Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ellendway
    Hrozně se mi líbí, jak každý píše, že se musí u hodnocení přihlížet na historii... Pokud vím, tak se komentovala nynější "hra", která dostala i tak vysoké skóre. Duke nepředvedl nic nového, jen 15 starých hlášek, tři ku*** u tyče, pár miniher a primitivní střílení prasat, které se opět vrátili.
  • Nezbývá než doufat, že vévoda tímto překlenul téměř 15ti leté období sucha a nyní se k nám vrátí v dalším pokračování a doufejme, že i v lepší formě.
  • Nevíte někdo jak se jmenuje ten film co je ná úvod týhle video recenze? Díky :)
    • Myslím, že to tu už bylo, ale kdyby ne - Jsou mezi námi - oni žijí. *4*
  • Bohatě mi stačilo demo, abych se ujistil, že full verzi hrát nechci. Grafika je bídná v jakémkoliv nastavení, fyzika nulová, AI o ničem, naskriptované situace tak okatě, že to svět neviděl. Raději to nemělo nikdy vyjít a starej dobrej Duke by si zachoval své jméno. Je to větší bída než ta napodobenina Fallout 3 *9*
  • Nemůžu si pomoct, všude se kritizuje grafika, ale mě zas tak špatná nepřijde. Ve videorecenzi se mluví o tom, že to vypadá jako budget hra z roku 2003. To je trochu hodně přísné přirovnání, ne? *5*
  • k těm co řeší skóré apod...nemůžete po všech chtít aby na to koukali jako na hru z roku 2000 když je rok 2011 ...a vůbec proč koukat na skóre?takový Saints Row všude dostávalo nízký známky a já u toh ostrávil 100+hodin. :) skóre je pouze subjektivní názor recenzenta
    • názor mu nikdo nebere ale když hru prezentuje ostatním,tak si nemá vymýšlet a říkat opak toho co ve hře opravdu je :-)
  • No co určitě to není nejlepší hra, ale parchanti se zase vrátili, tak musí dostat zase na p*del ;-)
    A jediná věc co mě zatím hodně štve, je strašně pomalý loading. To jsem snad nikdy nezažil to trvá asi 5 minut... máte taky takový problém? Se divím, že se to v recenzích nezmiňuje.
    • já s tím problém nemám načítá se mi to asi 15 sekund.
  • Zajímalo by mně, kdo má být ten jeden pravý král...
    • Bruce Cambell z Lesního Ducha 1,2 a z Armády Temnot. Ukázka na konci je z posledního zmiňovaného.
  • MEGamers - 88/100
    GameFront - 85/100
    PC Games (Germany) - 81/100
    Thunderbolt - 80/100
    PC Gamer - 80/100
    GamesAktuell - 80/100 jsem rád že Duke dostal v zahraničí 8 aspon stejnak je to hra odregováčka od moderních her ze starý školy pořád !!! a dobře prezentovala 90 léta kdy se hrály takový hry 
    • Prumerne skore je celosvetove 6/10 (uzivatelske i profesionalni). Rekl bych, ze ten hype pred vydanim DNF docela ublizil (v dlouhodobem meritku). Kdyz lidem moc nezalezi na detailech grafiky, klidne si mohou pripsat jeden bodik.
    • IGN - 55/100
      Giant Bomb - 40/100
      GameSpot - 35/100
      EuroGamer - 3/10
      Destructoid - 2/10
      1UP - F

      Hmmmm...
      • tyhle servy si hold nevážej klasiky !!!!!! jak víde COD tomu daj automatický 9/10 a vůbec přirouvnály Duke k dnešním moderním hram tak co a vůbec tyto stranky mě zklamali, těm by jsem tak nedával !!!!!!!!!!!!!!!!! možná daly Dukovi malou znamku že to nebylo jak COD mapy napověda atd pořád machrujou jak si dávaj COD jak ..... ale koukam že Duka vůbec :-D
  • V téhle recenzi říkají naprosté nesmysly.. Ano hra sice vypadá staře,ale grafika zdaleka neni tak špatná jak je to tu prezentováno a při nastavení na nejvyšší detaily bych řekl že až hodně slušná. Navíc je hra rozmanitá a zábavná,..a že je tam málo velkolepých situací a bossů?? no tak pardon ale to je prostě lež :) hru jedině doporučuji,dohrál jsem ji už 5x *5*
    • Recenzista proste tu hru nehral da sa povedat vobec, len uvodnu pasaz v meste, a hned siel robit tuto "profesionalnu" recenziu......
      • janchor
        Jen nelži. Třeba záběry od 2:45 opravdu nejsou "úvodní pasáž ve městě", totéž strip bar a další..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit