Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ne "inksajl", ale "in exile", panove publiciste!
  • Hezky se mu to povídá, jsem zvědavej jestli to podloží i kvalitní hrou nebo zůstane jen u povídaček.
    • Cahir
      To povídání si může dovolit, jelikož toho má za sebou hodně. *3*
      • A je nějak prokázané že se jen nevezl v týmu zkušených lidí a že opravu na tom má nějaké zásluhy? I Bioware toho má za sebou hodně a jejich tvorba se razantně změnila. Očividně to není jen o tom. Ať prvně něco předvede a pak ať si povídá.
        • prokazane to je, pane trolle, jelikoz byl hlavni designer nekolika uspesnych her v 80. letech, mezi nez patri bard's tale, nebo prave i wasteland.

          vybudoval interplay, jedno z nejvetsich vydavatelstvi 90. let, s tim, ze jako vydavatel pomohl odstartovat bioware a blizzard.
    • myslim ze se mu to povede jak rikal nema za prdeli takovedle hovn* jako EA atd. a muze se dat na cas a vyladit to ja verim ze to bude good game
  • Velké kudos redakci Games za rozhovory z Brianem Fargem. Houšť a ještě větší kapky!
  • Kein
    Jinak doufám, že se Mark Morgan zase předvede, tak jako v původních Falloutech. http://www.youtube.com/watch?v=FWbnNgLZ4-I
    • perfektní song, už nějakou dobu ho mám jako vyzvánění na telefon :)
    • 13_11
      Jak píše Sakhan9969 v tamní diskuzi: „The feel when you finally make your dream come true, and you ride whole Wasteland of FO2 on ya MFC eating Chrysalis.“ Tak to prostě je!

      I já v novém Wastelandu doufám v obdobné Morganovy momenty.
  • Perfection !!!
  • je krásny když máte tyhle zajimavý rozhovory a to všechno.. ale když člověk sedi nad pokrmem pusti si video, štastně zajídá namazaný rohlík se sýrem rajčetem a to video se co 5 sekund sekne a načítá ... tak je to fakt krutě negativní pocit co víc řict ..
    • na games.cz nechám vždy video načítat a prohlížím jiný články a až je celý, tak si ho pustím, s tím jejich slavným prohlížečem to jinak nejde
      • měl jsem na mysli přehrávačem
    • Není to tím rohlíkem?
      • já nevím ..nebo jeslti jsem ty rajčata málo osolil .. jen jsem chtěl aby se čtenář pořádně vžil do mé role *15*
        • kotty
          Nikdy jsem nepochopil, jak nekdo muze zkazit chut rajcat soli *2*
          • Sul je nejlevnejsi antidepresivum! ;-)
            • kotty
              Ja teda nejim rajcata proto, abych zahnal depresi. Ale chapu, ze kazdy to ma jinak :P Navic, jak se rika, vseho moc skodi.
        • Úkol splněn, taky jsem si došel pro rohlík. Jinak co by mohlo pomoct: aktualizovat flash plug-in na nejnovější verzi (jestli to jede na Javě, tak Java Running Environment), změnit prohlížeč (minimálně vyzkoušet, jestli to dělá v Chrome, FF i Opeře), zkusit vypnout firewall, zkusit se pohrabat v síťovém nastavení, jestli to není tím (ale v tom se už nevyznám vůbec). To jsou asi tak věci, co bych zkusil já.
  • uvidis casem *7*
    • Já uvidím časem, ale pan Fargo už to nepochybně ví teď.
    • to mela byt reakce na Teo *1*
  • Pane Fargo, a souboje budou turn-base, anebo real-time s možností pauzy?
    • Zdá sa mi, že v inom videu spomínali, že turn-base.
  • největší strach mám z toho "týmu" - všechny hry mě nejvíc baví hrát sólově (ve Falloutu jsem jako společníka snesl jedině robopsa :o), takže doufám, že pokud to tady bude postavený na partě, bude to nějak dobře udělaný, aby se o ty ostatní člověk nemusel moc starat...

    nu což, už to mám koupený, takže řešit to už nemá smysl, už se jen čeká :)
    • h0p3
      Teď když jsem se nad tím zamyslel, tak hraní solo je super a nijak mi nevadí. Ale když můžu mít po ruce parťáky co mi tu hru nekazej a naopak to ještě trochu někam povznesou, tak proč né. Viz Fallouty (1,2 - super hlášky někteří jedinci), Baldursy Effecty/Dragon Age - nějaká ta historie společníků atp. Ale zas na druhou stranu v Gothicích jsem je doopravdy nenáviděl *16*
      • zas na druhou stranu v BG nebo P:T clovek zacinal sam / s Mortem a partaky nabiral prirozene po ceste, coz me bavilo a nijak nevadilo. Co mi nesedi je, kdyz clovek vytvari postavy hned na zacatku, jak v Icewind Dale. Clovek ma tak nejak problem se s nimi szit a najit tu jednu do ktery se jakoby prevteli.
    • jediný co byla drošičku škoda že ve falloutech ( myslím opravdových falloutech 1 a 2 ) nešli v soubojích společníci ovládat viz. tactics ...
      • Kein
        to mě zase bavilo sledovat jak Marcus sám od sebe drtí krysy bazukou, nebo párá dítě v Denu gothlingem :) Ale user friendly to moc nebylo, často se pletli do rány nebo zabíjeli navzájem.
        • jojo Marcus a Sulik s perlíkem, to nikdy nešlo dohromady
          • Přesně tak. Tyhle dva po kupě si vždycky říkalo o pr*ser *1* mimochodem vždycky jsem je naverboval co to šlo a měl jsem je až do konce hry *14*
    • Robotron3
      To mám přesně naopak, pro mě jsou zase party v RPG uplně to nejlepší a nejzábavnější. Od Ishar, až po Dragon Age. Je strašně zajímavý sledovat ty vztahy, co ve hře provedeš a jaký to má důsledek na lidi v partě, kteří se začnou zbližovat a nebo nenávidět...
      • mě ovládání více postav taky spíše odrazuje... proto jsem miloval Fallouty, ale takový BG nebo Planescape mě nikdy nechytnul, spousta managementu postav, prohledávání inventářů 6-ti postav a neustálé debaty v partě o pocitech a obavách, spíše mi to přišlo iritující

        na druhou stranu takový F. Tactics nebo Jagged Alliance 2, to já zase můžu :)
        • to ani nemluvím o tom, že občas nějaká psotava odešla nebo zradila... a pak shánět náhradníka za vypiplanou postavu, co odešla s plným inventářem, super
  • To co řikal Fargo dává smysl. Taky mi přišlo, že Wastelland bude vlastně fallout 2,5 :) tak na to se hodně těšim.
    • Fallouta bych od toho nečekal... Ale bude to dost podobný. Moudřejší budeme, až bude k dispozici první gameplay. Jinak na hru se těším nejvíc od doby Mirror's Edge. *14*
      • To uz vidim ako najvacsi problem, ludia od toho ocakavaju Fallout. To samozrejme neni problem hry samotnej, ale ocakavania ludi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit