Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi co minou Dukena delaj velkou chybu. Tu hru by minout nikdo nemel, protoze uz dlouho jsem se u FPS takhle skvele nebavil. Ta hra je vazne promakana. Pokud vahate tak do nej jdete, litovat nebudete. Je to jako pest do oka mezi tim mainstreamem co dnes vychazí. Grafika neni spatna, hratelnost je skvela, variabilita misí a prostredi neuveritelna. Hra snad neobsahuje zadny hluchy nudny misto a Duke furt na neco hlásí. A kolikrat se pristihnete, ze se uprimne smejete. Hra obsahuje celkem slusny mnozstvi miniher a ruznyho odreagaovaní jako hledani ego veci apod... V kolika hrach si sednete na kopírku a nechate si oskenovat prd*l nebo si ho nechate vykourit skrz prepazku na zachodech (ala bloodhoud gang :D) atd, atd (tehle veci je tam vazne mooooc)...
    Netusim proc tu hru vsichni topi. Ja rikam uprimne a s nadhledem nekolik dni po dohrani, ze ta hra je proste skvela, a obsahuje spoutu bonusu. Takze Já sem dostal vic než sem kdy vůbec čekal. Po dohrání se otevre i slozka extra kde mimo jine jsou i vsechny trailery co kdy vysli a za sebe rikam, ze po shlednuti traileru sem vazne rad ze hra vypada tak jak vypada a zachovala si vse ze staryho duka, protoze to v tech trailerech, jako třeba monstra jsou fakt hnusny a působí pekne trapne.
    Ja se bavil od zacatkuz do konce a bavim se i ted pri dalsim hrani.
    Konecne poradny FPSko ktery se nesnazi bejt CoD copíraka. Nobsahuje žádny trapny sceny ala KZ3 a i presto, ze se nesnazi tvarit nejak vazne, tak pusobí mnohem vaznej a mín a stupidnejs nez právě zmíněnej KZ3. Nejhorší jsou hrači co furt tvrdí jak grafika neni dulezita, ze je hlevní hratelnost blablabla, a pak takhle skvelou a nápaditou hru potopí, právě jen kvuli tomu, ze nevypada nejlépe. (jedina lokace a tou je venkovni vegas cca 15min hrani mi prisla slaba, jinak sem byl absolutne spokojenej bez zadnejch rusivej nebo hnusnejch textur. Hrano na samsungu na herní režim... krásně ostrý )
    Pokud máte rádi variabilní a zábavnej a neustále překvapující gameplay plnejch vedlejsích blbovinek je tahle hra právě pro vás. Pokud už vas unavujou stále ty samé hry, je tahle hra právě pro vás. Pokuď nejste teplý, je tahle hra právě pro vás. Pokud nejste pussy.... :D
    Jinak, aby jste si nemysleli, tak nejsem žádenej Duke fanatik, a Duke 3D sem stěží přelouskal a dohrál jen jednou... Ale tohle je fakt parádní. Jo a už dlouho sem ve hre nevidel tolik odkazu na jiny hry, nebo filmy tipu ''tady leží jeden mrtvej vesmírnej marinak'' (je tam mrtvej isaac z DS) apod... samej easter egg.
    8,2/10
    Neocakaval jsem nic a dostal jsem nakopáno do prd*le.
    Nedejte na recenze topíci hru jen kvuli zastaralemu enginu, hrajte a kralovsky se bavte.
    • Dobra pointa s temi referencemi na ostatni hry: Halo, AvP, WoW, Gears of War, Half-life, Donkey Kong, Deadspace...
      Nektere reference byly sice slabsi, ale bylo to pozitivni zpestreni *4*
    • 1. šel jsem do ní a lituju
      2. ani jednou jsem se nezasmál
      3. když se nesnaží bejt kopírka CoD, tak proč CoD kopíruje?
      5. gemplej není variabilní a už vůbec není zábavnej
      6. světová recenzentská obec má pravdu, je to brak
      4. Duke je všech teploušů král
      • Kouďák si totiž evidentně při hře, kde musí používat mozek, neví rady.... Osobně ho typuju na právě zmiňované CoD a podobné lineární věci kde tě vedou tvůrci za ručičku od začátku hry až do konce v 1 koridoru. A nejspíš mu je podle toho blábolu co napsal tak 13 let maximálně. Je jasný že se mu to líbit nemusí, ale to nejspíš protože by musel myslet a použít mozkovnu *5* *5*
      • tak pokud sis ji kupoval online z shopu, tak ji můžeš do 14ti dnů vrátit a nechat si zpět poslat prachy a ničeho litovat nemusíš že ... a pokud jsi ji kupoval v kamenném obchodě, tak máš myslím 3 dny (což by ti mělo bohatě stačit na to, aby sis ji zahrál) ;) ...
        • to bola len ironicka poznamka ktomu ze vraj duke kopiruje COD
          • já reagoval na toho kouďáka ...
      • 1. nelutuj
        2. smiesne je uz len to ze mas taky slaby zmisel pre humor
        3. na DVD s dukem mam napisane COD 5, fakt tak mi prislo od xzone......
        4. Hey, you know who is gay ? you....... adfs pozri si ak si nevidel co sa stalo chlapcovi
        5. nahodou ja som si pozriel svetove recenzie na ktore sa tu kazdy odhlasuje a nasiel som aj 8/10 9/10
    • Moje slova :)
  • Původní Duke byla pecka, na Forever jsem se těšil jak malej. Jenže dneska jsem Forever dohrál a víc jak 5/10 bych tomu určitě nedal. Level design hnus, interaktivita mizivá, volnost žádná, technická stránka věci škoda slov, humor nic moc a k tomu pochybný vymoženosti jako 2 zbraně, checkpointy a autohealing. Děkuji nechci, dohrál jsem to jen proto, že to je Duke jinak bych to vzdal už někde v polovině, škoda! :(
    • Souhlasím s tebou.Hra měla působivý trailer.Zahrál jsem si jí,ale na to že to byla jedna z očekávaných her roku jsem to vypnul asi po 5 hodinách.
    • Podepisuju
  • Lukas, si panko. vezmes si ma?
  • TO si robite srandu stou videorecenziou ? Cele to je plne zaberov s tej nudnej pasazi v meste........ Recenzista hru but nedohral alebo sa snazil ju len poslapat, preco tam nieje ani jeden humorny zaber ktorych je v hre kopec ? napriklad bzzz s elektrarni... alebo dvojicky vo vajicku...... alebo kuci kuci ? alebo ktorakolvek ina humorna situacia ?
    Recenzista sa snazil len hru poslapat 6min recenzia, stoho 2min zaber na nejaky film s 80tych rokov a 4min zaberov s nudnej prestrelky zo zaciatku hry........ TO JE SNAD ZLY VTIP ? mazem si games tiscali s domovskej stranky, toto bola posledna kvapka, ja som sem chodil aby som podla recenzii vyberal ktoru hru si kupim a ktoru nie, a som rad ze som si dukeho kupil skor ako som pozrel recenziu.....
    • Já bych v tom hledal jen to, že existuje lidský poddruh zvaný zaslepený fanoušek.
      • NEkecajte. vobec 8hodin to netrva prejst.... mozno ked cheatujete a idete na najlahsie......

        Tato videorecenzia ako aj recenzia predtym sa snazi len poslapat DNF..... nic ine, proste zoberu hru, ukazu len to zle a zahrabu, pricom toho zabavneho a dobreho je vnej viac ako zleho..... proste jednostranne to je
        • To že ty máš jeden názor neznamená, že někdo jiný musí mít stejný. *3* Recenzent si narozdíl od tebe musí zanechat odstup aby hru bobře ohodnotil a já s verdiktem více než souhlasím. A pokud chceš ty svůj nesouhlas dát najevo, napiš čtenářskou recenzi a ne jen "tady jsou všichni kre*éni, páč nadávají na moji oblíbenou hru".

          A hlavně by mězajímalo, jaký web teď budeš navštěvovat, když DNF dostává všude špatné známky. *1* *2*
          • Ale co blbnete, ved som seriozne napisal co je vlastne vtej videorecenzii..... a kto ma trochu zdravy rozum mi da za pravdu, lebo ukazat jeden chapter s 23 chapterov co ma hra je cisty s*it. a dalsia vec je ze ste vsetci akoze PRO hraci presraty hrami co maju graficke orgie a absolutne ziadny zmisel...... proste demencia rastie dalej, uz vidim ako moje deti si budu honit pero na nejakom crysis 7 co bude mat 100% realnu zivu grafiku alebo neviem co este nevymyslia a hra bude mat taky pribeh ako super mario......
            • Erien
              Hlavně já mám velké grafické orgie, když hraju Minecraft. :D
          • prudislav
            on je rozdíl zdůvodněná špatná známka a pak špatná známka z ennávisti
            • A ten rozdil rozlisujes ty, co? : D
              Zrovna tahle TG parta je urcite hrozne plna nenavisti. Urcite hrozne potrebujou ventilovat se na nebohy hre.
              Podle sebe soudim tebe?
              Boze, tady to jsou zas pripady *7*
              Pojdte do me - zdrham.
            • Nemám důvod nenávidět. To jen tady někteří hledají na Dukovi to co v něm není. *3* To víš, subjektivní hodnocení většinou dopadne tak, že jsou nespokojení kritici i fanoušci.
        • Ale nemel, prosimtebe : D
          Za osm hodin to zkusenejsi hrac projde s prstem v nose.
          A ze by byla prvni pulka nejak vyrazne horsi nez druha? To teda nevim. Je to prinejmensim srovnatelny.
          Krom toho samozrejme dobra videorecenze neukaze celou hru, takze je ta prevaha zaberu z prvni pulky urcite spravne.

          Hlavne ti nikdo nebere, ze se ti hra libi. Neni snad potreba nadavat recenzentum, ze hru hodnoti objektivne, bez rukavicek. Dneska je tohle proste slabota. Pro vetsinu dospelejsich lidi navic znacne nevkusna.
          • Nebud smiesny, ved ta recenzia vyzera akoby ju robil niekto co v zivote ziadnu inu nerobil, ved ma 6min, stoho 2min nejake blbe zaberi s predpodopneho filmu, a 4min kidania hnoja na dobru hru, proste toto je hnus, roky mam games tiscali ako domovsku stranku, ale dnesnym dnom som si tam nastavil nieco ine......
            • No jak te tak ctu, tak jsi uz teda ty "roky" na spatny adrese : P
              Tak holt zamavej na rozloucenou, jestli to je tak zly.
              Jestli tohle je amaterska recenze, tak teda... wooow...)
              Pa
    • kdyby byla recenze soustředěna na těch pár dobrých okamžiků, mohlo by to vyvolat dojem, že celá hra je naprosto vynikající a zábavná pařba, ale to není ani omylem, proto je recenze záměrně, tak špatná jak špatná je samotná hra *2*
      • Vobec nieje hra zla, to co pises mozes povedat len tak asi ako recenzista, zahral si uvodnu lokaciu ktora je nudna ale hra potom nabera na otackach, keby som tiez hral len uvodne lokacie tak nikdy by som nedohral Dragon age origins... lebo zo zaciatku su tiez nudne
        • sry ale kdyz 8 hodinova hra nechyti v prvnich 2 hodinach tak nema narok ...
          • hra musí nadchnout v prvních 5 minutách, jinak je něco špatně. Zvlášť u střílečky. RPG ještě dejme tomu může mít vlažný začátek, ale tohle... chodit jak šašek 10 minut po hotelu..
            • tak zrovna zacatek (cca po cast se zmensenim a auticke) byl jeste oka :)
  • no muzu rict ze duke se mi fakt libi a diky tem minihram co v tom jsou me to vcelku nadchlo , grafika mi urcite neprisla spatna , tudiz nesouhlasim s recenzi ja bych tomu dal i vic , kazdopadne souhlasim s tim ze za takovy prachy by to asi prodavat nemeli :)
    • Moje řeč, měli to poslat na recenzi mně. Já bych se nebál dát dokonce 9,5. Těm nízkým hodnocením nerozumím, ta jejich bývalá pr agentura má asi pravdu. *3*
      • Tolik bych mu nedal, ale 7/10 určitě. Více bych mu nedal pouze pro některý nevyladěný levely (některý jsou ovšem úžasný), žádný special mise po dohrání základní hry (nevím, třeba boxerský ring s prasaty, prasečí masakr - hordy, apod.) a málo rozvinutý multiplayer. Capture the baby je zajímavá mutace CTF, celý MP je ve starším ale zábavném stylu. Chybí fyzika v MP, chybí cooperace, více map a modů. Chybí také editor, jestli jsem dobře koukal a možnost PC verzi více nastavit z menu (větší FOV např.).

        Vyjít v roce 2006 a mít vše doladěné, byla by to pecka. Dneska je to prostě jen lehce nadprůměrná a zábavná hra. Oldschool FPS se spoustou miniher a interakce (tak to má být). BTW grafika vypadá poměrně pěkně, hlavně s ohledem na to, že se jedná o Unreal 2. Scény mají na dnešní dobu málo polygonů a animace jsou někdy trochu strnulé, ovšem práce se světlem a textury jsou v některých místech perfektní.

        Přes jeho neduhy o jeho kvalitách svědčí, že jsem ho dohrál jedním dechem. DNF totiž nenudí, ačkoli jsou některé pasáže repetitivní, ale ne příliš dlouho. Ba co více, zkusil jsem to spusit znovu od začátku a než jsem to dokázal vypnout, byl jsem zase skoro v polovině. Prostě pobavit umí. Souhlasím, že s ohledem na nedodělky a zastaralost by se měl prodávat do 500kč.
        • nemyslim si, vyjít to v roce 2003, možná trochu......chybí tomu hrozně moc..
      • ...měli to poslat na recenzi mně. Já bych se nebál dát dokonce 0 a moc dobře vím proč a za co...
      • Ellendway
        9.5 za co? Za jméno hry nebo za DN3D?
        • Za DN3D. *1* A opravdu si nedělám legraci, je to dobrá hra.
          • Tak to si potom pekne mimo. Ta hra je podla mna jeden z najvacsich failov v hernej historii a cista kktina pre tupych pubertakov. Na tej hre je vsetko zle a dal by som jej 4/10 maximalne za mini auticka.
  • prudislav
    Duke je velice specifická hra kterou lze jak milovat, tak nenávidět poněvadž má pádné argumenty pro obě strany. Já se ale spíš řadím k té první skupině. přijde mi že někerý recenzetni v tom hledaj něco co tam ani bejt nikdy nemělo a strhávaj body za něco co jinde přehlíží a za něco co si někde vysnili a co tam ani bej nemělo (viz. příběh = satira na ameriku - a recenzeni v tom hledají kdoví co. jako jo příběh je blbej ale je to tak udělaný prvoplánovaně a schválně) - jinak já se víceméně ztotožňuji s recenzí na Cz Eurogameru
    • To bude asi ono, většinou v něm lidé hledají, co tam není a být nemělo, to je bez pochyb. Za sebe... mám nahráno podle steamu 9,7 hodin (3 hodiny z toho jsem strávil v TittyCity *5*) a mohu říci, že i když se odkloním od všeobecně uznávaného názoru, že to někdo chválí jen proto, že DN3D, tak mě ta hra BAVÍ. Není to špička nejtěžšího kalibru, tou ani být nechtěla... tedy chtěla, ale to by také do toho museli hoši z 3D Realms šlápnout a ne nechat prachy utíkat, ale po tom, co už byl mnohokrát zrušen, nemohl nikdo čekat, že to bude AAA numero uno. Hra pěkně odsejpá, nenudí, nadruhou stranu vás pro změnu do ničeho nenutí. Level design je na pár místech trošku horší, jinde zase super, tak je to ale v každé hře. Grafika... grafika *4*... Když uvážíme, že engine hry má svá lepší léta za sebou (unreal engine 2.5, použití v UT2003 mluví za vše), ale byl do hry plně implementován, nemohl zase nikdo očekávat, že ho bude GearBox narychlo měnit nebo od píky překopávat. Grafika sice není na úrovni hightech her, ale u tého hry to ani tak nevadí, je to parodie sama na sebe. Možnost nosit jen dvě zbraně jsem se zprvu zalekl, ale zjistil jsem, že to není žádný problém... kupodivu na to, že se blížím do finiše mi ani nevadí, že kvůli archievementu mám u sebe pořád pistoli *1*. Samoléčení, jsem se také bál, ale zase neoprávněně. Sice se hra místy mění ze zběsilé rambo akce na hru na kočku a myš, ale je to oběť dnešní době a zhýčkané mládeži, které se nechce hledat lékárničky *2. Celkově vzato... Ani jednou jsem zatím u hry nenudil, nijak mě nenaštvala (jednou mi při hraní pinballu spadl win... nastala modrá smrt, ale to asi nebude hrou), celkem se u ní směji, občas překvapí, občas člověka zamrzí nějaká ta nedotaženost, oči mě z toho nebolí (jak jsem někde četl, jako narážku a "odpudivou" grafiku). Jsem rád, že hra vyšla a stoprocentně si ji minimálně dvakrát sjedu znovu a těším se na multiplayer. Za sebe bych se rozhodoval mezi hodnocením 7.5/8.0, a to píši jako nezávislý pozorovatel, který vyjímečně nelituje svých investovaných peněz *5*.
  • Ruku na srdce, tohle neni hra, ktera by mela ziskavat hodnoceni 9/10, i kdyz jsem se bavil, tak jsem cekal mnohem vic...
  • Hru jsem dohrál. Překvapilo mě jak je to krátké... Každopádně já byl spokojen. Dostal jsem to co jsem očekával, nic víc nic míň. Grafika mi nepřišla zas tak nějak ukrutně špatná. A ta voda jak psal Vávra... Škoda mluvit, jasné bioshock to není, ale je naprosto v pohodě. Nevím no recenzentům schází krapet nadhled:)

    Ale na druhou stranu bylo to krátké, vtipnosti tam nebylo zas tolik, mohlo tam být mnohem víc vtipů a narážek. Dvě zbraně nejsou problém, všude se povětšinou válí všechny, protože jich stejně moc není. A i kdyby je Duke nosil všechny nosil u sebe, stejně máte náboje jen na ty, které konkrétně používají nepřátelé (ale ano jsou tam zásobovací bedny). V tom případě není problém jednu odhodit. Třeba se tak chtěli vyhnout balancu hry. Aby to někdo neproběhnul s devastatorem.
    • Nadhled? Spíše recenzi začínají být pořádně přísní a je to jen dobře. Hry se dnes nabízejí za velké peníze, mnohdy hru koupit a za 4 hodiny nemáte co hrát, jindy koupíte třeba tuto hru o které jsem už pár slov řekl. Jen tak dál, jsem rád, že recenzenti a nejen u nás začínají být přísní, protože za poslední roky dobré hry najdete na prstech jedné ruky, většinou hra bez nápadu, několikrát okopírovaná od konkurence, krátká, smrdí bugetovkou a prodávají se za plně ceny. Co na tom, že je to kolem 899,- plus/mínus. Peníze to jsou a na ulici je nenajdete. Kdyby se Duke prodával za 299,- nebo 399,- tak se k němu přistupovalo úplně jinak
    • prudislav
      souhlasím - jinak hra je záměrně parodie sama na sebe a na ameriku
      BTW: a někerý ty bugy s postavama co byli vidět ve videorecenzi jsem tam fak neměl
  • Ale ... Ale ... Duke Nukem 3D NEBYLA hra sterilních koridorů, to je důvod, proč to furt hraju, Duke má spoustu levelů neuvěřitelně otevřených a každá nastálá situace má plnou zadnici řešení vycházejících z kombinace prostředí, zbraní a předmětů, proto to byla zábava!
  • Koukám, že je modní Duka v recenzích kritizovat, ale nedejte na to, je to dobrá pařbička :D

    Po dlouhé době 3D akce, kde jsem se fakt bavil
    • Je to nuda, nuda, nuda... Myslím tím střílecí pasáže, prostě obyč. tuctová střílečka bez nápadu... Začátek byl trochu slibný, ale jinak je to jenom o tom, že člověk běhá a těší se až bude mít tu střílecí pasáž za sebou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit