Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No v posledni dobe jsem nejen v CR ale i v zahranici zaznamenal tlak recenzentu na kvalitu obsahu hry a recenze jsou cim dal vice vyobrazeni realneho pohledu na vec. Jen tak dal!!!
    Prehypovanych sracek, kde do vyvoje jde jen max 25% investovanejch penez bylo uz opravdu dost. Podporujte Indie, free a dalsi formy lidskeho snazeni. Nekupujte ty sracky!!!.
  • Fable III je jedna uzasna hra, ktora predcila svojho predchodcu a posunula seriu dalej... Grafika pokrocila a tento styl je pre seriu Fable typicky... Nekupit tuto hru, len kvoli subjektivnemu nazoru autora tejto recenzie, ktory zjavne nevie o com rozprava, by bola skoda... Suhlasit sa da jedine s nazorom, ze Fable nie je pre kazdeho.
  • Tak jsem hru dohrál i s poměrně nabušeným hrdinou.Jenže nastal problém, téměř všecny vedlejší úkoly až na dva mám hotovy a nemám již co dělat.Tak jsem se rozhodl, že si hru rozehraju znovu s již vylepšeným hrdinou, abych ho mohl dopilovat k dokonalosti.Jenže ouha, s již vylepšeným hrdinou není možné hrát znova.To vážně není tato možnost ve hře?Nebo to nějak jde?Mě osobně to naštvalo, protože ani s se všemi těmi vedlejšími úkoly se mi nepodařilo svého hrdinu dotáhnout k dokonalosti a během druhého hraní jsem to chtěl napravit.Pokuď to není možné, tak jsem zatuto do teď dobrou hru zbytečně utratil peníze, protože tím podle mě přišla o znovuhratelnost.Přece jenom, koho by znovu bavilo být zase ten slaboch jako na začátku bez pořádné zbraně.
  • zítra mi přijde fable3 podle toho co tu čtu recenzi váhám si jí koupit z ostaních přísspěvku vidim že tale stranka stojí za nic tím myslím že je to docela krutě hodnoceno na xzone prej maj odkaz na tudle str. s 60% hmm a ještě největší výtlem hrozná grafika tkž ztoho plyne bud to psla nějakej nouma kterj tomu nerozumí nebo Marfuša vo pulnoci s vodkou v ruce :D XD rozhodně do Fable du :D
    dávam 99%
    *3*
  • GameSpot jí dal taky "jen" 7/10... Evidentně je něco špatně, taková pecka to asi nebude, že
    • Nepsali tam o kompletní herní době ?
  • Cakal som viac od tejto hry *10* Dohram a ide z domu.3
  • lol tak se kouknete na todle http://konzole.hrej.cz/recenze/fable-iii-3332/
    • Todle k tomu

      Je toho mnoho, co by se ještě dalo o Fable III napsat, ale nic z toho by plně nevystihlo prožitek, který budete při hraní pociťovat. Jedno je však jisté – zřejmě poslednímu dílu série se povedlo naplno dostát svému názvu. Jedná se skutečně o krásný pohádkový příběh, plný odkazů na klasická díla anglické literatury (hlavně Charles Dickens, plus z té americké zase Mark Twain) a protkaný spoustou suchého anglického humoru. Molyneux se za vyvrcholení „své“ trilogie nemusí ani v nejmenším stydět. Povedlo se mu totiž nastolit revoluci ve své vlastní hře, kterou si piplal dlouhých deset let, a dává sbohem sice vynikajícím, ale přece jen z dnešního pohledu trochu archaickým předchozím dílům. Nejedná se přitom o absolutní převrácení všech názorů, které chováte k jednomu konkrétnímu žánru. Pouze o po čertech dobrou hru.
  • Promiň, ale pokud je pro tebe GTA4 totální pi*ovina, a Fable 3 naprostá pecka (po pravdě, i Fable 2 byl vcelku aušus), asi nemáš všech pět pohromadě.
  • Tak tohle je poslední kapka. Games už nevěřím ani písmenko. Poslední dobou jsou tady strašně nelogické názory a recenze *10*
    • Proč? Recenze po světě jsou taky hodně zvláštní ...ne každému ta hra sedla (ale stejně bych preferoval kdyby tam byla uvedena kompletní hrací doba)
      Recenze o kterých je známo už tu byli uvedené
      CVG a u NowGameru získalo 9/10, dále servery Videogamer, Strategy Informer, 1UP a Gaming Today hru ohodnotily ekvivalentem 8/10. S hodnocením šlo maličko níže také anglické IGN se skóre 8.5/10, Gertsmanův Giant Bomb to vzal skokem na 6/10 a nejníže zatím stojí Destructoid s průměrnou známkou 5.5/10.
      Ztoho vyplývá že je něco špatně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit