Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem hru dohrál i s poměrně nabušeným hrdinou.Jenže nastal problém, téměř všecny vedlejší úkoly až na dva mám hotovy a nemám již co dělat.Tak jsem se rozhodl, že si hru rozehraju znovu s již vylepšeným hrdinou, abych ho mohl dopilovat k dokonalosti.Jenže ouha, s již vylepšeným hrdinou není možné hrát znova.To vážně není tato možnost ve hře?Nebo to nějak jde?Mě osobně to naštvalo, protože ani s se všemi těmi vedlejšími úkoly se mi nepodařilo svého hrdinu dotáhnout k dokonalosti a během druhého hraní jsem to chtěl napravit.Pokuď to není možné, tak jsem zatuto do teď dobrou hru zbytečně utratil peníze, protože tím podle mě přišla o znovuhratelnost.Přece jenom, koho by znovu bavilo být zase ten slaboch jako na začátku bez pořádné zbraně.
  • Není to pravda. Normálně to jde, stejně jako ve dvojce.
  • Někdo tu napsal, že v Fable III nelze založit rodinu, je to pravda?Vždyť v dvojce to šlo.
  • Nerikam, ze je to spatna recenze, jen podle textu nechapu proc 6. Dohral jsem fable3, nejsem fanouskem predchozich dilu. Po dohrati trojky bych dal hre 8/10, pribeh me tak vtahl ze jsem si sehnal jednicku i dvojku.. Hru doporucim vsem co hraji hry predevsim kvuli pribehove lince, protoze to co vytvorili je jednim slovem "krasa".
  • Nejdřív jsem silně nesouhlasil s hodnocením. 6/10? To snad ani není možné po tak perfektní dvojce. Jenže ouha. Včera jsem to dohrál a s hodnocením musím souhlasit. Mimo příběhovou linku se neliší naprosto v ničem od dílu druhého, ba je dokonce ostrouhán (getsa a konverzace). Během příběhu jsem se radoval, jak po dohrání budu vydělávat peníze a založím si rodinu, jenže hra měla jiné plány... Dostal jsem hodně špatné zakončení a to proto, že jsem chtěl lidem pomoct. Hra je adekvátně hodnocena.
  • tak toto uz prehnali, ta hra urcite nie je priemerna pretoze iba Fable ma takito styl a Fable vo vela veciach jedinecna seria a akurat ju zlepsuju...to je ako keby ste odpisali seriu Sims....po recenzii na Castlevaniu mi zacina pripadat ze tie hry ti recenzenti ani nehraju...
  • Jeto pecka! Kdo mel rad jednicku nebo dvojku, je to pro nej jasna vec, ostatni at si daji New Vegas na hardcore mod. Oboji je pritom dobra volba.
  • každej si musí udělat svůj názor na hru a ne podle nějakých recenzi zahrat a posoudit někomu se hra bude líbit bo ne podle obrázku nic se nepozná,jinak nesouhlasim s recenzi na fable III 6/10
  • Tak teď jsem se zasmál...prej jak hodnotíme *1* 6/10 = Přestože jde stále o titul, který dokáže pobavit, nelze u něj přehlédnout větší množství nedostatků, často i poměrně zásadních. Vhodná pouze pro fanoušky daného žánru, ale i těm doporučujeme ke hře v této kategorii přistupovat opatrně.

    Hlavně ta poslední věta...lol
  • http://www.eurogamer.cz/articles/fable-iii-recenze

    Takhle má vypadat recenze...a i kdyby tam dostala menší hodnocení, aspoň by to bylo zdůvodněno..né jak tady, kde nepochopím, proč 6/10....
  • Stejnej úlet jako tady: http://konzole.hrej.cz/clanky/halo-ryc-3299/

    Hold každej se nepřenese přes to, že velký firmy prosazujou své konzole a na PC kašlou...
  • Ty hovádko, nauč se psát česky! Konspirační kritikou jsi nejspíš myslel "konstruktivní" .. No nic další troll na odstřel, to je hnus vážení..:-/ Se divím, že si se svým IQ tykve vubec dokazal napsat ten komentář mr. hiphoper.
  • MC HipHOP4EVER : kravini, krytice, my rekni co jsem dementne komentoval ,tak tupej jak vy tady...blink! *1*
  • Danny očividně Mario nehrál a přesto ví jaká je jeho kvalita tak mlč on je totiž další stupen lidské evoluce :D
  • Hej jotak to je dost dobry! rolf! prej malej a tupej urcitene tak tupej jak vy tady! malej to bys koukal jak! my rekni co jsem dementne komentoval rikam jen pravdu tak mlc vy tady placate kravini leda tak zmlkni kdyz nerozumis konspiracni krytice!
  • Nereste ho,to je jen malej a tupej troll.Uz tu dementne zkomentoval nekolik recenzi.
  • Takze, kdyz pri krasobrusleni, dostanou od vsech 9,0 a od jednoho 6,0, tak to znamena, ze je jen prisnej? *1*
  • Tak neznám mnoho horších her, než-li Mafie 2, takže...
  • ...asi tak. Ak "zvorají" aj Witchera, tak ti pôjdem pomôcť dať tú mašľu - na hlavy vývojárom.
  • Hej, ty máš dost! Pokud si s tím svým pravopisem neděláš srandu, tak upřímnou soustrast. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit