Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenzent má něco proti Xboxu? :-D...Už mám dost bezpříběhových her kde behám od zákopu k zákopu a střílím nácky. Doufám že si Fable III najde svoje hráče *1*
  • Nejdřív jsem silně nesouhlasil s hodnocením. 6/10? To snad ani není možné po tak perfektní dvojce. Jenže ouha. Včera jsem to dohrál a s hodnocením musím souhlasit. Mimo příběhovou linku se neliší naprosto v ničem od dílu druhého, ba je dokonce ostrouhán (getsa a konverzace). Během příběhu jsem se radoval, jak po dohrání budu vydělávat peníze a založím si rodinu, jenže hra měla jiné plány... Dostal jsem hodně špatné zakončení a to proto, že jsem chtěl lidem pomoct. Hra je adekvátně hodnocena.
  • Nerikam, ze je to spatna recenze, jen podle textu nechapu proc 6. Dohral jsem fable3, nejsem fanouskem predchozich dilu. Po dohrati trojky bych dal hre 8/10, pribeh me tak vtahl ze jsem si sehnal jednicku i dvojku.. Hru doporucim vsem co hraji hry predevsim kvuli pribehove lince, protoze to co vytvorili je jednim slovem "krasa".
  • tohle nepochopim nektery ktery jsou totalni picoviny dostanou 10/10 jako viz GTA 4 a takovahle pecka dostane 6/10, nekteri vydavatele asi vic tlacej na recenzenty nebo nevim
    • Skutočne nechápem, čo je na Fable sérii taká "pecka" - ak si odmyslíš pozláko, je to zúfalo nudná a nezaujímavá záležitosť, ktorá prestane baviť človeka s vekom nad 15 rokov po pár hodinách. Bohužial Moulyneaux má pravdu - dobrú hru som od neho ešte nevidel.
      • Ale jo, Populous byla good. Byla.
      • Black & White 1 je jedna z nejlepších her, které jsem kdy hrál.
      • Jistě, Dungeon Keeper vůbec nebyl dobrý, že? Vlastně nebyl, byl totiž geniální...
        • Ten dokonalý rozhodně byl i dvojka byla super:-)
          • Na dvojce už Molynó myslím nedělal, ale oba neskutečně zábavné, originální a nezapomenutelné. Kdo hrál, ví;o)
      • A tak měl pár dobrých nápadu když přišel na herní scénu a propracované *emo* :-)
  • Jako když si to vezmu tak EA Games (po případně Micromrkev) to poslední dobou orá..nejdříve rozporuplné pocity z Medal of Honor kde herní doba šest hodin (má alespoň multiplayer kvalitní) , pak tahle sprcha no bojím se s čím přijdou příště.

    Jinak celkově zklamání trochu...tenhle rok měli být samé pěkne hry žánru RPG..dopadlo to více než smutně..Gothic 4 je něco otřesného teď Fabel III ...sakra doufám že nezvorají Witchera to by bylo už na mašli *1*
    • ...asi tak. Ak "zvorají" aj Witchera, tak ti pôjdem pomôcť dať tú mašľu - na hlavy vývojárom.
    • Když to tak vezmu, tak Microsoft vydal letos naprosto skvělého Alana Wakea a perfektní Halo: Reach. Nevím, co má má MS společného s EA games. MS naopak pro mě osobně nejlepší vydavatel letoška. Dobré ceny, hezké edice a dvě skvělé hry.
      • Pravda Halo jsem opoměl i Alana už hold stárnu :-)

        Jinak EA a Ms má celkem hodně společného.
        • dvě hry za rok je malo...
  • každej si musí udělat svůj názor na hru a ne podle nějakých recenzi zahrat a posoudit někomu se hra bude líbit bo ne podle obrázku nic se nepozná,jinak nesouhlasim s recenzi na fable III 6/10
  • ALEX : Máš naprostou pravdu ale ted nás nejspíš polovina zdejších primitivů ukamenuje....
  • Hydrogen -> gamespot tomu dal 78%...to není 7/10 bože !!!!!
  • Jen dodam, pro ty kdo vahaji s nakupem hry poslouzi stranka gamerankings s priponou com, kde jsou shrnuty veskere zahranicni recenze....hra tam mimochodem ma prumer pres 82%
    Doporucuji..jinak hra je skvela a za penizky rozhodne stoji:)
  • To naštve na PC 2ku neudelaj a trojku ktera stoji za prd jo doufam že když na PC vyjde pozdejc to nejak doladijou *6*
    • Heh no, vime jak to ted chodi s PC hrama
      • jo?! no pouč nás, jak to je ted s PC hrama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit