Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to je na konci za film??:D
    • Je to herec Bruce Campbell ve filmu Armáda temnot (Army of Darkness). Mělo to bejt rádoby pokračování serie Evil Dead. Mě by zase zajímal co je to ten první film ve videorecenzi :-)
      • ucho
        já to nechápu, Army of Darkness jsem viděl (stejně jako oba Evil Deady), ale tuhle scénu jsem si normálně nepamatoval, divný...
        • Armáda temnot má totiž dvě verze. V delší verzi, která je podstatně horší, je konec úplně jiný a rozhodně ne komický.
          • ucho
            tak teď se mi zhroutil celý vesmír, to by znamenalo, že jsem viděl tu "horší" :)
            • budeme sa musiet dohodnut a spolu s lukasom si to pozriet este raz
            • BoB.2
              Asi budu muset zašatrat ve sv_m videoarchivu nebo mrknout na youtube *5*
          • BoB.2
            Matně se pamatuju na nějakej apokaliptickej konec něco že se vratí a svět je zničenej nebo tak něco ale obchoďak žadnej.
            • Jo ono byly natočený dva konce dobrej a špatnej, v tom špatnym dal ten mág vypít Ashovy nějakej lektvar po kterým usne na dlouhou dobu a přitom nezestárne (aby se dostal do dnešní doby), pak se probudí vyhrabe se z té jeskyně a už se raduje, že je ve správné době, ale najednou příjde ke srázu a vidí zničenej zbořenej svět a končí tou hláškou Nééé Spal jsem moc dlouho. A v tom dobrým konci je právě ten obchoďák, kde je jako prodavač a objeví se tam ta démonka a on jí uzemní brokárnou.
        • ja som ju nepamatal presne hentak, ale bola tam, to viem:) len tu trampolinu som si nepamatal. hm. ale vlastne, ked tam spomina krala, tak to by malo byt az po army of darkness nie? ze by bol dalsi? a v niektorom z nich bola scena v mall, ale bez henteho? hmm
          • BoB.2
            No tu ruku si udělal v Army of Darkness (jinak ma pilu) a ten se odehrava celej ve středověku tak nevim odkud je tahle scena *8* *7*
            • miker17
              z posledních minut filmu
      • http://www.csfd.cz/film/1328-jsou-mezi-nami/
      • Paul_cz
        They Live, docela zábavná Carpentrovka.

        Ale nemůžu si pomoct, Duke je při opakování těch vykradenejch hlášek prostě víc cool než jejich originátoři :-).
        • They Live, na takovej ten hudební motiv z toho filmu se nedá moc zapomenout. Navíc postupem času byl slyšet v různých lehkých modifikacích v mnoha jinejch počinech. Dalo by se říct, že film je klasika z odpoledního filmovýho klubu pro pamětníky kde se vysílá hned po filmech s Oldou Novým a taky s Hugo Koka Haasem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit