Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.eurogamer.cz/articles/fable-iii-recenze

    Takhle má vypadat recenze...a i kdyby tam dostala menší hodnocení, aspoň by to bylo zdůvodněno..né jak tady, kde nepochopím, proč 6/10....
    • Tak teď jsem se zasmál...prej jak hodnotíme *1* 6/10 = Přestože jde stále o titul, který dokáže pobavit, nelze u něj přehlédnout větší množství nedostatků, často i poměrně zásadních. Vhodná pouze pro fanoušky daného žánru, ale i těm doporučujeme ke hře v této kategorii přistupovat opatrně.

      Hlavně ta poslední věta...lol
  • Takže délka celé hry je kolem deseti hodin? No tak to je tedy skandální přímo.
  • Úprimne ma prekvapuje ako moc sa tu všetci pozeráte iba na číselné hodnotenie a nie na samotný text recenzie. Je predsa na vás či usúdite že to čo hre recenzent vytýka/vyzdvihuje považujete za podstatné alebo nie a či si hru zahráte alebo nie. Mne sa zdá že recenzent tú 6tku obhájil a som len rád že sa nebojí dať také hodnotenie hre s tak velkým menom. Stavím sa že keby dostala 8,9,10 všetci by sa oháňali tým aká je ta hra hrozná, ako je autor marketingom a ako sa games bojí dávať vyhypovaným titulom skutočne adekvátne hodnotenia. Podstatné je recenziu si prečítať a utvoriť si z nej názor či si hru zahrať alebo nie a nie sa len pozrieť na hodnotenie, povedať si že nesúhlasím a idem sa vybúriť v diskusii *3*
  • No na gamerankings to ma pres 82%, na Metacritics 81 a od uzivatelu 8.4 takze zas takovy sranec to nebude. Holt to nesedlo autorovi recky..
    • Oni mají bazény, oni mají záchody, oni mají sprchy...
  • ja sa recenziami ohladom Fable neriadim, pretoze ani dvojka nedostavala najvysie cisla a je to kvalitna hra, vsetko je to individualne....ale u ludi ktori hrali predchadzajuce diely a bavili ich tak ich bude bavit aj trojka...
    • Práve naopak, dvojka bola na to aká to bola mizerná hra prehypovaná až hrôza... *9*
  • Opravdu nechápu tolik negativních komentářů. Jde o názor recenzenta pane bože! Nemůžete říct, že je recenze špátná jen proto, že na jiném webu to dostalo více či méně. Navíc by, podle mě, recenzenti měli být trošku přísnější (čím přísnější bude kritika, tím se vývojáři budou víc snažit... teoreticky). Nehledě na fakt, že "6" = nadprůměrná hra. Už mě prostě nebaví vidět na konci skoro každé recenze číslo 8.
    • samozrejme 6, ze je nadprumer je totalni nesmysl, ano, je to nadprumerne hodnoceni, ale v tom pripade je to podprumerna hra. Musis si uvedomit, ze prumer her se stanovuje z hodnoceni vsech her a jake dostali hodnoceni a ne jake mohou dostat *3* tudis prumerna hra je na nejakych 7,5. To, ze tebe to nebavi jeste neznamena, ze je to spatne, pokud jsi nebyl schopny dodelat ZS a nedokazes si u 8micky dopocitat jak na tom hra doopravdy je, tak te lituju.
      • pleteš si průměrnost kvalitativní a průměrnost výskytu kvalit (spíš rozdělení pravděpodobnosti výskytu kvalit)
        • Ale průměrná kvalita je relativní veličina závislá na sumaci kvalit ostatních produktů.
          Zkrátka a dobře - IARK má pravdu. Pokud hra dostane 6 v systému hodnocení, jaké je nastaven v současnosti na herních webech, znamená to, že je méně kvalitní (a tím pádem podprůměrně kvalitní vzhledem k celku), než cca 70 % produkce.
          • Ještě by se mělo brát v potaz, že né všechny recenze psal stejný autor. Pokud by se jednalo o velmi přísného recenzenta, který dává většině her "5", a pak dá nějaké hře "6", tak nám tím opravdu sděluje, že se jedná o nadprůměrnou hru.
            • Takze, kdyz pri krasobrusleni, dostanou od vsech 9,0 a od jednoho 6,0, tak to znamena, ze je jen prisnej? *1*
        • Nechapu, pokud hra dostane 5, tak ma prumerne hodnoceni, ale nemuze to byt prumerna hra, kdyz hry dostavaji 7,5, tak to je hluboky podprumer. Defakto hodnoceni od 5ti dolu je zbytecne, protoze se nepouzije pomalu nikdy, 6 je mozna nadprumer, ale urcite to neni nadprumerna hra, mozna nadprumerne dobra, ale to je 90% her. 6 proste znaci, ze hra se da hrat, ale kazda se koupit vyplati vic, kdyz se kouknu co za hry dostalo 9 a meli stejne zmeny *8* ale nerikej, ze hra ma byt podprumerna jen kvuli tomu, ze neprinesla poradne zmeny? To jak rikal nekdo nize by CoD dostal 3/10
  • Vcera mi hra prisla, odehrano 7 hodin a spokojenost. Hodnoceni na Tiscali Games uz davno neprikladam zadnou vahu, protoze se odviji od toho, jak se recenzent racil zrovna vyspat, ne od skutecnych kvalit hry. Kralovsky se bavim a nelituju investice do teho hry, zatim plni vsechny moje ocekavani. Myslim, ze kdyby se na tomto serveru uplne zrusilo bodove hodnoceni v recenzich, bylo by to jen dobre a lide by tu nebyli tak casto znechuceni.
    • tak pak napiš kolik celkově trvala hra ze všemi ukoly ..(čistého času símú
  • dobra recenze, konecne se nekdo neboji rict pravdu pekna natvrdo, je videt ze v games svita na lepsi casy :)
    • Už vidím, jak tohlé říkáš, kdyby dali 5/10 tvé oblíbené hře:o)
  • Recenzim by se věřit moc nemělo.Každej má jinej vkus až hru zkusíte tak teprve se rozhodněte zda vás baví nebo měli v recenzi pravdu.Co byste dělali kdyby u Mass Effectu 2 například dali hodnoceni 3/10 bysme se na to ani nepodivaly? ani byste to nezkusily?Pro mě nejsou recenze důležité.
    • Podívali! Zašli BYCHOM do obchodu a koupili si za litr hru, které je naprostá kokotina s hodnocením 3/10 :)
      • Takže říkáš, že bychom měli jít do obchodu a koupit hru, která dostala 10/10, ačkoli to byla naprostá zhovadilost, která si ani ty 3/10 nezaslouží?
        • Ne. říkám že je nutno to nejprve vzkoušet tu hru a to znamena třeba stáhnout nebo Demo a když tak dát na Videa Gameplay a záleží na tom Jak se ti to bude líbit.Jsou i hry co maj hodnoceni 2/10 a lidi to hrajou protože se jim to libi a jsou i hry co maj 10/10 nebo 9/10 a lidi to nehrajou protoze se jim to nelibi.Znam třeba typka kteremu se nelibi Star Wars Force Unleashed 2 a nebo někoho Komu se strašně líbí Mass Effect 2 a někoho komu se nelíbí a řiká že je to sračka.
      • ou jea:)
    • Souhlas, dobrá řeč!
  • Cetl jsem, ze je hra neuveritelne snadna a k tomu na RPG kratka. Jenom za tohle si to zaslouzi tohle hodnoceni :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit