človeka s vekom nad 15 rokov po pár hodinách

    opravdu važně ???? dvojku jsem dohrál a moc se u toho bavil stejně jako všichni moji známí kteří jsou světe div se dospělí.
    takže milí cOnane z těma kecama tahni někam beztak jsi ani jedno fable nehral
    • Máš smolu, hral. Kúpil som XBox360 práve kôli Fable2 (vtedy to bol bundle) a dodnes je to jediná hra z cca 20tich, ktoré naň mám, ktorú som nedohral, pretože ma po pár hodinách prestala totálne baviť - plytký príbeh, slabí protivníci, po pár investíciách do realít nekonečný prísun peňazí, otrasný inventár... jednoducho mizerná hra.
  • Původní FABLE mě bavila. Po audiovizuální stránce na PC úžásný. Fable2 byla pro mě slabší. Vypadala opět skvěle, ale měla příliš mnoho nedostatků. Sliby,chyby....V soubojích jsem necítil žádnou výzvu. Prostě to jen tak kosíte.... Na trojku jsem zvědav.... Jinak dungeon keeper2 by se do mé top5 asi dostala. Populous3 taky seuper...
  • Hm, tak moc jsem se na treti dil tesil, ale kdyz to tak ctu, tak uz se netesim. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit