Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Ta postapokalyptická tématika se sice hojně využívá,ale málo kdy je udělána tvrdě a nelítostně tak aby tomu člověk věřil.
    Často to je taková sranda a opravdu málokdy jsem měl pocit z nějaký rozpadlé společnosti + všemu co k tomu patří.Momentálně jsem si nahrál FA:New Vegas a že bych z toho světa a společnosti nějak překvapen to říci nemohu.Více se tam zabývám častým bojem,a sháněním nového vybavení.Nesmyslnost některých prvků a jasné rozdělí na nějaké skupiny tomu také nepřidává...Hlavně když něco ukradnu kde nikdo není tak mně někdo dá anebo sebere karmu....
    Takto si nepřestavuji drsný a reálný svět po katastrofě.Snad ani Fargo ne.

    Kdyby to bylo podobné dokumentu Threads (1984) kde se lidi chovali přesvědčivě bylo by to super.To samé film Day After (1983).Tam jsem věřil té rozpadlé společnosti tomu jak snad vše v p*deli.Tedy prostor zde určitě je a doufám,že se Fargo trefí dobře.
    • Tak Fallout nemá za cíl simulovat realistickou postapo civilizaci. A karma se ti přidává a ubírá, i když tě nikdo nevidí, prostě protože to je karma. vis http://cs.wikipedia.org/wiki/Karma_(buddhismus)
      *4*
      • Keyz
        Já vím,ale je to hloupost :)
        • Cahir
          Proč je to hloupost? Karma je univerzální morální systém, na kterej frakce hážou bobek. Pro ně je důležitá reputace.
          • Keyz
            Je to hloupost,protože mně hra jednoznačně soudí a navíc na karmu reagují NPC (dle toho co jsem četl) http://fallout.wikia.com/wiki/Karma

            - Jak mně někdo muže říci,že jsem zlí protože okradu banditu který byl špatný?Jak to pak někdo pozná když tam nikdo není?To je hovadina.Když tak by to mělo být pouze pro hráče a nemělo by to mít vliv na nic.Protože se nechovám podle hodnoty která mně je nelogicky přidělena,ale pod sebe.
            • Cahir
              "Když tak by to mělo být pouze pro hráče a nemělo by to mít vliv na nic." - Tak to jsi mě dostal, myslel jsem, že takhle to funguje. Že karma funguje pro hráče a že NPC špatné chování hodnotí pouze, když tě vidí. Pro frakce je by tu pak byla reputace.
          • to mi už připomíná hodnotné Mass Effect diskuse co by kdyby... Shepard nezklátil tamtu, zklátil tamtu, zklátil nějaký reapera do zadku nebo se vyučil instalatérem, mechanikem nebo by na Normandy prodával zmrzlinu *6*
            • Cahir
              Co?! O_o
              Co má systém reputace a karmy ve Falloutu společného s "klácením" v Mass Effectu?
              Soutěžíš o nejmimóznější příspěvek?
  • jakubtomsa
    Moc díky za tenhle rozhovor s Fargem (a samozřejmě i za předchozí část). Nejen, že se zase na hru těším o něco víc, ale předně mě utvrdil v tom, že ten chlap si rozhodně ne*ere do pusy. Viva la Wasteland 2!
  • nic jineho nez kopie falloutu od beshedy
    • To právě Bethesda vzala všechno od Falloutu 1/2 a převedla to do FPS/RPG. Wasteland tu byl první...
      • kotty
        A to o dost - 9 let. Ale adsf nejspis jen trolluje ;)
        • Taky bych řekl. Podle mě to byl náhodou docela dobrý vtípek *3*
  • ucho
    Slušný rozhovor. Je fajn vidět, že má Fargo jasnou vizi a představu, jak má hra vypadat a co by měla splňovat. A jestli to zvládne tak rychle, tak klobouk dolů.
    • Cahir
      Spoustu nápadů má v hlavě pravděpodobně už roky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit